Filmy

Wszystko, co nie związane jest z tematyką forum.

Moderatorzy: Autor, sueno, Daniel, Sirek1

CeKa
Posty: 110
Rejestracja: 24 stycznia 2007, o 19:29
Lokalizacja: Kielecki Manhattan

Filmy

Post autor: CeKa » 27 stycznia 2007, o 22:47

Film - jest to drugi obok sportu temat, o którym mógłbym gadać i gadać.
Zakładam go poniekąd by zachęcić was do oglądania filmu ( specjalnie nie piszę "serialu", ponieważ gdybym zobaczył tylko urywek tego filmu ( :wink: ) nigdy nie powiedziałbym, że to może być serial :wink:, ponieważ mówiąc prostym językiem jest za dobrze zrobiony jak na serial ). Chodzi o "Prison Break", w wersji przetłumaczonej "Skazany na śmierć" ( 8) gratuluje tłumaczowi humoru ). Oglądając filmy kocham odgadywać dalszy bieg wydarzeń i idzie mi to bardzo dobrze. Prison Break był/jest jedynym filmem, w którym mi to nie idzie :roll: Zwrot akcji niesamowity.
Premiera jutro tj. 28 o godzinie 20. Pierwsze dwa odcinki nie powalają, ale dalej...eh...jak narkotyk.
Oglądam wszystkie gatunki filmów, choć najbardziej lubię te o tematyce wojennej. Mam fajną kolekcję. Polecam szczególnie film pt. "Jeniec".

PS.1
Tylko mi tu nie pisać, że nie macie czasu oglądać filmów :twisted:
PS.2
Jest to mój pierwszy temat, więc proszę o krytykę w miarę rozsądku :wink:

W temacie mile widziane wasze recenzje filmów etc.
Ostatnio zmieniony 27 stycznia 2007, o 23:10 przez CeKa, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
tricky
Ranga: Kierownik budowy ;)
Posty: 906
Rejestracja: 26 sierpnia 2006, o 14:58

Re: Filmy

Post autor: tricky » 27 stycznia 2007, o 22:58

CeKa pisze:[...] Chodzi o "Prison Break", w wersji przetłumaczonej "Skazany na śmierć" ( 8) gratuluje tłumaczowi chumoru )[...]
nie to zebym sie czepial :twisted:

CeKa
Posty: 110
Rejestracja: 24 stycznia 2007, o 19:29
Lokalizacja: Kielecki Manhattan

Re: Filmy

Post autor: CeKa » 27 stycznia 2007, o 23:12

tricky pisze:
CeKa pisze:[...] Chodzi o "Prison Break", w wersji przetłumaczonej "Skazany na śmierć" ( 8) gratuluje tłumaczowi chumoru )[...]
nie to zebym sie czepial :twisted:
Wchodząc do tego tematu ucieszyłem się, że ktoś coś ciekawego napisał, a tu taka niespodzianka :twisted: Widocznie w ferie moje komórki pracują na zwolnionych obrotach. A z Polskiego mam piątke :wink:
Błąd już poprawiłem :oops:

Awatar użytkownika
MeehoweCK
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 3317
Rejestracja: 25 września 2005, o 17:41
Lokalizacja: Warszawa / Kielce
Kontakt:

Post autor: MeehoweCK » 28 stycznia 2007, o 00:03

super, bardzo ucieszyłem się, że ktoś założył wreszcie taki temat :D brakowało mi go :D
Niedługo czas Oscarów (nominacje już ogłoszone) dlatego przedstawię swój artykuł (napisany co prawda rok temu) do gazetki szkolnej na temat... no właśnie, przeczytajcie sami :wink:
TUTAJ
Jestem otwarty na jakieś odmienne głosy niż moje :wink: proszę o komentarze :D
Ambicja to coś co prowadzi ludzkość do postępu, a ludzi do depresji

Awatar użytkownika
CKfan
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 4200
Rejestracja: 20 grudnia 2005, o 20:56
Lokalizacja: Kielce os. Jagiellońskie

Post autor: CKfan » 28 stycznia 2007, o 00:25

MeehoweCK pisze:...Niedługo czas Oscarów...
Całkiem możliwe, bo na forum mamy dwóch Oskarów :P
Sorry, takiego mamy prezydenta...

Awatar użytkownika
tricky
Ranga: Kierownik budowy ;)
Posty: 906
Rejestracja: 26 sierpnia 2006, o 14:58

Re: Filmy

Post autor: tricky » 28 stycznia 2007, o 10:39

CeKa pisze:Wchodząc do tego tematu ucieszyłem się, że ktoś coś ciekawego napisał, a tu taka niespodzianka :twisted:
spokojnie CeKa dzisiaj mam zamiar obejrzec "Skazany na śmierc" to opisze moje wrazenia z dwoch pierwszych odcinkow 8) :wink:

voodoo
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1224
Rejestracja: 5 września 2006, o 12:28
Lokalizacja: Kielce/Ślichowice

Post autor: voodoo » 28 stycznia 2007, o 10:43

Ja też raczej obejrze bo reklama mnie zaciekawiła

Oskar
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1330
Rejestracja: 19 marca 2006, o 14:34
Lokalizacja: Śródmieście
Kontakt:

Post autor: Oskar » 28 stycznia 2007, o 10:48

Rada dla tych co jeszcze nie oglądali... NIE RÓBCIE TEGO :!: Poważnie piszę. Lepiej załatwcie sobie (mogę wypalić) wszystkie odcinki albo poczekajcie jeszcze na cała drugą serię. Dlaczego :?: Otóż jak ja sobie włączyłem na kompie o 20 to siedziałem do 4, a położyłem się tylko dlatego, że rano coś musiałem zrobić i tak przez trzy dni :!: Jak zaczniecie oglądać to 95% osób wkurzy się, że trzeba czekać cały tydzień i to tylko na dwa odcinki. Zrobicie co będziecie chcieli, ale gwarantuję, że wspomnicie moje słowa.

Awatar użytkownika
tricky
Ranga: Kierownik budowy ;)
Posty: 906
Rejestracja: 26 sierpnia 2006, o 14:58

Post autor: tricky » 28 stycznia 2007, o 10:53

no i teraz przez Oskara mam dylemat :D musze sie powaznie zastanowic nad tym co napisales :wink:

Awatar użytkownika
MAŁY
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1664
Rejestracja: 29 lipca 2006, o 21:43
Lokalizacja: KIELCE_oś.Świetokrzyskie

Post autor: MAŁY » 28 stycznia 2007, o 12:22

To o czym napisał Oskar to prawda, ja tak mialem z LOST'ami "zaginieni" na TVP1
Kielce- Tu jest moje miejsce! Tu sie urodziłem i tu zakończyć żywot swój pragnę!
Obrazek

jasiek
Ranga: Kierownik budowy ;)
Posty: 508
Rejestracja: 21 maja 2006, o 23:10

Post autor: jasiek » 28 stycznia 2007, o 14:08

MAŁY pisze:To o czym napisał Oskar to prawda, ja tak mialem z LOST'ami "zaginieni" na TVP1
losty przy prison sa nudne jak flaki z olejem ;)

Awatar użytkownika
MAŁY
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1664
Rejestracja: 29 lipca 2006, o 21:43
Lokalizacja: KIELCE_oś.Świetokrzyskie

Post autor: MAŁY » 28 stycznia 2007, o 16:09

sie zobaczy :D
Kielce- Tu jest moje miejsce! Tu sie urodziłem i tu zakończyć żywot swój pragnę!
Obrazek

CeKa
Posty: 110
Rejestracja: 24 stycznia 2007, o 19:29
Lokalizacja: Kielecki Manhattan

Post autor: CeKa » 28 stycznia 2007, o 16:25

MeehoweCK pisze: przedstawię swój artykuł (napisany co prawda rok temu) do gazetki szkolnej na temat... no właśnie, przeczytajcie sami :wink:
Jestem otwarty na jakieś odmienne głosy niż moje :wink: proszę o komentarze :D
Bardzo dobra praca, fajnie że ją tu umieściłeś, może się komuś przyda :wink:
Oskar pisze:Rada dla tych co jeszcze nie oglądali... NIE RÓBCIE TEGO :!: Poważnie piszę. Lepiej załatwcie sobie (mogę wypalić) wszystkie odcinki albo poczekajcie jeszcze na cała drugą serię. Dlaczego :?: Otóż jak ja sobie włączyłem na kompie o 20 to siedziałem do 4, a położyłem się tylko dlatego, że rano coś musiałem zrobić i tak przez trzy dni :!: Jak zaczniecie oglądać to 95% osób wkurzy się, że trzeba czekać cały tydzień i to tylko na dwa odcinki. Zrobicie co będziecie chcieli, ale gwarantuję, że wspomnicie moje słowa.
Bardzo dobra rada, weźcie sobie ją do serca :wink:

Awatar użytkownika
Grzegorz
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 3006
Rejestracja: 31 maja 2006, o 17:10

Post autor: Grzegorz » 28 stycznia 2007, o 16:51

Jak dla mnie nic nie przebije "Boston Public". Moim zdaniem to obecnie najlepszy serial obecnie emitowany w telewizji. Ogólnie jeśli chodzi o seriale to rządzi Polsat :D Uważam, że z "dobrych" seriali obok "Boston Public" obecnie są emitowane "Z Archiwum X" i "Chirurdzy" (wszystko Polsat :twisted: ). Jeśli chodzi o filmy to za dużo pisania, może napiszę jak znajdę więcej czasu, dużo więcej czasu xD A "Skazany na śmierć" zobaczę z przyjemnością i potem się wypowiem (nie lubię oglądać filmów i seriali na kompie, w tv się to jakoś "lepiej" ogląda, sam nie wiem czemu, ale tak jest - przynajmniej w moim przypadku) :)

Awatar użytkownika
MAŁY
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1664
Rejestracja: 29 lipca 2006, o 21:43
Lokalizacja: KIELCE_oś.Świetokrzyskie

Post autor: MAŁY » 28 stycznia 2007, o 17:08

Ja za to uwielbiam "Frantic" 1988 Polańskiego świetny film, "Cześć Tereska" a pamiętacie "Ballade o lekkim zabarwieniu erotycznym"?? :lol: :lol: hahaha
Kielce- Tu jest moje miejsce! Tu sie urodziłem i tu zakończyć żywot swój pragnę!
Obrazek

ODPOWIEDZ