Apollo Rida Centrum - ul. Radomska 8

Wszystko na temat nowych inwestycji w Kielcach.

Moderatorzy: Nowak, Autor, sueno, Daniel, Sirek1

Awatar użytkownika
Gandalf
Ranga: Kierownik budowy ;)
Posty: 703
Rejestracja: 29 lipca 2006, o 21:11
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Gandalf » 7 maja 2007, o 16:19

Grzegorz pisze: Mam nadzieję, że dojdzie do wybudowania Auchan'a i Leroy Merlin'a na Ściegiennego - tym rejonom Kielc przydadzą się takie sklepy. Akurat w tamtym miejscu mogą to być tak zwane blaszaki, typu Centrum Radomska.
Mam nadzieję, że jednak takie blaszaki w Kielcach się już nie pojawią. I nie jest to moje osobiste "nie" dla hipermarketów, ale dla blaszaków. Niech hipermarkety powstają na obrzeżach ale niech będą ładnie wykonane - na przykład tak jak Pasaż Świętokrzyski.
Grzegorz pisze:Z innych hipermarketów przydałyby nam się jeszcze Hypernova i Ikea - tyle dla naszego miasta w zupełności wystarczy :-)
Ikea nie została przeze mnie uwzględniona - mój błąd, ale nigdy nie traktowałem jej jak hipermarketu, raczej jak ogromny sklep meblowy i z wyposażeniem dla domu. Ale zdecydowanie w CK się Ikea przyda, sam znam kilkanaście osób, które jeżdżą do Krakowa tylko po to aby zrobić zakupy w Ikei. Co do Hypernovy to wydaje mi się, że akurat ten operator hipermarketów miał wycofywać się z Polski.

Awatar użytkownika
Autor
Site Admin
Posty: 11713
Rejestracja: 21 września 2005, o 14:05
Lokalizacja: Bilbało!
Kontakt:

Post autor: Autor » 7 maja 2007, o 17:36

Sieci Hypernowa w Polsce juz dawno nie ma, a tymczasem proponuje zajac sie raczej tematem dotyczacym rozbudowy Centrum Radomska. Temat dot. hipermarketow zostal juz poruszony w innym watku.

Awatar użytkownika
Grzegorz
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 3006
Rejestracja: 31 maja 2006, o 17:10

Post autor: Grzegorz » 7 maja 2007, o 17:46

autor pisze:Sieci Hypernowa w Polsce juz dawno nie ma, a tymczasem proponuje zajac sie raczej tematem dotyczacym rozbudowy Centrum Radomska. Temat dot. hipermarketow zostal juz poruszony w innym watku.
Tak jest, pomyliłem z Carrefour'em ;-) OK, wracamy do tematu Centrum Radomska :-)

Lukasz2244
Posty: 46
Rejestracja: 20 marca 2007, o 12:27

Post autor: Lukasz2244 » 8 maja 2007, o 22:33

Witam
Dzis dowiedzialem sie ze jedna z hal bedzie miescila sklep z dywanami :cry: Co do drugiej to nie ma pewnosci gdyz miala (ma) byc tam jakis sklep z meblami. Ale sa pewne problemy z pozwoleniami. Miejsc parkingowych ma byc okolo 400. Nie spodziewajcie sie jakis mega ladnych konstukcji. Mysle ze beda zwykle blaszaki. Pewnie spytacie sie czemy, skad to wiem. Wiem, gdyz obiekt ma byc oddany do konca wrzesnia. Planowane jest uruchomienie na poczatku pazdzernika.!.
Pozdrawiam
To jest moje miasto, tu sie urodzilem.

Awatar użytkownika
Autor
Site Admin
Posty: 11713
Rejestracja: 21 września 2005, o 14:05
Lokalizacja: Bilbało!
Kontakt:

Post autor: Autor » 8 maja 2007, o 22:42

Tak, tak ma byc to zwykly barak. Radomski obiekt projektowal nasz byly architekt miejski pan Partyka (elewacja - tynk mineralny i okladzina ceramiczna). Mysle, ze w Kielcach mozemy spodziewac sie tego samego. Jesli chodzi o te dywany, to pewnie Carpetright, a co doi tego to nie wiem.

Lukasz2244
Posty: 46
Rejestracja: 20 marca 2007, o 12:27

Post autor: Lukasz2244 » 8 maja 2007, o 22:55

Czytajac ten watek, napotkalem sie ze zdaniem ze dobrze byloby gdyby polaczyc to jakos w jeden kompleks. Niestety nie da rady.
1. Daleko troszke od Reala-> przecina to droga dojazdowa do magazynow Reala.
2. To jest "wlasciciel" Metro (chyba) jutro sie dowiem. Ale nie ma szasy by spodziewac sie jednego wielkiego M1 szkoda.
To jest moje miasto, tu sie urodzilem.

eM
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1103
Rejestracja: 2 października 2005, o 19:14
Lokalizacja: Kielce

Post autor: eM » 9 maja 2007, o 07:15

Lukasz2244 pisze:Witam
Dzis dowiedzialem sie ze jedna z hal bedzie miescila sklep z dywanami :cry: Co do drugiej to nie ma pewnosci gdyz miala (ma) byc tam jakis sklep z meblami. Ale sa pewne problemy z pozwoleniami. Miejsc parkingowych ma byc okolo 400. Nie spodziewajcie sie jakis mega ladnych konstukcji. Mysle ze beda zwykle blaszaki. Pewnie spytacie sie czemy, skad to wiem. Wiem, gdyz obiekt ma byc oddany do konca wrzesnia. Planowane jest uruchomienie na poczatku pazdzernika.!.
Pozdrawiam
Co do dywanów stawiam na topwert. oni współpracują z właścicielem M1.
http://www.topwert.pl/?mode=sklepyone&recordId=5

Awatar użytkownika
cm
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1665
Rejestracja: 19 stycznia 2007, o 14:22
Lokalizacja: Sienkiewicza - centrum świata ;-)

Post autor: cm » 3 czerwca 2007, o 13:04

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Autor
Site Admin
Posty: 11713
Rejestracja: 21 września 2005, o 14:05
Lokalizacja: Bilbało!
Kontakt:

Post autor: Autor » 3 czerwca 2007, o 18:08

Niesamowite te zdjecia :) dzieki

Oskar
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1330
Rejestracja: 19 marca 2006, o 14:34
Lokalizacja: Śródmieście
Kontakt:

Post autor: Oskar » 11 czerwca 2007, o 09:29

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

seba_ck
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1231
Rejestracja: 31 sierpnia 2006, o 14:01
Lokalizacja: KIELCE

Post autor: seba_ck » 20 czerwca 2007, o 12:10

Z Gazeta.pl:

Nowe inwestycje przy Realu i Castoramie


Dwie inwestycje związane z centrami handlowymi realizuje firma Mitex. Przy ulicy ks. Popiełuszki rozbudowuje Castoramę, przy Radomskiej hipermarket Real.

- Ta pierwsza inwestycja obejmuje budowę ulic dojazdowych, parkingów, które pomogą w lepszej obsłudze komunikacyjnej tego obiektu. Kontrakt nie jest zbyt duży, wynosi 2 mln zł - mówi Wojciech Chodkowski, dyrektor do spraw marketingu Mitex SA Warszawa.

Nieco większa jest inwestycja przy Realu. - Opiewa na 5 mln zł - informuje Chodkowski. Tam powstanie hala o powierzchni użytkowej ponad 2,2 tys. m kw. Zakończenie inwestycji przewidziano na koniec września tego roku, a inwestorem jest amerykańska firma Apollo-Rida Poland. Inwestor zapowiada, że nowe hale nie będą konkurencją dla Praktikera i Reala oraz sąsiadującym z nim kompleksem (jest tam m.in. salon meblowy, Jysk i salon ze sprzętem AGD), które jesienią 2005 roku przejęła spółka Apollo-Rida.

Źródło: http://miasta.gazeta.pl/kielce/1,35255,4237324.html
joge
2007-06-19

P.S. Wciąż nie wiadomo, co tam dokładnie powstanie. :(
Zmieniaj świat na taki, jaki sobie wymarzyłeś.

maark
Posty: 243
Rejestracja: 18 października 2006, o 10:05

Post autor: maark » 20 czerwca 2007, o 17:31

Niestety nic rewelacyjnego obawiam się że to będzie "blaszak" wielkości supermarketu. A w Radomiu nieco większa hala budowana obok tamtejszego Reala będzie miała 2 poziomy.

Awatar użytkownika
cm
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1665
Rejestracja: 19 stycznia 2007, o 14:22
Lokalizacja: Sienkiewicza - centrum świata ;-)

Post autor: cm » 1 lipca 2007, o 23:02

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Daniel
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 2750
Rejestracja: 21 września 2005, o 14:35
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Post autor: Daniel » 1 lipca 2007, o 23:06

To może ktoś jeszcze przypomni co tu będzie miało swoją siedzibę :?:
Obrazek

Awatar użytkownika
Autor
Site Admin
Posty: 11713
Rejestracja: 21 września 2005, o 14:05
Lokalizacja: Bilbało!
Kontakt:

Post autor: Autor » 1 lipca 2007, o 23:09

Daniel pisze:To może ktoś jeszcze przypomni co tu będzie miało swoją siedzibę :?:
Odsylam do archiwum wypowiedzi 8)

ODPOWIEDZ