Becher - ul. Wojewódzka 17

Inwestycje zakończone.

Moderatorzy: Autor, sueno, Sirek1

Awatar użytkownika
Autor
Site Admin
Posty: 11713
Rejestracja: 21 września 2005, o 14:05
Lokalizacja: Bilbało!
Kontakt:

Post autor: Autor » 11 sierpnia 2007, o 19:24

Ale ladny okaz :oops:

Awatar użytkownika
Sirek1
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 3940
Rejestracja: 4 maja 2006, o 20:37

Post autor: Sirek1 » 11 sierpnia 2007, o 19:29

Żuraw OK :!: :D , ciekawe kto jest wykonawcą (sponsorem żurawia :wink: ), bo tablicę budowy na baraku widać, a zdjęcia tablicy jakoś nie :wink:

Awatar użytkownika
cm
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1665
Rejestracja: 19 stycznia 2007, o 14:22
Lokalizacja: Sienkiewicza - centrum świata ;-)

Post autor: cm » 11 sierpnia 2007, o 20:27

Sirek1 pisze:Żuraw OK :!: :D , ciekawe kto jest wykonawcą (sponsorem żurawia :wink: ), bo tablicę budowy na baraku widać, a zdjęcia tablicy jakoś nie :wink:
Mówisz i masz :D (nie wrzuciłem, bo wyszedłem z założenia, że pewnie ktoś już to wcześniej zrobił, ale skoro nie, to proszę)
Obrazek

Awatar użytkownika
michal_ck
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 2682
Rejestracja: 18 stycznia 2007, o 00:20
Lokalizacja: Kielce-Dąbrowa

Post autor: michal_ck » 13 sierpnia 2007, o 16:37

13-08-2007 Obrazek
1. Zastępca Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej SKI
2. Koordynator ds. zieleni miejskiej
3. Koordynator ds. zagospodarowania os. Dąbrowa II

Bobo
Posty: 6
Rejestracja: 3 lipca 2007, o 08:04
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Bobo » 16 sierpnia 2007, o 12:49

Na stronie Bechera pojawiły się w ofercie mieszkania, które były już zarezerwowane.
http://www.becher.pl/becher.php?str=1&id1=2
cana za metr na parterze przeszło 1200 zł (na pięrze 600 zł) większa niż na umowach rezerwacyjnych. Jeszcze przed podpisaniem umów podskoszyła konkretnie.
Pewnie pozostałe warunki też niakceptowalne skoro ludzie czekali kilka miesięcy wpłacili po 10 tysi a teraz rezygnują.

Awatar użytkownika
cm
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1665
Rejestracja: 19 stycznia 2007, o 14:22
Lokalizacja: Sienkiewicza - centrum świata ;-)

Post autor: cm » 16 sierpnia 2007, o 17:23

Jeszcze jedno ujęcie:

Obrazek

Awatar użytkownika
Loan
Posty: 250
Rejestracja: 23 listopada 2006, o 12:20
Lokalizacja: Przyjezdny
Kontakt:

Post autor: Loan » 17 sierpnia 2007, o 08:33

Bobo pisze: Pewnie pozostałe warunki też niakceptowalne skoro ludzie czekali kilka miesięcy wpłacili po 10 tysi a teraz rezygnują.
No i lokalizacja nie za specjalna. Kto by chcial mieszkać 100 metrów od drogi krajowej, na ktorej przetacza sie na prawde duzo aut.

Zonzu
Posty: 62
Rejestracja: 5 maja 2007, o 19:32
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Zonzu » 8 września 2007, o 18:12

Loan pisze:
No i lokalizacja nie za specjalna. Kto by chcial mieszkać 100 metrów od drogi krajowej, na ktorej przetacza sie na prawde duzo aut.
Będzie trochę więcej gdzieś z 200m.

Bobo
Posty: 6
Rejestracja: 3 lipca 2007, o 08:04
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Bobo » 12 września 2007, o 06:45

Jest nawet więcej niż 200m. Lokalizacja to jest akurat całkiem spoko. Byłem tam i jest cicho, da się w miarę sensownie dojechać.
Przegląda ten wątek może ktoś kto zamierza podpisać umowę ?
Może ktoś już podpisał ?
Są jeszcze wolne mieszkania ale cena jest spora.

niunia12
Posty: 8
Rejestracja: 14 czerwca 2007, o 08:52
Lokalizacja: kielce

Post autor: niunia12 » 12 września 2007, o 14:14

Bobo pisze:Jest nawet więcej niż 200m. Lokalizacja to jest akurat całkiem spoko. Byłem tam i jest cicho, da się w miarę sensownie dojechać.
Przegląda ten wątek może ktoś kto zamierza podpisać umowę ?
Może ktoś już podpisał ?
Są jeszcze wolne mieszkania ale cena jest spora.
nie żartuj, to są jeszcze tacy co umowy z becherem podpisują, dla mnie to niezrozumiałe, to tak jakby oddać pod opieke swoje dzieci niance która ma wyrok :P :wink:

Awatar użytkownika
Grzegorz
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 3006
Rejestracja: 31 maja 2006, o 17:10

Post autor: Grzegorz » 12 września 2007, o 19:15

Może i były u nich spore podwyżki, ale porównaj sobie obiekty budowane przez tą firmę a inne budujące w Kielcach... Chce się mieszkać w luksusie to trzeba dopłacić, dla reszty pozostają Kolporter'y i inne klocuszki...

Awatar użytkownika
Autor
Site Admin
Posty: 11713
Rejestracja: 21 września 2005, o 14:05
Lokalizacja: Bilbało!
Kontakt:

Post autor: Autor » 12 września 2007, o 20:16

Nazywanie tego budynku apartamentowcem to lekka przesada, zwykly blok, o nieco lepszej architekturze. Do apartamentowca najblizej Rezydencji Kopernik, ale to juz offtop.

Bobo
Posty: 6
Rejestracja: 3 lipca 2007, o 08:04
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Bobo » 13 września 2007, o 07:31

niunia12 pisze: nie żartuj, to są jeszcze tacy co umowy z becherem podpisują, dla mnie to niezrozumiałe, to tak jakby oddać pod opieke swoje dzieci niance która ma wyrok :P :wink:
Tak są tacy. Ja mam zamiar to zrobić i nie widze w tym nic dziwnego. Lokalizacja i projekt budynku mi odpowiada. W porównaniu z osiedlem "Panarama" to można spokojnie napisać "apartamentowiec" Co do umowy notarialnej to nie widzą żadnego problemu.
Jeżeli możesz polecić innego dewelopera w Kielcach to chętnie skorzystam.

niunia12
Posty: 8
Rejestracja: 14 czerwca 2007, o 08:52
Lokalizacja: kielce

Post autor: niunia12 » 13 września 2007, o 12:06

Grzesiek pisze:Może i były u nich spore podwyżki, ale porównaj sobie obiekty budowane przez tą firmę a inne budujące w Kielcach... Chce się mieszkać w luksusie to trzeba dopłacić, dla reszty pozostają Kolporter'y i inne klocuszki...
Grzesiek chyba nie wiesz co napisałeś :D , luksus żaden, stan deweloperski, cena wygórowana, brak pewności że po pierwszej podwyższcze nie nastapi druga :idea: , a raczej pewność że na 100% nastąpi obserwując to co wyprawia, a Ty piszesz że jest ok, :shock:

Bobo napisał:


Tak są tacy. Ja mam zamiar to zrobić i nie widze w tym nic dziwnego. Lokalizacja i projekt budynku mi odpowiada. W porównaniu z osiedlem "Panarama" to można spokojnie napisać "apartamentowiec" Co do umowy notarialnej to nie widzą żadnego problemu.
Jeżeli możesz polecić innego dewelopera w Kielcach to chętnie skorzystam.

KGI, a tak poza tym to gratuluje dzięki takim jak Ty oni się rozwijają i nabierają pewności siebie, że mogą robić co chca a chętni i tak się znajdą

tak ot napiszę że w wawie sprzedają się już po 30 tyś za metr (wykończone) oczywiście narazie dziury w ziemi
Ostatnio zmieniony 13 września 2007, o 12:09 przez niunia12, łącznie zmieniany 1 raz.

Bobo
Posty: 6
Rejestracja: 3 lipca 2007, o 08:04
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Bobo » 13 września 2007, o 12:29

niunia12 pisze:... luksus żaden, stan deweloperski, cena wygórowana, brak pewności że po pierwszej podwyższcze nie nastapi druga :idea: , a raczej pewność że na 100% nastąpi obserwując to co wyprawia, a Ty piszesz że jest ok, sorry ale z Tobą jest coś nie tak :shock:
...KGI...
wszędzie jest stan deweloperski, a co Ty byś chciał od dewelopera ?
Ja chcę przykładowo tynków gipsowych i bramy wjazdowej na pilota, a to mam w umowie. Jak chcesz kupić z łazienką w płytkach to sobie kup na rynku wtórnym. Ja chcę nowe i położyć takie płytki jak się podobają mojej żonie.
Odpowiednio zawarta umowa daje dużą szansę na zakup bez podwyżek.

KGI - fanie tylko szkoda że nic nie oferują co ma szanse się wybudować w 2008

ODPOWIEDZ