Siłownia / fitness. Gdzie chodzicie? Co polecacie?

Wszystko, co nie związane jest z tematyką forum.

Moderatorzy: Autor, sueno, Daniel, Sirek1

Awatar użytkownika
KamilEm
Ranga: Kierownik budowy ;)
Posty: 639
Rejestracja: 18 września 2006, o 16:23
Lokalizacja: Kielce - Świętokrzyskie
Kontakt:

Siłownia / fitness. Gdzie chodzicie? Co polecacie?

Post autor: KamilEm » 5 września 2012, o 15:46

Jak w temacie - zapraszam do wymiany opinii na temat klubów fitness i siłowni w Kielcach. Podkreślam że nie jestem właścicielem ani nie piszę w imieniu żadnego z klubów :)

Na początek coś ode mnie: Pure ECHO

Generalnie klubu nie polecam. Dałem się namówić na roczne członkostwo, ale w umowie był oczywiście "haczyk". Nie ukrywam że umowy nie przeczytałem w całości ponieważ nie udostępniają jej w celu przeczytania na spokojnie - podpisywałem ją w Galerii Echo. Nie doczytałem że po upływie okresu minimalnego umowy (w tym przypadku 12 miesięcy) muszę się spotkać z Managerem klubu i zrezygnować z niej pisemnie. Okres wypowiedzenia to jeden miesiąc. Czyli umowa podpisywana jest tak naprawdę na 14 miesięcy a nie na 12. :evil:

Poza tym muszę się pożalić na często psujący się sprzęt, grzyba pod natryskami, brak WiFi (tak, wiem że to fanaberia) i częsty brak zimnej (tak, zimnej!) wody pod natryskami.

Pure KORONA

Byłem tylko raz. Wszedłem na podstawie jednorazowej wejściówki pobranej ze strony internetowej więc nie mam wyrobionej opinii. Co rzuciło mi się w oczy po pierwszej wizycie to:
- brak zasięgu sieci komórkowych (wiem, że to poziom -2 ale przez te kilka miesięcy mogli temat dawno załatwić),
- nie zaprogramowane kanały telewizyjne (a właściwie tylko jeden TVP1) w bardzo ładnie wyglądających na pierwszy rzut oka monitorach przy bieżniach,
- zimna woda w basenie.

Ja do tej pory najlepiej wspominam klub Symetris, tak sobie: Tao i ExpertFitness, kiepsko: Dynamikę.

Awatar użytkownika
MAŁY
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1664
Rejestracja: 29 lipca 2006, o 21:43
Lokalizacja: KIELCE_oś.Świetokrzyskie

Post autor: MAŁY » 5 września 2012, o 23:20

ja prawie rok chodzę na pure do echo i nie narzekam :) z zminą wodą nie miałem problemu :) wystarczy sobie odpowiednio pokręcić :) codziennie są starannie szorowane kabiny szczególnie rano więc żadnego grzyba ja tam nie widziałem, ale sprzęt fakt szybko się psuje.
Kielce- Tu jest moje miejsce! Tu sie urodziłem i tu zakończyć żywot swój pragnę!
Obrazek

Awatar użytkownika
Sz.J.
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1113
Rejestracja: 22 września 2005, o 18:14
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Sz.J. » 6 września 2012, o 18:54

Jak siłownia, to tylko Shogun.

rzeczownik
Posty: 357
Rejestracja: 12 sierpnia 2008, o 19:50

Re: Siłownia / fitness. Gdzie chodzicie? Co polecacie?

Post autor: rzeczownik » 7 września 2012, o 20:23

KamilEm pisze: Na początek coś ode mnie: Pure ECHO

Generalnie klubu nie polecam. Dałem się namówić na roczne członkostwo, ale w umowie był oczywiście "haczyk". Nie ukrywam że umowy nie przeczytałem w całości ponieważ nie udostępniają jej w celu przeczytania na spokojnie - podpisywałem ją w Galerii Echo.
I właśnie dlatego zrezygnowałem z zapisania się do tego klubu. Zresztą omijam szerokim łukiem każdą firmę, która prowadzi taką politykę. Nie lubię, jak ktoś robi ze mnie idiotę.

Awatar użytkownika
bender
Ranga: Kierownik budowy ;)
Posty: 829
Rejestracja: 25 lipca 2011, o 21:11
Lokalizacja: Bo to Kielce, Kielce są bracie...

Post autor: bender » 7 września 2012, o 20:31

Poprosiłem kiedyś telefonicznie o przesłanie umowy na maila. Dziewczyna zareagowała jakbym chciał ją zgwałcić. :D
Stowarzyszenie Blokujemy Kieleckie Inwestycje by T. Sayor

Awatar użytkownika
KamilEm
Ranga: Kierownik budowy ;)
Posty: 639
Rejestracja: 18 września 2006, o 16:23
Lokalizacja: Kielce - Świętokrzyskie
Kontakt:

Post autor: KamilEm » 21 września 2012, o 08:33

Zanim ktoś zapisze się do Pure, niech poczyta sobie opinie klientów:

http://forumprawne.org/prawa-konsumenta ... tness.html

rafick
Posty: 34
Rejestracja: 12 marca 2011, o 11:14
Lokalizacja: Kielce

Post autor: rafick » 21 września 2012, o 18:09

Sz.J. pisze:Jak siłownia, to tylko Shogun.
tak jest

ODPOWIEDZ