Echo Investment - Pasaż Świętokrzyski

Wszystko na temat nowych inwestycji w Kielcach.

Moderatorzy: Nowak, Autor, sueno, Daniel, Sirek1

Awatar użytkownika
Autor
Site Admin
Posty: 11713
Rejestracja: 21 września 2005, o 14:05
Lokalizacja: Bilbało!
Kontakt:

Echo Investment - Pasaż Świętokrzyski

Post autor: Autor » 21 września 2005, o 14:36

Salony Multimedialne w centrach Echo

Kolporter rozwija sieć Salonów Multimedialnych. Następny powstanie w Kielcach, w centrum handlowym realizowanym przez Echo Investment. Kolporter, prywatny dystrybutor prasy, podpisał z Echo Investment umowę, na mocy której w noworealizowanym centrum handlowym w Kielcach powstanie Salon Multimedialny. To nowa marka Kolportera. Pierwszy tego typu obiekt otwarty został pod koniec 2004 r. w Warszawie. Kolejne działają już w Gnieźnie, Gdańsku i Szczecinie. Salony Multimedialne mają od 400 do 900 mkw. Ich oferta obejmuje: prasę,
książki, płyty i kasety, filmy na DVD,VCD,VHS oraz multimedia. W salonach można też kupić papierosy, napoje i słodycze. Kolporter zamierza rozwijać swoją sieć. Salony Multimedialne mają powstawać w dużych miastach: w Poznaniu, Szczecinie czy Wrocławiu.

Puls Biznesu
Ostatnio zmieniony 9 września 2007, o 21:30 przez Autor, łącznie zmieniany 6 razy.

Gość

Post autor: Gość » 23 września 2005, o 16:06

kolejny z takich wlasnie salonikow zostanie juz niedlugo otwarty w galeri ostrowiec

Awatar użytkownika
MeehoweCK
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 3317
Rejestracja: 25 września 2005, o 17:41
Lokalizacja: Warszawa / Kielce
Kontakt:

Post autor: MeehoweCK » 25 września 2005, o 17:48

ciekaw jestem czy w Pasażu znajdzie się kręgielnia, bilard itp. Nie rozumiem jak mogło tego zabraknąć w Galerii Echo :?

Awatar użytkownika
Autor
Site Admin
Posty: 11713
Rejestracja: 21 września 2005, o 14:05
Lokalizacja: Bilbało!
Kontakt:

Post autor: Autor » 25 września 2005, o 19:22

co do kregielni to i ja tego nie rozumiem, bo w La Mar są czest kolejki...a atmosfera rozni sie od tej z wielkich,sieciowych kregielni. Mam nadzieje,ze ktos niedlugo nadrobi zaleglosc!

Emiel Regis
Posty: 1
Rejestracja: 13 października 2005, o 21:04

Post autor: Emiel Regis » 13 października 2005, o 21:07

Moim zdaniem bardzo dobre dzieje się, że zamiast Empiku będziemy mieli w Kielcach coś konkurencyjnego. Szkoda, że Echo nie zdecydowało się na budowę kina wielosalowego, sądzę, że dwa multipleksy spokojnie w Kielcach by się utrzymały.

PS; Powinni już ruszać z budową, czasu do godziny "0" coraz mniej...

Awatar użytkownika
Autor
Site Admin
Posty: 11713
Rejestracja: 21 września 2005, o 14:05
Lokalizacja: Bilbało!
Kontakt:

Post autor: Autor » 13 października 2005, o 21:18

Tez mnie to cieszy, bo zawsze to wiekszy wybor i konkurencja :) Echo ruszy z budową na poczatku roku. A jesli chodzi o to jakie bedzie centrum to wg mnie zarowno miasto, jak i deweloper sie zblaznili :)

darek
Posty: 339
Rejestracja: 7 października 2005, o 10:42
Lokalizacja: z Polski

Post autor: darek » 18 października 2005, o 18:06

Nie wiem czy pamietacie plany powstania Centrum Plaza w Kielcach,ile to działka stała,aż w koncu inwestor/chyba izraelski/odstąpił od budowy,ciekawe co było powodem.Tymczasem w Lublinie powstaje właśnie w centrum miasta owa Plaza,juz trwaja prace ziemne,stoja dźwigi,tez inwestor zwlekał z budową kilka lat,ale coć się dzieje.Poza tym na Lublin najazd centrów handlowych,mają w sumie powstać trzy o dużej powierzchni handlowej z całym zapleczem rozrywkowym.Czy wobec tego nie wydaje się Wam,że w naszym kochanych Kielcach w tym zakresie straszny zastó?oczywiście nie uważam,że hipermarkety czy galerie handlowe stanowią o rozwoju miasta,ale przynajmniej na razie jest to coś.
dla ciekawości podaję link : www.lublin.art.pl

Awatar użytkownika
Autor
Site Admin
Posty: 11713
Rejestracja: 21 września 2005, o 14:05
Lokalizacja: Bilbało!
Kontakt:

Post autor: Autor » 18 października 2005, o 18:48

sadze,ze w najblizszym czasie przyjdzie kolej i na nas...o ile juz nie przyszla,bo w UM nic nie mowia. Nie wiem co z inwestycja Warszawska\Polna...czas pokaze,ale wszyscy specjalisci wlaczyli Kielce to grupy miast w ktorych w latach 2006-2008 powstanie najwiecej galerii handlowych. Z tym,ze u nas brak atrakcyjnych terenow :( tak mi sie wydaje.

halny
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1807
Rejestracja: 27 września 2005, o 20:15
Lokalizacja: Kielce

inwestycja

Post autor: halny » 19 października 2005, o 15:31

A co to za inwestycja Warszawska/Polna ? Nie wiem ?

Awatar użytkownika
Autor
Site Admin
Posty: 11713
Rejestracja: 21 września 2005, o 14:05
Lokalizacja: Bilbało!
Kontakt:

Post autor: Autor » 19 października 2005, o 15:51

duza i tajemnicza...tyle wiem :) firma, ktora dziala najprawdopodobniej w imieniu inwestora nie udziela informacji dopoki wszystko bedzie dograne.

halny
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1807
Rejestracja: 27 września 2005, o 20:15
Lokalizacja: Kielce

inwestycja

Post autor: halny » 19 października 2005, o 15:55

To może jednak coklowiek więcej na ten temat ? Nikomu nie powiemy :D

Awatar użytkownika
MeehoweCK
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 3317
Rejestracja: 25 września 2005, o 17:41
Lokalizacja: Warszawa / Kielce
Kontakt:

Post autor: MeehoweCK » 19 października 2005, o 15:57

Widziałem ten teren pod Plazę jak byłem pod koniec września w Lublinie. Może być fajne patrząc na powierzchnię i wizualizację. Ale mówiąc szczerze... po zwiedzaniu Lublina cieszę się, że tam nie mieszkam. Jakieś takie dziwne to miasto... :?
Ambicja to coś co prowadzi ludzkość do postępu, a ludzi do depresji

Awatar użytkownika
Autor
Site Admin
Posty: 11713
Rejestracja: 21 września 2005, o 14:05
Lokalizacja: Bilbało!
Kontakt:

Post autor: Autor » 19 października 2005, o 15:59

no ja wlasnie tez nie wiem zbyt wiele, wiem,ze w imieniu inwestora dziala firma z Wroclawia i tyle...powiedzieli,ze mi napisza jak wszystko bedzie ustalone...a czas mija ;)

Awatar użytkownika
Autor
Site Admin
Posty: 11713
Rejestracja: 21 września 2005, o 14:05
Lokalizacja: Bilbało!
Kontakt:

Post autor: Autor » 20 grudnia 2005, o 18:28

j'k pisze:to jak to jest z tym pasażem, budują go ?? bo widze już oficjalnie na stronie podaną informacje, a w mediach cicho sza
ice pisze:Wlasnie dzisiaj tamtedy przejezdzalem i praca wre :D wreszcie, bylem mile zaskoczony
j'k pisze:właśnie jechałem tamtędy, 150 metrów od wyjazdu z Massalskiego w stronę Malikowa, stoja 2 duże koparki i barak, od strony Massalskiego stawiają słupki ogrodzenia w strone Malikowa

czyli to prawda, i dobrze, że zaczeli, może im sie uda na przyszłe świeta otworzyć a nie jak w planach 2007
autor pisze:No ja wlasnie wrociłem do domu, a tu prosze:
1) Grodzenie i niwelacja terenu pod Pasaż Św.
2) Ogrodzony i rozkopany plac przy sklepach

Za 1 podejsciem tyle zmian w jednym rejonie :roll:
pawel pisze:Super że wreszcie zaczeli :D mam blisko z pierwszych Ślichowic więc będe na bieząco z budową.

Awatar użytkownika
Autor
Site Admin
Posty: 11713
Rejestracja: 21 września 2005, o 14:05
Lokalizacja: Bilbało!
Kontakt:

Post autor: Autor » 20 grudnia 2005, o 18:28

Marc pisze:http://www.echo-dnia.com.pl/?news=25620 ... =1&dzial=1

Echo Dnia [najważniejsze] wiadomość z dnia 2005-12-03

Tu będzie nowa galeria

- Zaczynają budować supermarket - rozeszła się wiadomość po kieleckim osiedlu Ślichowice. Mieszkańcy zobaczyli, że na działce przy Massalskiego, na której ma powstać "Świętokrzyski Pasaż" pojawili się robotnicy i koparki.

Jak nas poinformowała Karolina Tamborowska z "Echa Investment", nie jest to jeszcze rozpoczęcie inwestycji. Firma na razie porządkuje teren, a do budowy przystąpi wiosną.
W "Pasażu Świętokrzyskim" do zagospodarowania jest ponad 22 tysiące metrów kwadratowych, połowę tego, co zajmuje Galeria "Echo" przy ulicy Świętokrzyskiej.
Najwięcej miejsca zajmą dwa supermarkety: spożywczy należący do francuskiej sieci "E.Leclerc" oraz NOMI, które zostanie przeniesione z ulicy Zagnańskiej. W pasażu swoje siedziby znajdzie około 40 placówek - przede wszystkim sklepów, a także barów. Na parkingu wystarczy miejsc dla około 700 samochodów.
Z zewnątrz część budynku, do którego przeprowadzi się NOMI będzie pokryta aluminiowymi płytami malowanymi, a pozostałe części hipermarketu zostaną obklejone plastikowymi płytami podobnymi do płytek ceramicznych.

/ATA/

ODPOWIEDZ