Red ma zawsze racje

Do wyrzucenia, poprawy.

Moderatorzy: Nowak, Autor, sueno, Sirek1

Awatar użytkownika
tomasz2719
Ranga: Kierownik budowy ;)
Posty: 867
Rejestracja: 8 marca 2008, o 00:19
Lokalizacja: Kielce

Post autor: tomasz2719 » 21 grudnia 2009, o 12:38

A ja bym proponował albo usunąć ten wasz spór, albo przenieść go do tematu "Parkowanie w centrum", gdyż zaczęliście mówić o parkowaniu i mandatach, a ten wątek w ogóle tego nie dotyczy. Dla przypomnienia, jest to wątek o ścieżkach rowerowych :!: Więc może się opanujecie i zaczniecie pisać coś na temat tych ścieżek bo kilka ostatnich postów w ogóle ich nie dotyczyło.

pk5
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1436
Rejestracja: 18 lutego 2008, o 17:30

Post autor: pk5 » 21 grudnia 2009, o 16:30

Zostawmy tą dyskusje tutaj, ale prosze o powrót do tematu.

Jeżeli panowie wykazują taka potrzebę, wydzielimy nowy wątek - niestety nie ma funkcji łączenia tematów na tym forum.

Pozdrawiam - moderator

Awatar użytkownika
Jezpir
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1130
Rejestracja: 7 sierpnia 2007, o 14:24
Lokalizacja: Kielce, KSM Nord

Post autor: Jezpir » 21 grudnia 2009, o 23:36

tomasz2719 pisze:A ja bym proponował albo usunąć ten wasz spór, albo przenieść go do tematu "Parkowanie w centrum", gdyż zaczęliście mówić o parkowaniu i mandatach, a ten wątek w ogóle tego nie dotyczy. Dla przypomnienia, jest to wątek o ścieżkach rowerowych :!: Więc może się opanujecie i zaczniecie pisać coś na temat tych ścieżek bo kilka ostatnich postów w ogóle ich nie dotyczyło.
Ja już napisałem, że przestaję dyskutować o parkowaniu, mandatach i sraniu po trawnikach. I to nie tylko dlatego, że to nie ten wątek. To po prostu bez sensu.
A i mój post co nieco dotyczył tematu. Końcówką.
Jeżpir

redoxygene
Ranga: Kierownik budowy ;)
Posty: 781
Rejestracja: 22 czerwca 2008, o 20:36

Post autor: redoxygene » 21 grudnia 2009, o 23:40

Jak milo zyc w urojonym swiecie utwierdzajac sie we wlasnych doswiadczeniach :)

Awatar użytkownika
Jezpir
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1130
Rejestracja: 7 sierpnia 2007, o 14:24
Lokalizacja: Kielce, KSM Nord

Post autor: Jezpir » 22 grudnia 2009, o 08:43

Zawsze musisz mieć ostatnie słowo, tak? To niech Ci będzie.
Dyskusja z Tobą prowadzi do nikąd, bo nie wsłuchujesz się w racje drugiej strony. Jesteś najmądrzejszy i pozjadałeś wszystkie rozumy. Podrośniesz, to zmieni Ci się światopogląd na pewne sprawy.
RED MA RACJĘ. ZAWSZE.
I jak chcesz, możesz traktować mój post jako objaw frustracji czy czego tak Ci się żywnie podoba.
Jeżpir

ODPOWIEDZ