Ludność miast wielkości zbliżonej do Kielc

Moderatorzy: Autor, sueno, Daniel, Sirek1

kamil
Posty: 132
Rejestracja: 8 stycznia 2013, o 14:49

Re: Ludność miast wielkości zbliżonej do Kielc

Post autor: kamil » 25 sierpnia 2014, o 15:59

Polepszy to się co najwyżej kieleckim włodarzom i urzędnikom. Dlatego jestem przeciw. Skoro SN sobie super radzi więc niech mieszkańcy SN na tym zyskują. Kielcami rządzą nieudacznicy którzy wszystko potrafią zepsuć. Dopóki nie zmieni się władza to choćby do Kielc przyłączyć Warszawę to nic by się nie zmieniło, bo Lubawski z ekipą wszystko roztrwonią na swoje super wizje.

dannn...
Posty: 83
Rejestracja: 30 lipca 2013, o 20:38
Lokalizacja: Kraków/ Kielce

Re: Ludność miast wielkości zbliżonej do Kielc

Post autor: dannn... » 25 sierpnia 2014, o 18:04

:lol:

480
Posty: 28
Rejestracja: 17 sierpnia 2014, o 09:33
Lokalizacja: Bilcza/Morawica

Re: Ludność miast wielkości zbliżonej do Kielc

Post autor: 480 » 26 sierpnia 2014, o 07:50

kamil pisze:Polepszy to się co najwyżej kieleckim włodarzom i urzędnikom. Dlatego jestem przeciw. Skoro SN sobie super radzi więc niech mieszkańcy SN na tym zyskują. Kielcami rządzą nieudacznicy którzy wszystko potrafią zepsuć. Dopóki nie zmieni się władza to choćby do Kielc przyłączyć Warszawę to nic by się nie zmieniło, bo Lubawski z ekipą wszystko roztrwonią na swoje super wizje.
To idź i zagłosuj za zmianą okazja niedługo będzie,tylko wskaż nam tu kogoś lepszego z pomysłem na miasto i z programem.Przyłączenie Sitkówki jest kwestią czasu i nie będzie to zależało od super wizji szczekających tu minimalistów.

Awatar użytkownika
ice
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 5738
Rejestracja: 15 maja 2006, o 09:24
Lokalizacja: Kielce

Re: Ludność miast wielkości zbliżonej do Kielc

Post autor: ice » 26 sierpnia 2014, o 08:21

Myślę, że szybciej jakaś część Kielc się od nich odłączy niż miasto wchłonie, którąś, z ościennych gmin.
Było już wiele takich sygnałów m.in. Cedro-Mazur, Wikaryjska czy Posłowice.
Sitkówka-Nowiny nigdy nie pozwoli sobie aby być zapomnianym zadupiem Kielc.

maruda
Posty: 54
Rejestracja: 27 lipca 2014, o 09:02
Lokalizacja: Kielce

Re: Ludność miast wielkości zbliżonej do Kielc

Post autor: maruda » 26 sierpnia 2014, o 11:22

ice pisze: Sitkówka-Nowiny nigdy nie pozwoli sobie aby być zapomnianym zadupiem Kielc.
Mistrz Bareja wiecznie żywy,"centrum przeniesiemy na peryferie a peryferie do centrum" :lol:Taka idea wg.mistrza,wygrała konkurs w afrykańskim bantustanie,natomiast czasy Filipów z Konopii należą do słusznie minionych,to taka uwaga gdyby kolega nie zauważył tego jeszcze...
Lubię bywać w miejscach gdzie flaszki są pełne a kobiety puste;)

ODPOWIEDZ