Becher - ul. Wojewódzka 17

Inwestycje zakończone.

Moderatorzy: Autor, sueno, Sirek1

Awatar użytkownika
Autor
Site Admin
Posty: 11713
Rejestracja: 21 września 2005, o 14:05
Lokalizacja: Bilbało!
Kontakt:

Post autor: Autor » 1 lutego 2007, o 20:25

odrobine wyzszy, calkiem fajny. Bedzie sie dobrze komponował ze swoim sasiadem przy Wojewodzkiej 19.

voodoo
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1224
Rejestracja: 5 września 2006, o 12:28
Lokalizacja: Kielce/Ślichowice

Post autor: voodoo » 1 lutego 2007, o 21:18

Ale nam becher zaszalał z projektami :)

Awatar użytkownika
tricky
Ranga: Kierownik budowy ;)
Posty: 906
Rejestracja: 26 sierpnia 2006, o 14:58

Post autor: tricky » 1 lutego 2007, o 22:25

budynek fajny :wink:
widac ze becher widzi mozliwosci zysku na naszym rynku dlatego tyle inwestycji

Awatar użytkownika
Grzegorz
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 3006
Rejestracja: 31 maja 2006, o 17:10

Post autor: Grzegorz » 2 lutego 2007, o 23:49

I dobrze a inwestycje bardzo przyjemne dla oka :D

Awatar użytkownika
Sirek1
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 3940
Rejestracja: 4 maja 2006, o 20:37

Post autor: Sirek1 » 5 kwietnia 2007, o 21:17

Ale ceny mniej przyjemne dla oka i kieszeni :wink: 4 815 zł brutto/m2 i pozostało tylko 10 wolnych mieszkań.
:arrow: http://www.becher.pl/becher.php?str=1&id1=2

Oskar
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1330
Rejestracja: 19 marca 2006, o 14:34
Lokalizacja: Śródmieście
Kontakt:

Post autor: Oskar » 8 kwietnia 2007, o 19:27

Obrazek Obrazek Obrazek

Nowy
Posty: 246
Rejestracja: 10 lutego 2006, o 14:29
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Nowy » 19 kwietnia 2007, o 17:18

Sirek1 pisze:Ale ceny mniej przyjemne dla oka i kieszeni :wink: 4 815 zł brutto/m2 i pozostało tylko 10 wolnych mieszkań.
:arrow: http://www.becher.pl/becher.php?str=1&id1=2
to w sumie ciekawe że sa jeszcze wolne mieszkania, bo podobno jest szaleństwo i ludzie kupuja wszystko

Awatar użytkownika
Tomek
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1002
Rejestracja: 13 marca 2006, o 16:12
Lokalizacja: Kielce / Bytom

Post autor: Tomek » 30 kwietnia 2007, o 18:26

Na budowie pojawiła się koparka:
Obrazek

Oskar
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1330
Rejestracja: 19 marca 2006, o 14:34
Lokalizacja: Śródmieście
Kontakt:

Post autor: Oskar » 12 czerwca 2007, o 12:13

Obrazek Obrazek

Bobo
Posty: 6
Rejestracja: 3 lipca 2007, o 08:04
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Bobo » 4 lipca 2007, o 08:15

Jestem jedną z osób, które dokonały rezerwacji i czekam na podpisanie umowy przedwstępnej. Pozowolenie na budowę powinno być w tym tygodniu wiec i umowy już niedługo.
Ostatnie rewelacje odnośnie podnoszenia cen tuż przed odbiorem spędzają mi trochę sen z powiek. To, że pewnych niespodzianek nie uniknę i jak nie podejmę ryzyka to nigdy nic nie kupie to wiem. Jednak trzeba się jak najlepiej zabezpieczyć.
Jeżeli dużo osób, z tych które dokonało rezerwazcji bedzie wnikać w umowę, jezeli się jakoś dogadają i wspólnie poniosą koszty porady prawnej to niewątpliwie podpiszemy coś korzystniejszego.
Jeżeli zaś zostaniemy zaskoczeni umową do podpisania natychmiast to potem zawsze będzie trudniej.

Oddzywajcie się.

niunia12
Posty: 8
Rejestracja: 14 czerwca 2007, o 08:52
Lokalizacja: kielce

Post autor: niunia12 » 4 lipca 2007, o 10:56

Bobo pisze:Jestem jedną z osób, które dokonały rezerwacji i czekam na podpisanie umowy przedwstępnej. Pozowolenie na budowę powinno być w tym tygodniu wiec i umowy już niedługo.
Ostatnie rewelacje odnośnie podnoszenia cen tuż przed odbiorem spędzają mi trochę sen z powiek. To, że pewnych niespodzianek nie uniknę i jak nie podejmę ryzyka to nigdy nic nie kupie to wiem. Jednak trzeba się jak najlepiej zabezpieczyć.
Jeżeli dużo osób, z tych które dokonało rezerwazcji bedzie wnikać w umowę, jezeli się jakoś dogadają i wspólnie poniosą koszty porady prawnej to niewątpliwie podpiszemy coś korzystniejszego.
Jeżeli zaś zostaniemy zaskoczeni umową do podpisania natychmiast to potem zawsze będzie trudniej.

Oddzywajcie się.
Żartujesz chyba, robią takie chopki a Ty kupujesz u nich, wybacz ale chyba z Tobą coś nie tak, albo może tak lubisz.
Jeśli już w umowie zarządaj kary za zerwanie umowy min 50% wart, mieszkania i śpij spokojnie, chyba że Ciebie spotka jakaś nieprzewidywalna sytuacja i staniesz się nie wypłacalny, wtedy tlko pasek na szyje :wink:
pzdr

Bobo
Posty: 6
Rejestracja: 3 lipca 2007, o 08:04
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Bobo » 4 lipca 2007, o 12:51

Mam trochę pojęcia o robocie "majstrów". Mam własny domek i niejednego fachowca widziałem. Sam sobie również płytki kładłem, meble do kuchni robiłem i malowanie.
Nie do mnie więc teksty "żartujesz..." bez podania alternatywy.
Jak możesz mi podać konkurencję, która zrobi to lepiej to chętnie skorzystam.
Jak masz jakieś rady jak zmusić developera do lepszej konstrukcji umowy to pisz.
Ale jak twierdzisz, że sytuacja jest do dupy i nie ma sensu to co robię to się powstrzymaj.
Mnie potrzebna rada dla kogoś kto chce coś robić. Jak nie kupię to nie bedę miał a ja chce mieć.

japtak
Posty: 8
Rejestracja: 21 czerwca 2007, o 18:40

Re: Becher - Wojewódzka II (Sady)

Post autor: japtak » 4 lipca 2007, o 14:30

Czytając ostatnią dyskusję, myślę, że sprawdza się polskie przysłowie "Polak mądry po szkodzie". Zainteresowanym nabywaniem mieszkań u Bechera radzę przeliczyć swój budżet domowy i dodać do kwoty zawartej w umowie 50% więcej lub może nawet więcej 60%, 70% itd...- jeżeli włascicielom firmy Becher uda się wyłudzić podwyżki od klientów z Klonowej 5 i Domaniówki. Może nawet już im się udało...? Umowy były podpisywane w połowie roku 2006 natomiast budynki na Wojewódzkiej będą pewnie budowane dłużej stąd prognozowana większa podwyżka lub w gorszej perspektywie -zerwanie umowy (czytaj : Becher żąda podwyżki....)

Awatar użytkownika
Grzegorz
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 3006
Rejestracja: 31 maja 2006, o 17:10

Post autor: Grzegorz » 4 lipca 2007, o 23:52

Nie przesadzaj już z tym Becherem... Niestety nie tylko ta firma żąda podwyżek... Większość kieleckich developerów niestety została do tego zmuszona cenami materiałów... Takie jest życie, trzeba bardzo uważać na wszystkie umowy... Co do "paska na szyi" to odradzam - zawsze jest jakieś inne wyjście :-)

niunia12
Posty: 8
Rejestracja: 14 czerwca 2007, o 08:52
Lokalizacja: kielce

Post autor: niunia12 » 5 lipca 2007, o 10:27

LG pisze:Nie przesadzaj już z tym Becherem... Niestety nie tylko ta firma żąda podwyżek... Większość kieleckich developerów niestety została do tego zmuszona cenami materiałów... Takie jest życie, trzeba bardzo uważać na wszystkie umowy... Co do "paska na szyi" to odradzam - zawsze jest jakieś inne wyjście :-)
nie większość bo tylko 4

a do kolegi bobo cytuje mój post zmieszczony już gdzieś indziej
"A jak się zabezpieczyć?

Każda umowa musi być tak napisana by nie było możliwości stwierdzenia że jest jednostronnie niekorzystna, dla tego też deweloperzy umieszczają zapis, że cena mieszkania nie wzrosnie przez cały czas trwania umowy na skutek podwyżki cen materiałów itp (jeśli jest inaczej to od razu rzecznik, ale chyba nikt by takiej nie podpisał).
Deweloper dodaje w natępnym punkcie że może zerwać umowy z jakimś tam okresem wypowiedzenia, ale będzie musiał zwrócić pieniądze wpłacone na jego konto +karę w wysokości 5% wartości mieszkania. I takie samo prawo przysługuje nam.
I teraz jesli jesteśmy przykonani na 100% że chcemy kupić to mieszkanie, przekonajmy dewelopera by kara za zerwanie umowy wynosiła nie 5%, a 50% -70%, jeśli nie zgodzi się na taki zapis, to już wiadomo jakie ma plany w stosunku do nas i poszukajmy lepiej gdzie indziej mieszkania "

ODPOWIEDZ