Koncerty

Ważne wydarzenia z całego regionu.

Moderatorzy: Autor, sueno, Daniel, Sirek1

jasiek
Ranga: Kierownik budowy ;)
Posty: 508
Rejestracja: 21 maja 2006, o 23:10

Post autor: jasiek » 11 lutego 2010, o 00:14

jeszcze Happysad 2010-04-08 tez w Audytorium.

Awatar użytkownika
Masmix
Posty: 403
Rejestracja: 21 września 2008, o 10:51
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Masmix » 11 lutego 2010, o 00:16


Awatar użytkownika
Autor
Site Admin
Posty: 11713
Rejestracja: 21 września 2005, o 14:05
Lokalizacja: Bilbało!
Kontakt:

Post autor: Autor » 22 lutego 2010, o 19:14

Pod koniec marca rozpoczyna sie trasa koncertowa promujaca album "Kayah & Royal Quartet". Kayah zagra z kwartetem smyczkowym Royal Quartet. W ramach tej trasy zaplanowano koncert w Kielcach.

27.03.2010 (sobota) – Kieleckie Centrum Kultury

Awatar użytkownika
michal_ck
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 2682
Rejestracja: 18 stycznia 2007, o 00:20
Lokalizacja: Kielce-Dąbrowa

Post autor: michal_ck » 28 lutego 2010, o 17:46

w marcu Strachy na Lachy
1. Zastępca Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej SKI
2. Koordynator ds. zieleni miejskiej
3. Koordynator ds. zagospodarowania os. Dąbrowa II

Awatar użytkownika
MeehoweCK
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 3317
Rejestracja: 25 września 2005, o 17:41
Lokalizacja: Warszawa / Kielce
Kontakt:

Post autor: MeehoweCK » 28 lutego 2010, o 19:51

poza tym jeszcze Stare Dobre Małżeństwo, KSU i Raz Dwa Trzy :)
Ambicja to coś co prowadzi ludzkość do postępu, a ludzi do depresji

Awatar użytkownika
MeehoweCK
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 3317
Rejestracja: 25 września 2005, o 17:41
Lokalizacja: Warszawa / Kielce
Kontakt:

Post autor: MeehoweCK » 29 sierpnia 2010, o 20:12

17 września Tymon&Transistors, IRA i HEY na Kadzielni podczas Laserowej Nocy :) Bilety 15 zł!!!

PS: Wybiera się ktoś na Deep Purple do Spodka? :D
Ambicja to coś co prowadzi ludzkość do postępu, a ludzi do depresji

Awatar użytkownika
MeehoweCK
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 3317
Rejestracja: 25 września 2005, o 17:41
Lokalizacja: Warszawa / Kielce
Kontakt:

Post autor: MeehoweCK » 7 maja 2011, o 13:51

LINK
Szykuje się świetny koncert i świetna promocja Kielc:
Staje się powoli tradycją, że co roku zespół COMA sprawia swoim fanom prezent w postaci koncertu z orkiestrą symfoniczną. Odbyły się już dwa takie koncerty – w czerwcu 2009 w Gdańsku oraz we wrześniu 2010 w Warszawie.

Pierwsze z tych wydarzeń zostało zarejestrowane na płycie, której premiera zbiegła się z datą drugiego koncertu. Teraz przyszedł czas na południe Polski.
17 czerwca 2011 w Kielcach w przepięknym, położonym wśród skał, amfiteatrze Kadzielnia wystąpi COMA z towarzyszeniem Orkiestry Symfoników Gdańskich pod dyrekcją Andrzeja Szczypiorskiego.
Będzie to największe widowisko symfoniczne z udziałem Polskich wykonawców.

Ponieważ niedawno album „Coma Symfonicznie“ osiągnął status Złotej Płyty, będziemy mieli okazję uczcić to w Kadzielni.

Zrób sobie wirtualny spacer po amfiteatrze : http://www.um.kielce.eu/panoramy/kadzielnia/

Patronat medialny: Teraz Rock, Eska Rock, Interia.pl.
Organizator koncertu: SP PRODUCTIONS

Awatar użytkownika
RZ
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 3623
Rejestracja: 29 marca 2006, o 20:48

Post autor: RZ » 14 grudnia 2011, o 10:23

Firmament 2011 - bardzo ciekawy program:
http://pl-pl.facebook.com/events/189578634461143/
Nie należy lekceważyć drobnostek, bo od nich zależy doskonałość (Michał Anioł)

Awatar użytkownika
MeehoweCK
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 3317
Rejestracja: 25 września 2005, o 17:41
Lokalizacja: Warszawa / Kielce
Kontakt:

Post autor: MeehoweCK » 27 listopada 2012, o 15:24

Ostatnio patrzyłem na listę koncertów w Polsce na najbliższe kilka miesięcy i naszła mnie taka oto refleksja:
Mamy w kraju coraz więcej naprawdę bardzo ważnych wydarzeń muzycznych. Większość największych tras europejskich już nie omija Polski. Ale jednocześnie... wszystkie te wydarzenia są coraz bardziej skupione w samych największych miastach. W przypadku światowych gwiazd jest czymś naturalnym, że grają na Stadionie Narodowym, Atlas Arenie, Ergo Arenie czy w Stodole. Ale problem ten dotyczy również polskich wykonawców. Nie macie wrażenia, że 5 lat temu jednak większość ogólnopolskich tras miało swój "przystanek" w Kielcach, a teraz jest to prawdziwy rarytas? Co o tym sądzicie? Z czego to może wynikać? Dlaczego w miastach średniej wielkości często ciężko jest zebrać nawet kilkuset fanów będących w stanie wyłożyć 40-50 zł za bilet na koncert? Kiedyś te ceny były niewiele niższe (realnie nawet wyższe), a chętnych nie brakowało (przynajmniej ja tak to pamiętam).

Awatar użytkownika
MeehoweCK
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 3317
Rejestracja: 25 września 2005, o 17:41
Lokalizacja: Warszawa / Kielce
Kontakt:

Post autor: MeehoweCK » 3 marca 2013, o 19:46

Jak zwykle odświeżam temat...
24 marca w DŚT zagra Beltaine. Bardzo fajna muzyka za jedyne 10 zł. Polecam wszystkim, którzy lubią folk irlandzki i tym, którzy lubią dobrą muzykę w ogóle.
Ambicja to coś co prowadzi ludzkość do postępu, a ludzi do depresji

Awatar użytkownika
Magda
Posty: 16
Rejestracja: 28 lutego 2013, o 12:24
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Magda » 5 marca 2013, o 12:17

A nie wydaje Ci się, ze wynika to z tego, że nikt ich tu nie zaprasza? Szczerze myślę, że z fanami u nas nie byłoby by problemu i wiele razy zwracałam uwagę na to moim znajomym, raz że przydałaby by się knajpa typu "hard rock cafe" - no może nie koniecznie z takim rozmachem ale wiadomo o co chodzi - i zapewniam że ruch byłby duży, i przy okazji raz na jakiś czas jam session - mamy dużo zdolnych młodych muzyków :) a tymczasem W CK powstają co rusz nowe "kluby" - ostatni "hit" na Bodzentyńskiej z muzyką disco- polo :roll:. (a pierwotnie mieli wrócić do starej poczciwej Karczmy - moim zdaniem to byłby strzał w 10)

boogie
Posty: 317
Rejestracja: 13 października 2008, o 19:15

Post autor: boogie » 5 marca 2013, o 13:58

Magdo przeciez masz hard rock cafe w kieleckim wydaniu - klub Woor :lol: a i jam session sie odbywają czasem.
PS. Witamy na forum kolejna przedstawicielkę płci pięknej :)

Awatar użytkownika
Magda
Posty: 16
Rejestracja: 28 lutego 2013, o 12:24
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Magda » 5 marca 2013, o 14:06

Tak, to prawda :) i mimo że za pięknego wyglądu nie ma to i gości sporo - zwłaszcza na organizowanych koncertach :) - stąd też przypuszczenie, że brakuje u nas "podobnych"

ps. Witam serdecznie - nie znalazłam tematu "jesteś nowy na forum przedstaw się" ;) więc... nie przedstawiłam się ogółowi :)

Awatar użytkownika
MeehoweCK
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 3317
Rejestracja: 25 września 2005, o 17:41
Lokalizacja: Warszawa / Kielce
Kontakt:

Post autor: MeehoweCK » 5 marca 2013, o 16:14

Ja Woor bardzo lubię. Podobnie Krockodyl, Tunel, Galeon... Problem w tym, że te puby/kluby niespecjalnie nadają się na organizację koncertów. W Kielcach w ogóle nie mamy odpowiedniego miejsca ku temu. Wspak jest miejscem kompletnie bez klimatu, bez baru, jest za niski i ma źle ulokowaną scenę (w rogu). Pod krechą - jeszcze gorzej. Hala na Żytniej byłaby dobra tylko do naprawdę dużych koncertów, a takich w Kielcach nie ma raczej okazji organizować. Poza tym jestem przeciwnikiem koncertów w halach, bo też brakuje klimatu (no chyba że mówimy o bardzo dużych halach i bardzo dużych koncertach - Atlas Arena, Spodek, Hala Stulecia czy Ergo są do tego znakomite). Myślę, że idealnym miejscem na dobry klub koncertowy w Kielcach jest dawne kino Romantica. Dlatego też ogromne nadzieje wiązałem swego czasu z klubem Audytorium. Ale pozostawienie widowni było niewypałem i bardzo przeszkadzało w koncertach. Potrzebna byłaby gruntowna przebudowa i likwidacja widowni. Nie wiem czy to jest w ogóle konstrukcyjnie możliwe.
Ambicja to coś co prowadzi ludzkość do postępu, a ludzi do depresji

Awatar użytkownika
Magda
Posty: 16
Rejestracja: 28 lutego 2013, o 12:24
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Magda » 5 marca 2013, o 16:24

Racja :) w Krokydylu nie bylo mi dane goscic jeszcze - nie znam A na koncerty.. hmm...dawne kino skalka? Ktos kupil to ostatnio..

ODPOWIEDZ