Becher - ul. Wojewódzka 17

Inwestycje zakończone.

Moderatorzy: Autor, sueno, Sirek1

Awatar użytkownika
Loan
Posty: 250
Rejestracja: 23 listopada 2006, o 12:20
Lokalizacja: Przyjezdny
Kontakt:

Post autor: Loan » 13 września 2007, o 17:13

Bobo pisze: Tak są tacy. Ja mam zamiar to zrobić i nie widze w tym nic dziwnego. Lokalizacja i projekt budynku mi odpowiada. W porównaniu z osiedlem "Panarama" to można spokojnie napisać "apartamentowiec" Co do umowy notarialnej to nie widzą żadnego problemu.
Jeżeli możesz polecić innego dewelopera w Kielcach to chętnie skorzystam.
Bobo masz tylko kilka postow wiec poczytaj sobie co Becher wyprawia ze swoimi klientami, którzy tak jak ty chcieli położyć wymarzone płytki żonie.
Nie starczyło im niestety kasy, bo musieli dołożyć do interesu z Becherem kilkadziesiąt tyś zł.

Ja polecam Grzyba, podobno ma coś budować niebawem.

Awatar użytkownika
Grzegorz
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 3006
Rejestracja: 31 maja 2006, o 17:10

Post autor: Grzegorz » 14 września 2007, o 15:33

niunia12 pisze:Grzesiek chyba nie wiesz co napisałeś :D , luksus żaden, stan deweloperski, cena wygórowana, brak pewności że po pierwszej podwyższcze nie nastapi druga :idea: , a raczej pewność że na 100% nastąpi obserwując to co wyprawia, a Ty piszesz że jest ok, :shock:
Ja mówię co widzę a widzę naprawdę ładne budynki jak na kielecką mieszkaniówkę... Zresztą nie tylko mieszkaniówkę, biurowce też I klasa.

Awatar użytkownika
cm
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1665
Rejestracja: 19 stycznia 2007, o 14:22
Lokalizacja: Sienkiewicza - centrum świata ;-)

Post autor: cm » 16 grudnia 2007, o 15:42

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Wilhelm
Posty: 255
Rejestracja: 24 lutego 2007, o 10:22
Lokalizacja: center

Post autor: Wilhelm » 3 stycznia 2008, o 03:02

wyglądowo może się podobać na to samo kopyto co domaniówka, leonarda i polna ale mnie osobiście taki styl odpowiada.

hey
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1475
Rejestracja: 24 kwietnia 2006, o 13:47

Post autor: hey » 3 stycznia 2008, o 18:34

Kto mi powie patrząc na ostatnie zdjęcie, w którym miejscu miała powstać inwestycja Bechera o nazwie Wojewódzka I ?

Mikołaj
Posty: 71
Rejestracja: 4 lutego 2008, o 15:05

Post autor: Mikołaj » 14 lutego 2008, o 08:43

Pytałem się wczoraj o drugi budynek przy Wojewódzkiej, bo w pierwszym prawie wszystko sprzedane. Podobno ma by budowany w tym roku, ceny podobne jak w pierwszym, czyli w porównaniu z inwestycjami przy Klonowej normalne, ale nadal nie ma konkretów.

Awatar użytkownika
cm
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1665
Rejestracja: 19 stycznia 2007, o 14:22
Lokalizacja: Sienkiewicza - centrum świata ;-)

Post autor: cm » 24 lutego 2008, o 23:42

Obrazek

Awatar użytkownika
RZ
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 3623
Rejestracja: 29 marca 2006, o 20:48

Post autor: RZ » 6 marca 2008, o 21:21

Zaległość sprzed pół roku, czyli fotki, których wtedy nie wkleiłem :oops:
Na tej budowie widać szczególnie nieetyczne działania dewelopera. Najpierw była afera z odcięciem okolicznym domom gazu, a ja zwracam uwagę na następny "kwiatek". Otóż Becher w sposób perfidny zaoszczędził na wycince pięknego dorodnego drzewa rosnącego na granicy działki... Czymś musiało być podlane, bo nagle całkiem uschło, a przy okazji dwa młode drzewa obok, tuż za granicą działki. Było wtedy ostre słońce więc zdjęcia nie są super:

Obrazek
Obrazek
Nie należy lekceważyć drobnostek, bo od nich zależy doskonałość (Michał Anioł)

Mikołaj
Posty: 71
Rejestracja: 4 lutego 2008, o 15:05

Post autor: Mikołaj » 9 marca 2008, o 20:00

O tych drzewach wiosną pisało bodajże Echo. Mieszkańcy skarżyli się, że uschły. Ale konkluzja była taka, że inwestor mógł wystąpić o pozwolenie na wycinkę i dostałby je, gdyż ponad 40 letnie topole są niebezpieczne dla otoczenia. Więc nie musiał specjalnie się "wysilać". Rzeczwisty wpływ na uschnięcie tych drzew miała wyprowdzka własciciela tych blaszaków. Wylewał do ziemi wszystko, czego nie mógł albo nie chciał zabrać ze sobą. A jeśli tak bardzo dbasz o drzewa to radziłbym zainteresować się kilkusetletnim dębem (pomnik przyrody), który stoi na sąsiedniej dzałce do budynku Bechera na Domaniówce. Działkę ktoś właśnie kupił (chodzą słuchy, że Becher). Albo były właściciel zobowiązał się, że sprawę dębu "załatwi" albo zrobi to inwestor. A oficialne wycięcie tego drzewa to opłata ok. 1 mln złotych!

Awatar użytkownika
RZ
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 3623
Rejestracja: 29 marca 2006, o 20:48

Post autor: RZ » 10 marca 2008, o 17:49

Mikołaj pisze:O tych drzewach wiosną pisało bodajże Echo. Mieszkańcy skarżyli się, że uschły. Ale konkluzja była taka, że inwestor mógł wystąpić o pozwolenie na wycinkę i dostałby je, gdyż ponad 40 letnie topole są niebezpieczne dla otoczenia. Więc nie musiał specjalnie się "wysilać". Rzeczwisty wpływ na uschnięcie tych drzew miała wyprowdzka własciciela tych blaszaków. Wylewał do ziemi wszystko, czego nie mógł albo nie chciał zabrać ze sobą. A jeśli tak bardzo dbasz o drzewa to radziłbym zainteresować się kilkusetletnim dębem (pomnik przyrody), który stoi na sąsiedniej dzałce do budynku Bechera na Domaniówce. Działkę ktoś właśnie kupił (chodzą słuchy, że Becher). Albo były właściciel zobowiązał się, że sprawę dębu "załatwi" albo zrobi to inwestor. A oficialne wycięcie tego drzewa to opłata ok. 1 mln złotych!
Znam ten dąb - jest przepiękny.
Nie należy lekceważyć drobnostek, bo od nich zależy doskonałość (Michał Anioł)

Awatar użytkownika
cm
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1665
Rejestracja: 19 stycznia 2007, o 14:22
Lokalizacja: Sienkiewicza - centrum świata ;-)

Post autor: cm » 30 marca 2008, o 17:50

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
cm
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1665
Rejestracja: 19 stycznia 2007, o 14:22
Lokalizacja: Sienkiewicza - centrum świata ;-)

Post autor: cm » 28 kwietnia 2008, o 21:32

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Wizard
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1036
Rejestracja: 16 stycznia 2007, o 22:49
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Post autor: Wizard » 28 kwietnia 2008, o 21:59

Dobre zdjęcia. Spróbuję Cię niedługo wspomóc w fotorelacjach. Mam na oku pewien aparacik :D
Every dream has a price

issac
Posty: 94
Rejestracja: 5 grudnia 2007, o 12:26

Post autor: issac » 29 kwietnia 2008, o 08:33

Fajny budynek fajna lokalizacja . Ile za metr? maja cos jeszcze?
issac

turia
Posty: 82
Rejestracja: 23 sierpnia 2006, o 18:33

Post autor: turia » 29 kwietnia 2008, o 10:03

są jeszce wolne, bo najpierw sprzedawali taniej za metr cos ok 4 - 4,5tys ( nie pamiętam) i wtedy wszystkie były posprzedawane, a za jakiś czas jak ogólnie wzrosły ceny mieszkań to oni tez podniesli cene i wtedy duzo ludzi zrezygnewało zakupu i atualnie cena wynosi 5200 netto i są jeszcze wolne mieszkania chyba z 11 sztuk, ponizej link
http://www.becher.pl/becher.php?str=1&id1=2

ODPOWIEDZ