Apollo Rida Centrum - ul. Radomska 8

Wszystko na temat nowych inwestycji w Kielcach.

Moderatorzy: Nowak, Autor, sueno, Daniel, Sirek1

Awatar użytkownika
Daniel
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 2750
Rejestracja: 21 września 2005, o 14:35
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Post autor: Daniel » 1 lipca 2007, o 23:50

autor pisze:
Daniel pisze:To może ktoś jeszcze przypomni co tu będzie miało swoją siedzibę :?:
Odsylam do archiwum wypowiedzi 8)
Ale Ci sie dowcip wyostrzył - myślałem że wiemy już coś więcej; stąd moje pytanie.
Obrazek

Awatar użytkownika
Sirek1
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 3940
Rejestracja: 4 maja 2006, o 20:37

Post autor: Sirek1 » 4 lipca 2007, o 19:07

Obrazek
Nowy market

Nowy obiekt handlowy widać przy ulicy Wschodniej. Będą w nim dwa duże sklepy z towarem, którego nie ma w Realu czy Praktikerze.

Teren przy ulicach Wschodniej i Radomskiej, na którym stoją Real, Praktiker oraz nowy obiekt należy do amerykańskiej firmy Apollo-Rida Redil Manegemnet i to ona prowadzi inwestycję.

- Budynek będzie gotowy we wrześniu, ale jeszcze kilka tygodni potrwa jego urządzanie - informuje Andrzej Pacanowski, pełnomocnik spółki. - Gmach będzie jednopiętrowy, taki jak sąsiednie markety, podobny do nich także pod względem architektury i wykończenia. Technologia budowy i materiały nieco się zmieniły od czasu powstania Reala, ale różnice w wyglądzie marketów nie będą duże - dodaje.

W budynku zaprojektowane są dwa sklepy o powierzchni tysiąca metrów kwadratowych każdy. Inwestor nie przewiduje mniejszych powierzchni dla drobnych sklepikarzy.

- Nie wiemy jeszcze, kto zajmie obiekty, prowadzimy rozmowy z przyszłymi dzierżawcami. Nazwy firm zdradzimy pod koniec wakacji, wtedy umowy powinny być już zawarte - informuje Wiktor Rodziewicz, dyrektor Apollo-Rida w Warszawie. - Na pewno nie będą to sieci spożywcze ani inne, które działają w sąsiednich marketach, ponieważ nowy obiekt nie może być konkurencją dla Reala i Praktikera. Taką mamy umowę - dodaje dyrektor Rodziewicz.

:arrow: http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/ar ... 4/70703052

Awatar użytkownika
Grzegorz
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 3006
Rejestracja: 31 maja 2006, o 17:10

Post autor: Grzegorz » 4 lipca 2007, o 22:40

Ale malutka ta hala :-) :

Obrazek

Awatar użytkownika
michal_ck
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 2682
Rejestracja: 18 stycznia 2007, o 00:20
Lokalizacja: Kielce-Dąbrowa

Post autor: michal_ck » 5 lipca 2007, o 17:36

LG pisze:Ale malutka ta hala :-) :
Dokładnie, aż się zdziwiłem jak to zdjęcie w gazecie zobaczyłem. A może inwestor z biegiem czasu będzie ją rozbudowywał?
1. Zastępca Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej SKI
2. Koordynator ds. zieleni miejskiej
3. Koordynator ds. zagospodarowania os. Dąbrowa II

Awatar użytkownika
MeehoweCK
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 3317
Rejestracja: 25 września 2005, o 17:41
Lokalizacja: Warszawa / Kielce
Kontakt:

Post autor: MeehoweCK » 5 lipca 2007, o 21:40

ja zwróciłem uwagę na co innego... pięknie prezentuje się z góry ulica Radomska gdzie ma dwie jezdnie. Tylko aż się prosi by do granic te dwie pozostały :?
Ambicja to coś co prowadzi ludzkość do postępu, a ludzi do depresji

Awatar użytkownika
Grzegorz
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 3006
Rejestracja: 31 maja 2006, o 17:10

Post autor: Grzegorz » 5 lipca 2007, o 23:15

Gosiewski coś ostatnio mówił o remoncie Radomskiej... Mogłaby być dwupasmówką aż do węzła Kielce Północ - w końcu to nie tak duży odcinek :-)

Awatar użytkownika
Sirek1
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 3940
Rejestracja: 4 maja 2006, o 20:37

Post autor: Sirek1 » 6 sierpnia 2007, o 21:46

Obrazek
Obok Praktikera będą dywany

Wiadomo już, co zajmie połowę hali, która powstała obok marketu budowlanego Praktiker przy ul. Radomskiej w Kielcach.
- Około 1000 metrów zajmie brytyjska firma, która sprzedaje dywany, wykładziny, chodniki, maty, panele i wszystko, co wiąże się z podłogą - mówi Wiktor Rodziewicz, dyrektor ds. inwestycyjnych Apollo Rida Poland.

Kto zajmie drugą połowę hali, jeszcze nie zdradza. - Prowadzimy negocjacje. Myślę, że rozstrzygną się w połowie września - dodaje. Inwestycja ma być gotowa pod koniec września. Później przejmą ją najemcy. - Przed końcem roku sklepy powinny być otwarte - zapowiada dyrektor Rodziewicz. Apollo Rida Poland jest spółką deweloperską, która zajmuje się zarządzaniem oraz inwestowaniem w nieruchomości komercyjne. Spółka buduje obiekty biurowe, centra handlowe. W Polsce dysponuje m.in. 28 centrami M1 (Praktiker, Real, Media Markt).

:arrow: http://miasta.gazeta.pl/kielce/1,35255,4369984.html

Awatar użytkownika
Autor
Site Admin
Posty: 11713
Rejestracja: 21 września 2005, o 14:05
Lokalizacja: Bilbało!
Kontakt:

Post autor: Autor » 6 sierpnia 2007, o 22:47

Czyli Carpetright. Nie wiem jak to sie ma do tego, ze nowe sklepy mialy stanowic uzupelnienie a nie konkurencje dla istniejacych ;)

Awatar użytkownika
Grzegorz
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 3006
Rejestracja: 31 maja 2006, o 17:10

Post autor: Grzegorz » 7 sierpnia 2007, o 00:04

autor pisze:Czyli Carpetright. Nie wiem jak to sie ma do tego, ze nowe sklepy mialy stanowic uzupelnienie a nie konkurencje dla istniejacych ;)
To samo pomyślałem, jest przecież Komfort ;-)

PS - Kiedyś przechodząc tamtędy słyszałem rozmowę dwóch dziewczyn. Jedna uświadamiała drugiej, że tam będzie... Ikea 8) Jak widać ludzie są bardzo dobrze poinformowani 8) 8)

Awatar użytkownika
michal_ck
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 2682
Rejestracja: 18 stycznia 2007, o 00:20
Lokalizacja: Kielce-Dąbrowa

Post autor: michal_ck » 7 sierpnia 2007, o 22:31

LG pisze:To samo pomyślałem
Ja też :) (po przeczytaniu)
1. Zastępca Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej SKI
2. Koordynator ds. zieleni miejskiej
3. Koordynator ds. zagospodarowania os. Dąbrowa II

Awatar użytkownika
cm
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1665
Rejestracja: 19 stycznia 2007, o 14:22
Lokalizacja: Sienkiewicza - centrum świata ;-)

Post autor: cm » 8 sierpnia 2007, o 07:38

LG pisze:Jak widać ludzie są bardzo dobrze poinformowani 8) 8)
To są skutki braku kontaktu z właściwymi stronami w internecie :wink:. Trzeba było im wręczyć wizytówki z adresem Forum :D

Awatar użytkownika
Grzegorz
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 3006
Rejestracja: 31 maja 2006, o 17:10

Post autor: Grzegorz » 13 sierpnia 2007, o 20:37

Obrazek
Obrazek
Obrazek

tk3008
Posty: 177
Rejestracja: 10 maja 2007, o 17:11
Lokalizacja: Kielce/ Kraków

Post autor: tk3008 » 30 sierpnia 2007, o 15:25

przegladalem stronke JYSKa .... i natrafilem na ciekawa informacje :D o polorzeniu wlasnie tego sklepu .....

Kielce, w pobliżu CH M1
ul. Radomska 18 25-451 - Kielce 41 362 87 90

wiec to jest CH M1 :D :D :D . heh fajnie .... tylko moze by dali jakis znaczek informujacy o tym ....

Awatar użytkownika
Grzegorz
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 3006
Rejestracja: 31 maja 2006, o 17:10

Post autor: Grzegorz » 30 sierpnia 2007, o 18:57

Obecnie nie jest. Albo mają plany przekształcenia tego centrum w M1 (wtedy musieliby ominąć punkty mówiące o tym, że w centrum M1 sklepy muszą być połączone ze sobą), albo po prostu tylko tak napisali, bo w sumie właściciel ten sam co M1 i sklepy te co w M1, więc nieoficjalnie to jest M1 ;-) Logo "M1" z pewnością by ładnie wyglądało :-)

Awatar użytkownika
Gandalf
Ranga: Kierownik budowy ;)
Posty: 703
Rejestracja: 29 lipca 2006, o 21:11
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Gandalf » 31 sierpnia 2007, o 21:52

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

ODPOWIEDZ