Echo Investment - Galeria Echo

Wszystko na temat nowych inwestycji w Kielcach.

Moderatorzy: Nowak, Autor, sueno, Daniel, Sirek1

Awatar użytkownika
Arturo
Posty: 172
Rejestracja: 18 stycznia 2007, o 20:42
Lokalizacja: Kielce, Ślichowice
Kontakt:

Post autor: Arturo » 9 czerwca 2009, o 18:27

Co do tej 'wiezyczki', to zapewne bedzie wylot szybu wentylacyjnego

tk3008
Posty: 177
Rejestracja: 10 maja 2007, o 17:11
Lokalizacja: Kielce/ Kraków

Post autor: tk3008 » 9 czerwca 2009, o 20:50

Widze ze parking jest juz na ukonczeniu a wciaz nie widze elewacji?! Czyzby jej nie bylo???

shogun2111
Posty: 182
Rejestracja: 10 czerwca 2008, o 14:33
Lokalizacja: kielce
Kontakt:

Post autor: shogun2111 » 9 czerwca 2009, o 21:05

Elewacja pewnie bedzie taka jak na stadionie........ :roll: :evil:

Awatar użytkownika
Sirek1
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 3940
Rejestracja: 4 maja 2006, o 20:37

Post autor: Sirek1 » 9 czerwca 2009, o 21:07

To jest elewacja, po prostu Beton, wg mnie rewelacja, mi osobiście się podoba.

Awatar użytkownika
CKfan
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 4200
Rejestracja: 20 grudnia 2005, o 20:56
Lokalizacja: Kielce os. Jagiellońskie

Post autor: CKfan » 9 czerwca 2009, o 21:11

Wg mnie na elewację poczekamy do końca rozbudowy galerii... obym się mylił
Ostatnio zmieniony 9 czerwca 2009, o 21:12 przez CKfan, łącznie zmieniany 1 raz.
Sorry, takiego mamy prezydenta...

Awatar użytkownika
Petras
Ranga: Kierownik budowy ;)
Posty: 915
Rejestracja: 7 grudnia 2007, o 16:41
Lokalizacja: Kielce Czarnów

Post autor: Petras » 10 czerwca 2009, o 08:26

I tak w przyszłości będzie zasłonięty przez Galerię, będzie go widać tylko z południa.
"Rzecznik MZD zapowiada, że mimo protestów inwestycja zostanie zrealizowana."

Awatar użytkownika
michal_ck
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 2682
Rejestracja: 18 stycznia 2007, o 00:20
Lokalizacja: Kielce-Dąbrowa

Post autor: michal_ck » 10 czerwca 2009, o 08:30

Latorośle puszczą...
1. Zastępca Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej SKI
2. Koordynator ds. zieleni miejskiej
3. Koordynator ds. zagospodarowania os. Dąbrowa II

Awatar użytkownika
tomasz2719
Ranga: Kierownik budowy ;)
Posty: 867
Rejestracja: 8 marca 2008, o 00:19
Lokalizacja: Kielce

Post autor: tomasz2719 » 16 czerwca 2009, o 16:26

II etap realizacji Galerii Echo. Rusza budowa hali sportowej dla Politechniki Świętokrzyskiej

Rozpoczęły się prace przy budowie hali sportowej realizowanej w ramach drugiego etapu rozbudowy centrum handlowo-rozrywkowego Galeria Echo w Kielcach.
Spółka Echo Investment na początku czerwca podpisała umowę na realizację hali, której generalnym wykonawcą została firma Fakt Budownictwo z Kielc. Zakończenie inwestycji zaplanowano na 31 grudnia 2009 roku. Obecnie trwają roboty ziemne.
Hala sportowa będzie miała prawie 3500 mkw. Ma służyć celom dydaktycznym i organizacji rozgrywek w różnych dziedzinach sportu. Na boisku o wymiarach ok. 40 x 43,5 m. będzie można grać w piłkę ręczną, a także zaaranżować po dwa boiska do siatkówki, koszykówki czy korty tenisowe. W obiekcie zaplanowano również m.in. wygodny kompleks szatniowy i strzelnicę sportową. Widownia hali pomieści ok. 500 osób. Obiekt zostanie połączony z parkingiem przeszklonym łącznikiem na poziomie pierwszego piętra.

bobek
Posty: 121
Rejestracja: 23 września 2005, o 15:57

Post autor: bobek » 3 lipca 2009, o 13:06

pewnie tylko w liczbach. Ekstraklasa to będzie jak zmodernizują cześć galerii od kinoplexu do tesco - tak żeby nie było widać momentu przejścia z części nowej do starej, a biorąc pod uwagę że w nowej części są same ostre krawędzie, gips karton to z drewnianymi słupami w starej części będzie się im ciężko wpasować. Ciekawi mnie też jak będzie wyglądał ruch po tych waskich alejkach starej części w momencie podwojenia się klientów (chociaż to akurat powinno zmienić się na lepsze, bo jak by nie było powierzchnia też sporo urośnie).
Ale to tylko moje zdanie i penie sporo osób na tym forum się ze mną nie zgodzi

Awatar użytkownika
CKfan
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 4200
Rejestracja: 20 grudnia 2005, o 20:56
Lokalizacja: Kielce os. Jagiellońskie

Post autor: CKfan » 3 lipca 2009, o 13:23

Obecna galeria zostanie nadbudowana, więc obecny stropodach i słupy, powinny zostać zastąpione czymś innym.
Sorry, takiego mamy prezydenta...

Awatar użytkownika
ice
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 5738
Rejestracja: 15 maja 2006, o 09:24
Lokalizacja: Kielce

Post autor: ice » 3 lipca 2009, o 15:15

Przecież nie będzie, żadnego przejścia ze starej do nowej części :?
Co Ty wogóle bobek piszesz :?: :roll:
Podejrzewam, że po starej części nie będzie śladu.

bobek
Posty: 121
Rejestracja: 23 września 2005, o 15:57

Post autor: bobek » 3 lipca 2009, o 16:34

będzie - idziesz sobie od tesco w stronę nowej części pomiędzy słupami ze sklejki i "nagle" na wysokości kinoplexu słupy ze sklejki znikaja a Ty znajdujesz się w nowej cześci która stylem arch. nijak nawiązuje do starej części. Śladu nie będzie tylko po tej zakreskowanej części: http://f.imagehost.org/view/0904/rzut_resize

bobek
Posty: 121
Rejestracja: 23 września 2005, o 15:57

Post autor: bobek » 3 lipca 2009, o 16:37

B@rteK pisze:Obecna galeria zostanie nadbudowana, więc obecny stropodach i słupy, powinny zostać zastąpione czymś innym.
Obecna cześć w miejscu przebudowy zostanie najprawdopodobniej zrównana z ziemia przed rozpoczęciem przebudowy

Awatar użytkownika
hst
Posty: 70
Rejestracja: 28 kwietnia 2008, o 14:35
Lokalizacja: kielce

Post autor: hst » 3 lipca 2009, o 16:49

B@rteK pisze:Obecna galeria zostanie nadbudowana, więc obecny stropodach i słupy, powinny zostać zastąpione czymś innym.
Jesteś chłopie niedoinformowany.

Awatar użytkownika
CKfan
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 4200
Rejestracja: 20 grudnia 2005, o 20:56
Lokalizacja: Kielce os. Jagiellońskie

Post autor: CKfan » 3 lipca 2009, o 17:19

A Ty chłopie jesteś doinformowany? Gratuluje, może mnie oświecisz, a nie będziesz pisać postów które nic nie wnoszą do dyskusji.
Nie pisałem przecież, że w całości zostanie nadbudowana. A tam gdzie nadbudowana nie zostanie, na pewno pomyślą o zmianie wystroju tak aby zamaskować różnice architektoniczne, ewentualnie wymienią dźwigary na inny, bardziej pasujący do reszty system podparcia stropodachu. Już niech Was o to głowa nie boli.
bobek pisze:Obecna cześć w miejscu przebudowy zostanie najprawdopodobniej zrównana z ziemia przed rozpoczęciem przebudowy
Nie przeczę, że tak będzie, aczkolwiek wydaje mi się, że wystarczyłoby wzmocnienie słupów i fundamentów, bądź ich wymiana po uprzednim podstemplowaniu.
Nie zmienia to także faktu, że jeśli pakują taką kasę w galerię, to nie zrobią jej tak, by jedna jej część wogóle nie pasowała do drugiej. Myślę że o to można być spokojnym.
Sorry, takiego mamy prezydenta...

ODPOWIEDZ