Apollo Rida Centrum - ul. Radomska 8

Wszystko na temat nowych inwestycji w Kielcach.

Moderatorzy: Nowak, Autor, sueno, Daniel, Sirek1

Awatar użytkownika
Gandalf
Ranga: Kierownik budowy ;)
Posty: 703
Rejestracja: 29 lipca 2006, o 21:11
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Gandalf » 10 września 2007, o 18:07

Kolejne fotki (z ubiegłej niedzieli):
Obrazek Obrazek Obrazek

Michal K
Posty: 213
Rejestracja: 21 września 2007, o 16:55

Prawdopodobnie DECATHLON...

Post autor: Michal K » 22 września 2007, o 09:21

Sirek1 pisze:Obrazek
Obok Praktikera będą dywany

Kto zajmie drugą połowę hali, jeszcze nie zdradza. - Prowadzimy negocjacje. Myślę, że rozstrzygną się w połowie września - dodaje. Inwestycja ma być gotowa pod koniec września. Później przejmą ją najemcy. - Przed końcem roku sklepy powinny być otwarte - zapowiada dyrektor Rodziewicz. Apollo Rida Poland jest spółką deweloperską, która zajmuje się zarządzaniem oraz inwestowaniem w nieruchomości komercyjne. Spółka buduje obiekty biurowe, centra handlowe. W Polsce dysponuje m.in. 28 centrami M1 (Praktiker, Real, Media Markt).

:arrow: http://miasta.gazeta.pl/kielce/1,35255,4369984.html
Wszystko wskazuje na to, że drugą połowę hali zajmie sieć salonów sportowych DECATHLON (podobnie jak Go Sport jest to sieć francuska). Widziałem w internecie ogłoszenia rekrutacyjne a żadna inna lokalizacja na tak duży sklep w Kielcach nie przychodzi mi do głowy.

Awatar użytkownika
Autor
Site Admin
Posty: 11713
Rejestracja: 21 września 2005, o 14:05
Lokalizacja: Bilbało!
Kontakt:

Post autor: Autor » 22 września 2007, o 10:22

Mysle, ze to prawda i dobra informacja, bo sklep bardzo fajny.

Awatar użytkownika
Grzegorz
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 3006
Rejestracja: 31 maja 2006, o 17:10

Post autor: Grzegorz » 22 września 2007, o 11:52

Super! Właśnie brakowało mi tam większego sklepu sportowego :-)

Awatar użytkownika
michal_ck
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 2682
Rejestracja: 18 stycznia 2007, o 00:20
Lokalizacja: Kielce-Dąbrowa

Post autor: michal_ck » 22 września 2007, o 19:00

Miałem przyjemność robić zakupy w Dechatlonie w Lublinie i fajny sklep. Wszystko jest, ale ceny są troszkę wygórowane. Może nie są astronomiczne, ale taniej można kupić w zwykłych sklepach.
1. Zastępca Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej SKI
2. Koordynator ds. zieleni miejskiej
3. Koordynator ds. zagospodarowania os. Dąbrowa II

giani
Posty: 40
Rejestracja: 24 stycznia 2007, o 22:53
Lokalizacja: Kielce/Gdańsk
Kontakt:

Post autor: giani » 22 września 2007, o 21:03

giani pisze:A ja cos czuje ze tam moze powstac sportowy Decathlon, bo w calym kompleksie jest tylko jeden taki sklep, Active (beznadzieja).
8)

Bardzo dobrze, wreszcie będzie w Kielcach porządny sklep sportowy z normalnymi cenami, bo ceny w GO Sport to parodia. Żeby jeszcze był porządny jak np. w Warszawie przy Reducie, to będzie super.

Awatar użytkownika
Jarek
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1118
Rejestracja: 2 lipca 2006, o 22:35
Lokalizacja: Kielce - Bocianek

Re: Prawdopodobnie DECATHLON...

Post autor: Jarek » 22 września 2007, o 21:17

Michal K pisze: Wszystko wskazuje na to, że drugą połowę hali zajmie sieć salonów sportowych DECATHLON (podobnie jak Go Sport jest to sieć francuska). Widziałem w internecie ogłoszenia rekrutacyjne a żadna inna lokalizacja na tak duży sklep w Kielcach nie przychodzi mi do głowy.
Lejesz miód na me serce :D Choć nie powiem, od ok roku męczę ich mailami kiedy wreszie się otwoerzą w Kielcach 8)
Kielce - tu jest moje miejsce, tu jest mój dom.

Awatar użytkownika
Gear
Posty: 135
Rejestracja: 5 sierpnia 2006, o 16:36
Lokalizacja: CK

Post autor: Gear » 22 września 2007, o 23:55

Fotki z 2007-09-22:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Michal K
Posty: 213
Rejestracja: 21 września 2007, o 16:55

Re: Prawdopodobnie DECATHLON...

Post autor: Michal K » 3 października 2007, o 16:49

Michal K pisze:
Sirek1 pisze:Obrazek
Obok Praktikera będą dywany

Kto zajmie drugą połowę hali, jeszcze nie zdradza. - Prowadzimy negocjacje. Myślę, że rozstrzygną się w połowie września - dodaje. Inwestycja ma być gotowa pod koniec września. Później przejmą ją najemcy. - Przed końcem roku sklepy powinny być otwarte - zapowiada dyrektor Rodziewicz. Apollo Rida Poland jest spółką deweloperską, która zajmuje się zarządzaniem oraz inwestowaniem w nieruchomości komercyjne. Spółka buduje obiekty biurowe, centra handlowe. W Polsce dysponuje m.in. 28 centrami M1 (Praktiker, Real, Media Markt).

:arrow: http://miasta.gazeta.pl/kielce/1,35255,4369984.html
Wszystko wskazuje na to, że drugą połowę hali zajmie sieć salonów sportowych DECATHLON (podobnie jak Go Sport jest to sieć francuska). Widziałem w internecie ogłoszenia rekrutacyjne a żadna inna lokalizacja na tak duży sklep w Kielcach nie przychodzi mi do głowy.
Widziałem, że zlikwidowali sklep Excellent (płytki, wyposażenie łazienek), który był zlokalizowany obok Media Markt. Lokal narazie jest pusty. Czy ktoś wie co tam będzie?

Awatar użytkownika
MAŁY
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1664
Rejestracja: 29 lipca 2006, o 21:43
Lokalizacja: KIELCE_oś.Świetokrzyskie

Post autor: MAŁY » 14 października 2007, o 21:00

Carpetright chce Ciebie!
Chcesz odnieść zawodowy sukces?

Carpetright jest największym specjalistą w dziedzinie dekoracji podłóg w Europie. Posiadamy ponad 650 sklepów w różnych krajach, w tym także w Polsce. Obecnie poszukujemy łaknących sukcesu i silnie zmotywowanych ludzi do pracy w naszych nowych supersklepach w Kielcach i Radomiu. Carpetright zapewnia swoim pracownikom szkolenia, atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz możliwości awansu.

Kierownik Sklepu
Miejsce pracy: Kielce
Na pewno to będzie Carpetright
Kielce- Tu jest moje miejsce! Tu sie urodziłem i tu zakończyć żywot swój pragnę!
Obrazek

eM
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1103
Rejestracja: 2 października 2005, o 19:14
Lokalizacja: Kielce

Post autor: eM » 15 października 2007, o 07:03


Awatar użytkownika
Sirek1
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 3940
Rejestracja: 4 maja 2006, o 20:37

Post autor: Sirek1 » 6 stycznia 2008, o 11:01

Otwarte dywany są. Druga część hali nadal pusta.

Roberto
Posty: 44
Rejestracja: 25 stycznia 2008, o 14:56

Post autor: Roberto » 21 lutego 2008, o 18:35

Dziś w papierowym wydaniu Wyborczej pisali że Media Markt ma się powiększyć o część którą wcześniej zajmował salon łazienkowy czyli powiększy się gdzieś o 1/3. Nie lobię tego sklepu bo jest drogo(chyba że w promocji) ale jak na Media "nasz" jest dość mały w porównaniu z innymi sklepami tej sieci.

Adams931
Posty: 42
Rejestracja: 18 sierpnia 2006, o 23:49
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Post autor: Adams931 » 21 lutego 2008, o 19:56

Kielce - moje miejsce na Świecie...

Awatar użytkownika
Jarek
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1118
Rejestracja: 2 lipca 2006, o 22:35
Lokalizacja: Kielce - Bocianek

Post autor: Jarek » 6 kwietnia 2008, o 17:19

A miało ne być konkurencji ;) Zamiast Decathlonu powstaje sklep "Dziecko" co powoduje, że powstaje konkurencja dla 5-10-15...
Kielce - tu jest moje miejsce, tu jest mój dom.

ODPOWIEDZ