Galeria Echo – sklepy, wydarzenia nieinwestycyjne

Moderatorzy: Autor, sueno, Daniel, Sirek1

Awatar użytkownika
Sz.J.
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1113
Rejestracja: 22 września 2005, o 18:14
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Sz.J. » 4 stycznia 2007, o 19:32

Same sklepy C&A i H&M mogłyby zająć tą nową powierzchnię.
Dziwię się, że jeszcze ich w Kielcach nie ma.

Awatar użytkownika
tricky
Ranga: Kierownik budowy ;)
Posty: 906
Rejestracja: 26 sierpnia 2006, o 14:58

Post autor: tricky » 15 lutego 2007, o 00:50

Alarm pożarowy w kieleckiej galerii handlowej

Alarm o zagrożeniu pożarowym zakłócił wieczorem pracę Galerii Echo w Kielcach. Po godzinie 21-ej straż pożarna została powiadomiona o wybuchu ognia w jednym z pomieszczeń hipermarketu- poinformowała Magdalena Porwet rzecznik prasowy straży. Ratownicy dostali sygnał z automatycznej czujki przeciwpożarowej. Okazało się, że urządzenie włączyło się w pomieszczeniu, w którym prowadzono prace spawalnicze. Alarm był jednak fałszywy.
Jeszcze przed przyjazdem straży pożarnej, z hipermarketu zostali ewakuowani klienci i pracownicy sklepów- powiedział Radiu Kielce dyrektor Galerii Echo- Grzegorz Czekaj.
W sumie ewakuowano 2,5 tysiąca osób. Sklepy w galerii handlowej po kilkudziesięciu minutach wróciły do pracy.

Radio Kielce

Awatar użytkownika
AR
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 5704
Rejestracja: 15 listopada 2005, o 19:01
Lokalizacja: QKI
Kontakt:

Post autor: AR » 15 lutego 2007, o 13:49

To do której h są czynne sklepy w Galerii jak kilkadziesią minut po 21h sklepy wróciły do pracy? :shock:

voodoo
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1224
Rejestracja: 5 września 2006, o 12:28
Lokalizacja: Kielce/Ślichowice

Post autor: voodoo » 15 lutego 2007, o 14:02

Na stronie internetowej pisze że do 21 a Tesco do 23

Awatar użytkownika
Jarek
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1118
Rejestracja: 2 lipca 2006, o 22:35
Lokalizacja: Kielce - Bocianek

Post autor: Jarek » 27 lutego 2007, o 13:01

AR pisze:To do której h są czynne sklepy w Galerii jak kilkadziesią minut po 21h sklepy wróciły do pracy? :shock:
Galeria czynna do 21. Chodziło im o to, że wrócili i pozamykali lokale :)
Kielce - tu jest moje miejsce, tu jest mój dom.

hey
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1475
Rejestracja: 24 kwietnia 2006, o 13:47

Post autor: hey » 21 marca 2007, o 15:43

Znamy już pierwszy sklep,który zostanie otwarty w nowej części GE. Będzie to sklep znanej sieci obuwniczej BATA, który zajmie prawie 1000 m.kw. powierzchni.

bobek
Posty: 121
Rejestracja: 23 września 2005, o 15:57

Post autor: bobek » 22 marca 2007, o 09:40

no tak w echu dnia... ciekawe czy szczelali czy sobie wyliczyli ze ten sklep bedzie:)

Awatar użytkownika
MeehoweCK
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 3317
Rejestracja: 25 września 2005, o 17:41
Lokalizacja: Warszawa / Kielce
Kontakt:

Post autor: MeehoweCK » 24 marca 2007, o 14:22

Mnie się wydaje, że Kielce mają na tyle niewielką powierzchnię, że małe galerie dla każdej z dzielnic nie są potrzebne. Jestem zwolennikiem, aby były 3 duże - Echo, IX Wieków, Dworzec z zasięgiem regionalnym i kilka hipermarketów z niewielką ilością małych sklepów obsługujące osiedle (jak na przykład Pasaż Świętokrzyski obsługujący Ślichowice czy Real na os. Świętokrzyskie i Na Stoku).
Ambicja to coś co prowadzi ludzkość do postępu, a ludzi do depresji

Awatar użytkownika
kaggy
Posty: 265
Rejestracja: 2 marca 2006, o 21:13
Lokalizacja: Kielce - Barwinek

Post autor: kaggy » 24 marca 2007, o 14:35

lepiej kilka z prawdziwego zdarzenia niż po budzie blaszanej na każde osiedle. W tej chwili chyba wszędzie do konkurencji ze sklepami Społem włączyły się różne Żabki i inne Groszki, galerie handlowe to nie ten segment.

Awatar użytkownika
MeehoweCK
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 3317
Rejestracja: 25 września 2005, o 17:41
Lokalizacja: Warszawa / Kielce
Kontakt:

Post autor: MeehoweCK » 7 stycznia 2008, o 14:24

Sorry, że nie na temat, ale zobaczcie na jakim poziomie toczy się dyskusja na forum Gazety: http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html? ... a=74072234 :lol:
Ambicja to coś co prowadzi ludzkość do postępu, a ludzi do depresji

msz1
Ranga: Kierownik budowy ;)
Posty: 910
Rejestracja: 26 stycznia 2006, o 22:13
Lokalizacja: Kielce

Post autor: msz1 » 7 stycznia 2008, o 16:26

MeehoweCK pisze:Sorry, że nie na temat, ale zobaczcie na jakim poziomie toczy się dyskusja na forum Gazety: http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html? ... a=74072234 :lol:
Forum wyborczej to małe bagienko, ja już od 1,5 roku tam nie pisuje.

Awatar użytkownika
RZ
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 3623
Rejestracja: 29 marca 2006, o 20:48

Post autor: RZ » 7 stycznia 2008, o 18:35

msz1 pisze:
MeehoweCK pisze:Sorry, że nie na temat, ale zobaczcie na jakim poziomie toczy się dyskusja na forum Gazety: http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html? ... a=74072234 :lol:
Forum wyborczej to małe bagienko, ja już od 1,5 roku tam nie pisuje.
Bagienko to mało powiedziane :roll: Ja też już od dawna tam nie pisuję i nawet nie mam ochoty zaglądać i sprawdzać :)
"Kieleckie inwestycje" to moje jedyne forum :wink:
Nie należy lekceważyć drobnostek, bo od nich zależy doskonałość (Michał Anioł)

Awatar użytkownika
michal_ck
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 2682
Rejestracja: 18 stycznia 2007, o 00:20
Lokalizacja: Kielce-Dąbrowa

Post autor: michal_ck » 11 stycznia 2008, o 11:35

Racja. Średnio raz na 3 m-ce się tam wypowiadam.
1. Zastępca Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej SKI
2. Koordynator ds. zieleni miejskiej
3. Koordynator ds. zagospodarowania os. Dąbrowa II

Morell
Posty: 76
Rejestracja: 2 stycznia 2008, o 11:47
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Morell » 6 lutego 2008, o 13:39

No sory ale wydaje mi sie ze argument o konkurencyjnych wyprzedażach w Krakowie mnie zabił :D .

Panowie o czym my tu dyskutujemy przecież to tak jakby łamac kopie o powstanie kolejnego Mc Donalda Galeria tak naprawde nie wniesie niczego do Kielc.Zatrudni mase osób które zostana zwolnione ze sklepików w tęczy,puchatku, plant .
Ludzie tam pracujący średnia krajową beda widziec tylko wtedy gdy zrobią zrzutkę. Zyski najprawdopodobniej zostana wytransferowane poza Kielce a może i Polskę dzieki czemu w kasie miasta nie przybedzie.

Awatar użytkownika
kaggy
Posty: 265
Rejestracja: 2 marca 2006, o 21:13
Lokalizacja: Kielce - Barwinek

Post autor: kaggy » 6 lutego 2008, o 14:46

Morell pisze:No sory ale wydaje mi sie ze argument o konkurencyjnych wyprzedażach w Krakowie mnie zabił :D .
witamy zombie na forum :p

Nie wiem co to jest do zabijania, więcej sklepów->większy wybór->większa konkurencja->lepsze oferty.

Morell pisze: Panowie o czym my tu dyskutujemy przecież to tak jakby łamac kopie o powstanie kolejnego Mc Donalda Galeria tak naprawde nie wniesie niczego do Kielc.Zatrudni mase osób które zostana zwolnione ze sklepików w tęczy,puchatku, plant .
Ludzie tam pracujący średnia krajową beda widziec tylko wtedy gdy zrobią zrzutkę. Zyski najprawdopodobniej zostana wytransferowane poza Kielce a może i Polskę dzieki czemu w kasie miasta nie przybedzie.
No widzę że będzie trudno o jakieś wspólne wnioski bo mamy inna percepcję rzeczywistości. Od zawsze te opowieści o biedzie, nędzy, głodujących dzieciach itd. Sklepów na przestrzeni ostatnich lat przybyło, gdzie nie wejść to nie widać pustek a wręcz przeciwnie.
A że jedne sklepy [to tak dla uproszczenia bo nie tylko o sklepy chodzi] upadają a inne powstają to naturalne i nie ma w tym nic dziwnego. Klienci nie są jednorodną grupą o takich samych wymaganiach i potrzebach więc zróżnocowanie na pewno pozostanie.
Jeżeli chodzi o płace to feudalizm się skończył, można pracę zmienić. Jeżeli zyski są transferowane to już rola władzy ustawodawczej oraz zyskowności, krzywa Laffera też może tu kilka spraw wyjaśnić.

ODPOWIEDZ