Konto studenckie lub >26

Wszystko, co nie związane jest z tematyką forum.

Moderatorzy: Autor, sueno, Daniel, Sirek1

Awatar użytkownika
MAŁY
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1664
Rejestracja: 29 lipca 2006, o 21:43
Lokalizacja: KIELCE_oś.Świetokrzyskie

Konto studenckie lub >26

Post autor: MAŁY » 8 lutego 2008, o 19:51

tak jak w temacie chodzi mi o założenie konta studenckiego lub coś takiego jak do 26 roku życia, który bank polecacie i jesteście zadowoleni??
Kielce- Tu jest moje miejsce! Tu sie urodziłem i tu zakończyć żywot swój pragnę!
Obrazek

Awatar użytkownika
tom
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 2504
Rejestracja: 29 grudnia 2005, o 10:15
Lokalizacja: Kielce, Lublin
Kontakt:

Post autor: tom » 8 lutego 2008, o 20:04

PKO BP Konto Studenckie. Opłata 2,5 za m-c + 1 zł za rachunkowość internetową. Mają najwięcej bankomatów.
Komisja Rewizyjna czuwa!

Awatar użytkownika
AR
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 5704
Rejestracja: 15 listopada 2005, o 19:01
Lokalizacja: QKI
Kontakt:

Post autor: AR » 8 lutego 2008, o 20:06

tom pisze:Mają najwięcej bankomatów.
a jakie długie kolejki do bankomatu na Sienkiewicza na przeciwko McDonald's :)
Wszystkim się podoba, a tobie się nie podoba

Awatar użytkownika
tom
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 2504
Rejestracja: 29 grudnia 2005, o 10:15
Lokalizacja: Kielce, Lublin
Kontakt:

Post autor: tom » 8 lutego 2008, o 20:09

AR pisze:
tom pisze:Mają najwięcej bankomatów.
a jakie długie kolejki do bankomatu na Sienkiewicza na przeciwko McDonald's :)
Ale to głównie jak są dni wypłaty :). Ja nigdy nie stałem, zresztą w Kielcach mało korzystam.
Komisja Rewizyjna czuwa!

Awatar użytkownika
Michał
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1258
Rejestracja: 29 grudnia 2005, o 01:09

Post autor: Michał » 8 lutego 2008, o 20:43

A po co akurat studenckie?
Najlepiej normalne konto Inteligo lub mBank. Teraz mBank będzie praktycznie całkowicie bezpłatny, bo nie będzie nawet opłat za przelewy do innych banków (do tej pory było 50 groszy). Oczywiście prowadzenie konta bezpłatne, brak opłaty za kartę. Bezpłatne bankomaty Euronet, BZ WBK, Cash4You, eCard.
Inteligo, chociaż ma opłątę miesięczną za kartę 0,99 zł i opłata za przelew do innego banku wynosi też 0,99 zł, to jednak jest dużo przyjemniejsze w obsłudze.

Awatar użytkownika
Tomek
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1002
Rejestracja: 13 marca 2006, o 16:12
Lokalizacja: Kielce / Bytom

Post autor: Tomek » 8 lutego 2008, o 23:29

Ja używam mBanku gdzieś od dwóch lat (ogólnie do małych transakcji, allegro itd) i jestem zadowolony. Nie miałem w tym czasie żadnych dodatkowych ukrytych opłat do tego pełna obsługa przez internet.

jasiek
Ranga: Kierownik budowy ;)
Posty: 508
Rejestracja: 21 maja 2006, o 23:10

Post autor: jasiek » 9 lutego 2008, o 00:13

Michał pisze: Inteligo, chociaż ma opłątę miesięczną za kartę 0,99 zł i opłata za przelew do innego banku wynosi też 0,99 zł, to jednak jest dużo przyjemniejsze w obsłudze.
polemizowalbym, mam mbank i inteligo, obydwa juz ponad 5 lat, inteligo nawet dluzej, nigdy sie do niego nie przekonalem. W mbanku mam 3 konta, emax, ekonto, mbiznes, do tego fundusze, lokaty, gielda, wszystko pod jednym loginem.

Awatar użytkownika
Tomek
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1002
Rejestracja: 13 marca 2006, o 16:12
Lokalizacja: Kielce / Bytom

Post autor: Tomek » 9 lutego 2008, o 00:42

Teraz patrzyłem z ciekawości na listę bankomatów, w których z mBanku można wypłacać pieniądze bez prowizji i jest ich w Kielcach aż 26 (chyba na pewno nigdzie nie ma więcej). Nie wiem jak jest też z zakładaniem kont w różnych bankach, ale w mBanku prawie wszystko można zrobić przez internet. Umowę do podpisania przywozi kurier (bez opłaty), a i za kartę się nie płaci też. Przypomniało mi się, że jedyną opłatę jaką poniosłem to była 1zł. Potrąciło mi kiedyś ją bankomacie Euronetu bo wybrałem "Pokaż stan konta". Od tej pory wiem, że lepiej sprawdzać przez internet za free :)

Limp
Posty: 286
Rejestracja: 19 października 2007, o 21:02
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Limp » 10 lutego 2008, o 00:09

W mBanku płacisz jedynie za przelewy 0,50zł do innego banku niż mBank i za sprawdzenie salda w bankomacie 1zł ale tego raczej się nie robi bo można w każdej chwili przez interner to sprawdzić. Można ale nie trzeba też karte ubezpieczyć chyba 1,70zł za miesiąc i to jedyne opłaty...
Limp

mlodass
Posty: 217
Rejestracja: 4 grudnia 2007, o 21:45

Post autor: mlodass » 10 lutego 2008, o 01:32

Może wbk? Konto 30>. Opłata miesięczna 0zł, przelew 0,5zł, osobiście polecam, aczkolwiek bardziej polecam bank bph ze względu na lepszą obsługe telefoniczną (przez cały weekend nie mogłem się dodzwonić na infolinie wbk:/) oraz przyjemniejszy interfejs www. Choć koszty już są wyższe, przy koncie studenckim z tego co się orientuje to opłata 2,50-3zł i przelewy za darmo, ale zalecam sprawdzić na stronie.

jasiek
Ranga: Kierownik budowy ;)
Posty: 508
Rejestracja: 21 maja 2006, o 23:10

Post autor: jasiek » 10 lutego 2008, o 12:27

Limp pisze:W mBanku płacisz jedynie za przelewy 0,50zł do innego banku niż mBank i za sprawdzenie salda w bankomacie 1zł ale tego raczej się nie robi bo można w każdej chwili przez interner to sprawdzić. Można ale nie trzeba też karte ubezpieczyć chyba 1,70zł za miesiąc i to jedyne opłaty...
Od poniedzialku za przelew do innego banku juz oplat nie bedzie.

Limp
Posty: 286
Rejestracja: 19 października 2007, o 21:02
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Limp » 12 lutego 2008, o 23:07

No to jeszcze lepiej dla mnie :wink:
Limp

Awatar użytkownika
MAŁY
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1664
Rejestracja: 29 lipca 2006, o 21:43
Lokalizacja: KIELCE_oś.Świetokrzyskie

Post autor: MAŁY » 13 lutego 2008, o 11:58

dzięki za wszystkie porady wybrałem m mBank :lol:
Kielce- Tu jest moje miejsce! Tu sie urodziłem i tu zakończyć żywot swój pragnę!
Obrazek

baux
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1203
Rejestracja: 1 kwietnia 2008, o 19:21
Lokalizacja: gdzieś pomiędzy Centrum a Kadzielnią...

Post autor: baux » 13 listopada 2009, o 17:41

Jaką masz opinię na temat swojego konta w mBanku? Ile płacisz na obsługę karty do bankomatu? Zastanawiam się nad zmianą banku.

Awatar użytkownika
MAŁY
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1664
Rejestracja: 29 lipca 2006, o 21:43
Lokalizacja: KIELCE_oś.Świetokrzyskie

Post autor: MAŁY » 13 listopada 2009, o 17:52

baux pisze:Jaką masz opinię na temat swojego konta w mBanku? Ile płacisz na obsługę karty do bankomatu? Zastanawiam się nad zmianą banku.
Jestem zadowolony mega, nie wymagają wpłat co miesiąc, ani określonej kwoty, mam sporo bankomatów lecz nie wszytskie i tu wygrywa alior z bezpłatnym kontem i wszytskimi darmowymi bankomatami, zero za przelewy, net.
Polecam. :)
:arrow: http://www.youtube.com/watch?v=o6kI-h8YV80&NR=1
Kielce- Tu jest moje miejsce! Tu sie urodziłem i tu zakończyć żywot swój pragnę!
Obrazek

ODPOWIEDZ