Nowości na rozrywkowej mapie Kielc

Ważne wydarzenia z całego regionu.

Moderatorzy: Autor, sueno, Daniel, Sirek1

Awatar użytkownika
MAŁY
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1664
Rejestracja: 29 lipca 2006, o 21:43
Lokalizacja: KIELCE_oś.Świetokrzyskie

Post autor: MAŁY » 13 maja 2007, o 19:47

jak nie lepiej!
Kielce- Tu jest moje miejsce! Tu sie urodziłem i tu zakończyć żywot swój pragnę!
Obrazek

Oskar
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1330
Rejestracja: 19 marca 2006, o 14:34
Lokalizacja: Śródmieście
Kontakt:

Post autor: Oskar » 6 czerwca 2007, o 18:45

1. Pierwszy raz widziałem "U4" na początku ul. Warszawskiej, chyba po dawnej restauracji meksykańskiej ( :?: ).
2. Nowa knajpa/restauracja ( :?: ) w kamienicy "Pod Białym Bzem", nazwy nie pamiętam.
3. Video Max w nowych pawilonach na Ślichowicach, na przeciwko PŚ :wink:.

jasiek
Ranga: Kierownik budowy ;)
Posty: 508
Rejestracja: 21 maja 2006, o 23:10

Post autor: jasiek » 7 czerwca 2007, o 11:19

Oskar pisze:1. Pierwszy raz widziałem "U4" na początku ul. Warszawskiej, chyba po dawnej restauracji meksykańskiej ( :?: ).
2. Nowa knajpa/restauracja ( :?: ) w kamienicy "Pod Białym Bzem", nazwy nie pamiętam.
3. Video Max w nowych pawilonach na Ślichowicach, na przeciwko PŚ :wink:.
1. U4 to chyba dzialal przez tydzien. Teraz widzialem, ze jest zamkniety.
2. Coffe costam, calkiem przyjemny wyglad. Stoliki te same co w atmosferze czy hollywoodzie. Ten sam wlasciciel?

Awatar użytkownika
vincent
Posty: 379
Rejestracja: 19 kwietnia 2007, o 13:02
Lokalizacja: Bilcza

Post autor: vincent » 17 sierpnia 2007, o 11:10

To ja się zapytam o pewną rzecz. Wiadomo, że nie na każdy wyjazd, z różnych względów jest czlowiek w stanie pojechać, więc chcialbym się zapytać jaki lokal polecacie w celu obejrzenia meczu wiadomej drużyny. Mekką w tym względzie jest oczywiści Maraton przy placu wolności, pierwszy mecz tego sezonu w Belchatowie mialem okazje obejrzeć w Dyspensie - mila atmosfera, ogladanie meczu siedząc przy barze, mile, ladne, zagadujące kelnerki. Są jeszcze jakieś miejscówki?
Żółć i czerwień w naszych sercach aż po życia kres!!!

Awatar użytkownika
tom
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 2504
Rejestracja: 29 grudnia 2005, o 10:15
Lokalizacja: Kielce, Lublin
Kontakt:

Post autor: tom » 17 sierpnia 2007, o 18:53

"Karczma" przy Żytniej obok Nafretiti. Bez rewelacji, ale mecz z Wisłą, mimo wysokiej porażki, oglądało mi się tam przyjemnie :).
Komisja Rewizyjna czuwa!

hey
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1475
Rejestracja: 24 kwietnia 2006, o 13:47

Post autor: hey » 18 sierpnia 2007, o 16:36

jasiek pisze:
Oskar pisze:1. Pierwszy raz widziałem "U4" na początku ul. Warszawskiej, chyba po dawnej restauracji meksykańskiej ( :?: ).
2. Nowa knajpa/restauracja ( :?: ) w kamienicy "Pod Białym Bzem", nazwy nie pamiętam.
3. Video Max w nowych pawilonach na Ślichowicach, na przeciwko PŚ :wink:.
1. U4 to chyba dzialal przez tydzien. Teraz widzialem, ze jest zamkniety.
2. Coffe costam, calkiem przyjemny wyglad. Stoliki te same co w atmosferze czy hollywoodzie. Ten sam wlasciciel?

Otwarcie U4 nastąpi 18 sierpnia, reklama w piątkowym Echu.

hey
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1475
Rejestracja: 24 kwietnia 2006, o 13:47

Post autor: hey » 4 października 2007, o 14:23

W nowym budynku na Koziej powstała restauracja Marco Polo...

Awatar użytkownika
Autor
Site Admin
Posty: 11713
Rejestracja: 21 września 2005, o 14:05
Lokalizacja: Bilbało!
Kontakt:

Post autor: Autor » 4 października 2007, o 19:50

A co to jest Mehehe?

Awatar użytkownika
MeehoweCK
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 3317
Rejestracja: 25 września 2005, o 17:41
Lokalizacja: Warszawa / Kielce
Kontakt:

Post autor: MeehoweCK » 4 października 2007, o 20:00

klub muzyczny w klimatach reggae przy Bodzentyńskiej :) muszę sprawdzić w najbliższym czasie :D no i taki trochę kojarzący się z moim nickiem :P
Ambicja to coś co prowadzi ludzkość do postępu, a ludzi do depresji

hey
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1475
Rejestracja: 24 kwietnia 2006, o 13:47

Post autor: hey » 5 października 2007, o 19:26

http://www.wici.info/Kalendarz,mehehe_p ... ,9139.html

To jest to, na co nie chciał się zgodzić właściciel sasiedniego zakładu pogrzebowego...

hey
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1475
Rejestracja: 24 kwietnia 2006, o 13:47

Post autor: hey » 5 października 2007, o 19:36

Z forum wici.info.pl wynika,że reaktywowana będzie Karczma:

"Otoz juz w dniach 26-27 pazdziernika bede mial zaszczyt goscic was na kolejnych urodzinach, ktore ze wzgledu na mozliwosc wyprawienia ich w Karczmie juz teraz sa dla mnie wyjatkowe...

Impreza ma charakter zamkniety z wielu powodow ...aczkolwiek jezeli ktos ma ochote na niej zawitac, to zapewniam, ze zaproszenie na 100% znajdzie sie dla kazdego zainteresowanego.

Pelna lista grajacych znajdzie sie w tym temacie w ciagu kilku dni, ale juz teraz zapewniam, ze na dwoch scenach, ktore powstana w dniach 26-27.X zagra masa interesujacych dj'ow i kapel, ktorych wystepy beda wzbogacane o wizualizacje i dekoracje. Teraz czeka nas sprzatanie, przepedzanie gryzoni i doprowadzenie kibli do stanu uzywalnosci, takze mamy przed soba ciezki tydzien. Kto chetny do pomocy oczywiscie niech podniesie reke."


"-a cos dalej bedzie z karczma?
-Bedzie z biegiem czasu przywracana do czasow swietnosci... zrobimy to tak szybko jak fundusze pozwola"




Tylko raz tam byłem,ale miejsce ma swój klimat...
Czyli nie wyburzą tej rudery...

Awatar użytkownika
cm
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1665
Rejestracja: 19 stycznia 2007, o 14:22
Lokalizacja: Sienkiewicza - centrum świata ;-)

Post autor: cm » 5 października 2007, o 21:27

hey pisze:Tylko raz tam byłem,ale miejsce ma swój klimat...
Czyli nie wyburzą tej rudery...
Miejsce ma niesamowity klimat, a na pewno miało kiedyś. Muszę się przyznać, że w latach 1994-97 poszła tam "na przelew" duża część mojego stypendium :wink: :D. Nie wszyscy pamiętają, że w swoim czasie był to JEDYNY lokal w Kielcach czynny po 22, a faktycznie - do ostatniego klienta.
Jest faktem, że domek od środka prezentuje się dużo lepiej niż z zewnątrz. Moim marzeniem (pewnie nieziszczalnym) jest "wbudowanie" go w jakiś nowy budynek.

hey
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1475
Rejestracja: 24 kwietnia 2006, o 13:47

Post autor: hey » 22 października 2007, o 11:59

hey pisze:Z forum wici.info.pl wynika,że reaktywowana będzie Karczma:

"Otoz juz w dniach 26-27 pazdziernika bede mial zaszczyt goscic was na kolejnych urodzinach, ktore ze wzgledu na mozliwosc wyprawienia ich w Karczmie juz teraz sa dla mnie wyjatkowe...

Impreza ma charakter zamkniety z wielu powodow ...aczkolwiek jezeli ktos ma ochote na niej zawitac, to zapewniam, ze zaproszenie na 100% znajdzie sie dla kazdego zainteresowanego.

Pelna lista grajacych znajdzie sie w tym temacie w ciagu kilku dni, ale juz teraz zapewniam, ze na dwoch scenach, ktore powstana w dniach 26-27.X zagra masa interesujacych dj'ow i kapel, ktorych wystepy beda wzbogacane o wizualizacje i dekoracje. Teraz czeka nas sprzatanie, przepedzanie gryzoni i doprowadzenie kibli do stanu uzywalnosci, takze mamy przed soba ciezki tydzien. Kto chetny do pomocy oczywiscie niech podniesie reke."


"-a cos dalej bedzie z karczma?
-Bedzie z biegiem czasu przywracana do czasow swietnosci... zrobimy to tak szybko jak fundusze pozwola"




Tylko raz tam byłem,ale miejsce ma swój klimat...
Czyli nie wyburzą tej rudery...



Jest mi niezmiernie przykro informowac o zmianach jakie zaistnialy w harmonogramie imprezy, ktora miala odbyc sie w Karczmie... Niestety stalo sie- wygraly pieniadze. Karczma zostala sprzedana komus kto dal wiecej i szybciej. Mimo obiecanej nam mozliwosci zorganizowania imprezy, do lokalu weszli w piatek robotnicy celem przebudowy wnetrza na potrzeby sklepu rozwiewajac nasze watpliwosci co do tego czy obietnica dzierzawy chociaz na jedna bibe bedzie dotrzymana. Nie ma jednak tego zlego... Calosc odbedzie sie w tym samym terminie- 26-27.X- w klubie Mehehe- czyli po drugiej stronie ulicy Bodzentynskiej, ale niestety tylko na jednej scenie i w nieco okrojonym skladzie. W kazdym razie widzimy sie pare metrow obok i mam nadzieje, ze zawitacie tak tlumnie jak mialo to sie stac przypadku Karczmy- oczywiscie zaproszenia i rezerwacje sa aktualne, a lista przechodzi na impreze w Mehehe.

wici.info

Awatar użytkownika
cm
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1665
Rejestracja: 19 stycznia 2007, o 14:22
Lokalizacja: Sienkiewicza - centrum świata ;-)

Post autor: cm » 22 października 2007, o 12:50

hey pisze:do lokalu weszli w piatek robotnicy celem przebudowy wnetrza na potrzeby sklepu
wici.info
SKLEPU?! Całkowite rozczarowanie... :cry:

Awatar użytkownika
MeehoweCK
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 3317
Rejestracja: 25 września 2005, o 17:41
Lokalizacja: Warszawa / Kielce
Kontakt:

Post autor: MeehoweCK » 29 listopada 2007, o 23:34

Jutro Galaktyka organizuje imprezę andrzejkową. Mają koncesję na sprzedaż alkoholu?
Ambicja to coś co prowadzi ludzkość do postępu, a ludzi do depresji

ODPOWIEDZ