Kolporter Development (Herby, Sł. Wzgórze, Podkarczówka) [M]

Inwestycje zakończone.

Moderatorzy: Autor, sueno, Sirek1

Boss
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1165
Rejestracja: 20 grudnia 2005, o 21:21
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Boss » 1 marca 2006, o 14:12

autor pisze:Wszystkie informacje dotyczące inwestycji znikają ze strony. Napisal Kolporter, zagrozil nawet drogą sądową. No comment.
no właśnie zauwazyłem że juz niema tych planów i zdjęc :? - moze sie boją że jak bedzie duży rozgłos to ktoś sobie tam wykupi jakiś skrawek ziemi a potem zarząda niebotycznych sum za odkupienie. Zresztą niewiem... ta reakcja kolportera troche mi białorusią zaleciała... a gdzie wolnośc słowa :roll:

Awatar użytkownika
Autor
Site Admin
Posty: 11713
Rejestracja: 21 września 2005, o 14:05
Lokalizacja: Bilbało!
Kontakt:

Post autor: Autor » 1 marca 2006, o 14:23

Od samego początku istnienia strony nie spotkalem sie z taka reakcja, tym bardziej mi zal, ze jest ona od firmy, ktorej tak kibicuje. Ich sprawa. W wyjasnieniach napisalem im wszystko, co bylo potrzebne. Prawnie nie maja mozliwosci raczej mi zagrozic, ale nie chodzi o to, chodzi o sam fakt.

Nowy
Posty: 246
Rejestracja: 10 lutego 2006, o 14:29
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Nowy » 1 marca 2006, o 15:03

nie przejmuj sie, widocznie nie zapoznali się z charakterem Twojej strony i forum,
albo jescze nie kupili terenu i boja sie o dzialania konkurencji albo co?

Nowy
Posty: 246
Rejestracja: 10 lutego 2006, o 14:29
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Nowy » 1 marca 2006, o 15:07

ale w sumie to sie na swojej www chwalą ze budują dużo mieszkań w Kielcach, a projekty były całkiem całkiem (OK),
z białorusią to Boss troche przesadził bo każda firma prywatna ma prawo do ochrony wybranych informacji , :)

Nowy
Posty: 246
Rejestracja: 10 lutego 2006, o 14:29
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Nowy » 1 marca 2006, o 15:09

aaa i jeszcze pozytywny wniosek dla Ciebie, systematycznie chyba przeglądają stronkę :lol:

Boss
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1165
Rejestracja: 20 grudnia 2005, o 21:21
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Boss » 1 marca 2006, o 15:27

Nowy pisze: z białorusią to Boss troche przesadził bo każda firma prywatna ma prawo do ochrony wybranych informacji , :)
tak, ale ta strona ma charakter informacyjno-promocyjny i każdy użytkownik tego forum ma prawo do informacji na dany temat a juz zwłaszcza na temat strikte odpowiadający charakterowi strony (w tym przypadku wyżej wymienione inwestycje). Nie można mediom i środkom masowego przekazu zasłaniac oczu i zamykac ust :!: Tymbardziej ze te dane nie zostały przez autora poufnie i podstępnie wykradzione z ich "tajnych" baz danych tylko były ogólno dostępne dla osób zainteresowanych. (chociaż niewiem skąd autor miał te info i szczerze mówiac nie obchodzi mnie to :P :lol: - grunt że je miał :!: :idea: ) w tym fachu pozyskiwanie informacji to atut. a dzielenie sie nimi z odbiorcami w (tym przypadku odbiorcami forum) uważam za przejaw żetelności i wolności słowa zwłaszcza ze autor robił to w dobrej wierze - za dowód niech posłuży wczesniej wspomniany charakter tej strony.

Nowy
Posty: 246
Rejestracja: 10 lutego 2006, o 14:29
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Nowy » 1 marca 2006, o 15:48

to się zgadzamy w sumie, ale z białorusia to przesada :lol:

Awatar użytkownika
Sz.J.
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1113
Rejestracja: 22 września 2005, o 18:14
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Sz.J. » 1 marca 2006, o 23:04

Jestem w szoku ! Co za gbury ! Siedzą za biurkami i marudzą !
Zamiast się cieszyć, że mają darmową reklamę, grożą sądem . Zresztą ta firma bardzo lubi się sądzić. Nawet ze swoimi długoletnimi współpracownikami.
Zaczynam się obawiać, że opanują całe miasto i wszystkich będą straszyć sądem.
Na szczęście mają słabych prawników :D

bart!!

Post autor: bart!! » 1 marca 2006, o 23:41

wszyscy podjarani, condite piernie i ooo jak pieknie szacunek, chwała niech wszyscy biorą przykład, nieprzejmujmy sie zazdrośnikami hehe a tu sądem autora postraszyli :lol:

niech buduja rozwój bedzie 300mieszkań to jast cos tylko niech przez te inwestycje kiełbasy nie sprzedadzą :P

Awatar użytkownika
Autor
Site Admin
Posty: 11713
Rejestracja: 21 września 2005, o 14:05
Lokalizacja: Bilbało!
Kontakt:

Post autor: Autor » 1 marca 2006, o 23:42

Sprawa stanela na tym, iz informacje pojawia sie jak tylko firma zdecyduje sie na publikacje informacji dotyczacych inwestycji. I tyle. Ja sie na nikogo nie obrazam, bo raczej tak nie postepuje, wiec czekamy na zgode na publikacje 8) z drugiej strony nadal jest mi przykro, ze to akurat ze strony Kolportera taka przygoda sie przytrafila.

Awatar użytkownika
Sz.J.
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1113
Rejestracja: 22 września 2005, o 18:14
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Sz.J. » 2 marca 2006, o 23:42

Ciekawe czy grozili sądem Słowu Ludu, za dzisiejszą publikację o ich planach.

Wystarczyło napisać, żeby się jeszcze wstrzymać z wstawianiem tematu na stronkę. Wszystko byłoby w porządku.
A nie od razu grozić sądem.

Awatar użytkownika
Autor
Site Admin
Posty: 11713
Rejestracja: 21 września 2005, o 14:05
Lokalizacja: Bilbało!
Kontakt:

Post autor: Autor » 3 marca 2006, o 00:39

Sz.J. pisze:Ciekawe czy grozili sądem Słowu Ludu, za dzisiejszą publikację o ich planach.
Szczerze to moga byc problemy, ale raczej juz nie odnosnie mnie, choc zrodlo informacji zamieszczonych w Slowie jest wiadome...

Awatar użytkownika
Sz.J.
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1113
Rejestracja: 22 września 2005, o 18:14
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Sz.J. » 3 marca 2006, o 10:33

Przecież to nie jest tajemnica wagi państwowej.Jeśli był przeciek to od nich, niech więc u siebie szukają winnych.

Rzeczą dziennikarzy jest szukać informacji. I za to nikt nie powinien być sądzony.

Swoją drogą jaki przepis naszego prawa złamałeś umieszczając te informacje?

Awatar użytkownika
Autor
Site Admin
Posty: 11713
Rejestracja: 21 września 2005, o 14:05
Lokalizacja: Bilbało!
Kontakt:

Post autor: Autor » 3 marca 2006, o 12:48

Sz.J. pisze:Swoją drogą jaki przepis naszego prawa złamałeś umieszczając te informacje?
nie wiem w sumie. nie jestem prawnikiem.

Nowy
Posty: 246
Rejestracja: 10 lutego 2006, o 14:29
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Nowy » 3 marca 2006, o 19:28

nie zrobiłeś tego dla zysku to po pierwsze,
nie ukradłeś tych informacji to po drugie a właściwie to po pierwsze,
a po trzecie to sie wkurzyli bo planowali pewnie w inny sposób zaprezentować swoje plany a ponieważ nie wytrzymał ktos to byłeś pierwszą osobą na której złość się skupiła, nie przejmuj się, jeszcze będą prosić o umieszczenie info na Twojej www bo choćby komentarzy będą ciekawi ( darmowy sondaż), trzymaj sie Jurek :!:

ODPOWIEDZ