Galeria Echo – sklepy, wydarzenia nieinwestycyjne

Moderatorzy: Autor, sueno, Daniel, Sirek1

Awatar użytkownika
Robert-Kowal
Posty: 152
Rejestracja: 28 listopada 2009, o 18:16
Lokalizacja: Jędrzejów/Kielce
Kontakt:

Post autor: Robert-Kowal » 9 grudnia 2013, o 20:26

mnie nie dziwi. Nawet Rzeszowa nie dali.

Awatar użytkownika
bender
Ranga: Kierownik budowy ;)
Posty: 829
Rejestracja: 25 lipca 2011, o 21:11
Lokalizacja: Bo to Kielce, Kielce są bracie...

Post autor: bender » 9 grudnia 2013, o 21:05

rzeczownik pisze:Dziwi mnie brak Galerii Korona w zestawieniu. W tekście jest napisane, że chodzi o zestawienie największych galerii, a mam wrażenie, że obecna w rankingu krakowska Plaza jest mniejsza od GK.
Widocznie GK uznała, że miejsce w tym rankingu to zbyt wysoki koszt w stosunku do potencjalnych korzyści. Echo zapłaciło tyle, że gratis dorzucono wyróżnienie dla Czekaja. :wink:
Stowarzyszenie Blokujemy Kieleckie Inwestycje by T. Sayor

Awatar użytkownika
AR
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 5704
Rejestracja: 15 listopada 2005, o 19:01
Lokalizacja: QKI
Kontakt:

Post autor: AR » 10 grudnia 2013, o 08:29

Oczywiście, że tak to się odbywa.
Wszystkim się podoba, a tobie się nie podoba

Awatar użytkownika
Sirek1
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 3940
Rejestracja: 4 maja 2006, o 20:37

Post autor: Sirek1 » 11 grudnia 2013, o 10:46

Galeria Echo zmienia się na górze. Rozrywkowy pomysł na Dekoradę

Sklep Megastore.pl jako jeden z ostatnich najemców wyprowadził się z poziomu Dekorada w kieleckiej galerii Echo. - Idziemy w stronę organizacji centrum rozrywki na całym piętrze - mówi dyrektor tego centrum handlowego.
Megastore.pl to sklep internetowy z branży "Dom i ogród", ale swoją wystawę miał też w galerii Echo. Właśnie przekształcił się w Nexterio.pl i jako jeden z ostatnich najemców wyprowadził się z Dekorady. Nowa lokalizacja to poziom -1, obok sklepów Go Sport i Smyk.

Oznacza to zmierzch Dekorady, która wkrótce po rozbudowie galerii Echo w sierpniu 2011 roku na powierzchni około 5 tys. m kw. zgromadziła ponad 20 sklepów m.in. z materiałami dekoracyjnymi i wyposażeniem wnętrz. Najemcy szybko się wyprowadzali, w sporej części na inne poziomy tego centrum handlowego. - Czas pokazał, że w Kielcach jest za wcześnie na takie rozwiązanie jak Dekorada. Doszliśmy do wniosku, że potrzebne są zmiany - mówił nam w marcu Grzegorz Czekaj, dyrektor tego największego w regionie centrum handlowego, i zapowiadał zmiany.

Teraz na poziomie Dekorady zostało tylko trzech najemców: kręgielnia MK Bowling, Pure Jatomi Fitness i salon Cersanit. - Idziemy w stronę organizacji centrum rozrywki na całym piętrze - mówi Czekaj. Szczegółów nie chce zdradzić. - Rozmowy trwają i możliwe, że zajmie to jeszcze kilka miesięcy. Liczymy, że na tym piętrze będzie dwóch, trzech dużych partnerów. Oznacza to też jego przebudowę - informuje jedynie.

Nieoficjalnie wcześniej mówiono m.in. o wejściu dużego operatora zajmującego się sprzedażą sprzętu sportowego. Teraz plotkuje się, że pozostawienie na tym piętrze salonu Cersanitu jest nieprzypadkowe, bo nowa rozrywka może być związana ze sportami motorowymi. Zespół rajdowy Michała Sołowowa, m.in. właściciela spółki Echo Investment, do której należy galeria Echo, nazywa się przecież Cersanit Rally Team.


Cały tekst: http://kielce.gazeta.pl/kielce/1,47262, ... omysl.html

P.S.
Czytając normalnie można by to streścić: niewypaliło, nie mamy pomysłu co teraz zrobić, nie ma chętnego, ale coś się wymyśli...

boogie
Posty: 317
Rejestracja: 13 października 2008, o 19:15

Post autor: boogie » 11 grudnia 2013, o 21:42

Ja tam widzę, to tak, że oni wiedzą co chcą zrobić - centrum rozrywki o którym mówi się od dawna, tyle, że nie mogą znaleźć/dogadać się z tymi 2-3 partnerami

Trojanek
Posty: 223
Rejestracja: 31 lipca 2009, o 22:06
Lokalizacja: CK

Post autor: Trojanek » 12 grudnia 2013, o 10:45

Czas pokazał, że w Kielcach jest za wcześnie na takie rozwiązanie jak Dekorada. Doszliśmy do wniosku, że potrzebne są zmiany - mówił nam w marcu Grzegorz Czekaj

Nie ma to jak bredzić i zwalać na Kielce, że to Kielce nie dojrzały do cudownego projektu wizjonerów z Echa Investment którzy chcieli nam zrobić dobrze ale jesteśmy za bardzo zacofani. Zamiast mieć jaja i przyznać, że cały projekt został schrzaniony, dobór najemców był nie trafiony i podporządkowany firmom właściciela a nie oczekiwaniom rynku.

Słabo Panie Czekaj, ja do tego wniosku, że to nie wypali bo zrobiliście to w sposób najgorszy z możliwych doszedłem i napisałem o tym nie raz tutaj zanim to otworzyliście, proszę sobie poczytać temat. I to Pan nie ja dostaje nagrodę dla najlepszego dyrektora CH :lol:

Mogło wypalić i nie jest za wcześniej na takie rozwiązanie, tylko trzeba było to zrobić fachowo a nie byle jak. Chociaż pewnie na dwudziesty sklep z Barlinkiem i Cersanitem dostępnym w każdym markecie to akurat Pan pewnie nie miał wpływu. Tylko niech Pan nie zwala na niedojrzałość mieszkańców dzięki którym żyjecie.

Kornel1782
Posty: 14
Rejestracja: 21 lipca 2013, o 08:15

Post autor: Kornel1782 » 17 grudnia 2013, o 16:12

Śmieszy mnie to plotkowanie. Pozostawienie tam salonu Cersanitu nie ma żadnego drugiego dna. Cersanit Relly Team został kilka miesięcy temu rozwiązany, a Sołowow całkowicie wycofał się ze startów w wyścigach.

Awatar użytkownika
ice
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 5738
Rejestracja: 15 maja 2006, o 09:24
Lokalizacja: Kielce

Post autor: ice » 17 grudnia 2013, o 17:09

A sam plotkujesz :lol:
Przecież startował w Rajdzie Barbórki, a parę dni temu był OES Galeria Echo.

Awatar użytkownika
Sebastian
Ranga: Kierownik budowy ;)
Posty: 535
Rejestracja: 23 sierpnia 2007, o 13:19
Lokalizacja: WIETRZNIA

Re: Echo Investment - Galeria Echo

Post autor: Sebastian » 22 stycznia 2014, o 13:04

Ostatnio zauważyłem,że "Piramida" zwinęła żagle. Na reklamie zasłaniającej dotychczasowy lokal pojawiła się informacja o nowej knajpie.Nazwy nie pamiętam,ale chyba coś związanego z polską kuchnią
...stryjeczny mąż szwagra mojego drugiego męża...

Koomanos
Posty: 8
Rejestracja: 19 czerwca 2009, o 10:07

Re: Echo Investment - Galeria Echo

Post autor: Koomanos » 22 stycznia 2014, o 21:48

Właściciel jest ten sam, pracownicy też. Zmieniają tylko nazwę, bodaj na "Karczma Bliss" i kuchnie typowo polską.

Awatar użytkownika
ice
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 5738
Rejestracja: 15 maja 2006, o 09:24
Lokalizacja: Kielce

Re: Echo Investment - Galeria Echo

Post autor: ice » 1 marca 2014, o 10:06

Czy sklep Puma został zlikwidowany czy się gdzieś przeniósł?

hey
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1475
Rejestracja: 24 kwietnia 2006, o 13:47

Re: Echo Investment - Galeria Echo

Post autor: hey » 1 marca 2014, o 19:08

Wkrótce otwarcie Cukierni Królewskiej "Kilian" w narożnym lokalu,gdzie kiedyś była Vistula/Wólczanka, w pobliżu wejścia na halę Tesco.
Strona firmy:
http://www.ciasto.pl

boogie
Posty: 317
Rejestracja: 13 października 2008, o 19:15

Re: Echo Investment - Galeria Echo

Post autor: boogie » 2 marca 2014, o 00:10

ice pisze:Czy sklep Puma został zlikwidowany czy się gdzieś przeniósł?
z racji tego, że to pewnie była franczyza to obstawiałbym, że ten nowy sklep jest tego samego właściciela, a Puma zlikwidowana. Ale to tylko domysły ;)

hey
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1475
Rejestracja: 24 kwietnia 2006, o 13:47

Re: Echo Investment - Galeria Echo

Post autor: hey » 2 marca 2014, o 09:17

Ten sklep (jak i pozostałe w Kielcach) prawdopodobnie prowadziła firma Active. Obecnie to największa w Polsce sieć sklepów z produktami marek adidas, Nike, Reebok, Puma.Ostatnio widać,że zamykają nierentowne sklepy.Zlikwidowali jeden sklep na Sienkiewicza,drugi jeszcze działa ale jest kartka,że lokal do wynajęcia.Kolejny sklep zamknęli w Realu a teraz ten. Ciekawe czy któryś z ich kieleckich sklepów jest rentowny,z pewnością żaden z tych w Koronie...

hey
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1475
Rejestracja: 24 kwietnia 2006, o 13:47

Re: Echo Investment - Galeria Echo

Post autor: hey » 8 marca 2014, o 18:52

Wkrótce otwarcie Cafe Cremova (obok foodcourtu,narożny lokal). Mam nadzieję,że nie przeniosą się z Sienkiewicza (od kilku miesięcy jest tam nieczynne, w marcu mieli ponownie otworzyć).

ODPOWIEDZ