Church Land Development - Galeria Korona ul. Warszawska

Wszystko na temat nowych inwestycji w Kielcach.

Moderatorzy: Nowak, Autor, sueno, Daniel, Sirek1

boogie
Posty: 317
Rejestracja: 13 października 2008, o 19:15

Post autor: boogie » 1 maja 2012, o 14:14

"Dodatkowo, każda osoba która kupi taką koszulkę ma szanse wygrać ekskluzywne, wyjątkowe spotkanie z trenerem Leszkiem Ojrzyńskim. Lunch z trenerem Korony odbędzie się w nowej restauracji Gin-Ger Sport Restaurant & Music Bar w Galerii Korona"

źródło: http://www.korona-kielce.pl/news,4366-k ... 9-zl-.html

współpraca Korony z Korona trwa dalej :) ciekawe czy otworzą w końcu w Koronie sklep kibic bo był taki pomysl

Awatar użytkownika
Sebastian
Ranga: Kierownik budowy ;)
Posty: 535
Rejestracja: 23 sierpnia 2007, o 13:19
Lokalizacja: WIETRZNIA

Post autor: Sebastian » 2 maja 2012, o 07:04

A ja myślę,że GK zostanie sponsorem strategicznym kieleckiego zespołu (nie tylko młodzików) :)
...stryjeczny mąż szwagra mojego drugiego męża...

ColinCk
Posty: 45
Rejestracja: 13 sierpnia 2011, o 09:58

Post autor: ColinCk » 2 maja 2012, o 08:51

Uważam że w gestii klubu/miasta jest doprowadzenie do podpisania umowy sponsorskiej z prawdziwego zdarzenia z GK.

To nie do pomyślenia żeby pozwolić sobie na wykorzystanie marki KORONA KIELCE w celach komercyjnych bez zysków finansowych dla klubu!

Wyobraźcie sobie jak w Madrycie powstaje galeria REAL MADRYT, w Manchester - Manchester United a w Dortmundcie - BORRUSIA DORTMUND które nie są strategicznymi sponsorami klubów.

Awatar użytkownika
Gandalf
Ranga: Kierownik budowy ;)
Posty: 703
Rejestracja: 29 lipca 2006, o 21:11
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Gandalf » 2 maja 2012, o 15:42

Tyle, że "Korona" nie jest w żadnym wypadku nazwą, którą można zastrzec. Tak samo nie można wg. mnie zastrzec nazw takich jak np. "Wisła" czy "Górnik". Pewne wątpliwości budziłoby użycie złożonej nazwy "Korona Kielce", ale z tego co wiem w logotypie galerii pełna nazwa brzmi: "Korona / Galeria Kielce".

Awatar użytkownika
MeehoweCK
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 3317
Rejestracja: 25 września 2005, o 17:41
Lokalizacja: Warszawa / Kielce
Kontakt:

Post autor: MeehoweCK » 2 maja 2012, o 16:55

Samo centrum handlowe nie ma środków by finansować klub, który ma być co roku w gronie walczących o tytuł (wydaje mi się, że to minimalne aspiracje). Jeśli już ktoś miałby kupić i sponsorować Koronę, to nie galeria, ale deweloper, który ją wybudował i nią zarządza. Trzeba brać pod uwagę, że obecnie budżet klubu z czołówki to nie 25 mln jak było za Kolportera, ale minimum 2x tyle. Z praw do transmisji, biletów, dotacji i innych reklam można pewnie uzbierać 12-15 mln. Resztę musi dać sponsor strategiczny, aby "rozruszać" klub i potem móc na nim zarabiać.

Awatar użytkownika
Petras
Ranga: Kierownik budowy ;)
Posty: 915
Rejestracja: 7 grudnia 2007, o 16:41
Lokalizacja: Kielce Czarnów

Post autor: Petras » 7 maja 2012, o 12:18

Masakra z tym nowym chodnikiem koło Korony od Warszawskiej, ale tak to jest jak terminy gonią. Bardziej krzywy nowy chodnik jest już tylko koło bud. A Politechniki, gdzie wcześniej zajmowali teren bod budowę E. Nie dość że krzywy (zwłaszcza dla rowerzystów) to jeszcze ktoś zostawił dwie piękne koleiny wzdłuż polnej przejechawszy po chodniku. Prosty jest jedynie kawałek na "wiadukcie", ale tam to pestka, układali na betonie. Coś mi się wydaje że to będzie taka, nasza, kielecka galeria w pełnym tego słowa znaczeniu.
"Rzecznik MZD zapowiada, że mimo protestów inwestycja zostanie zrealizowana."

boogie
Posty: 317
Rejestracja: 13 października 2008, o 19:15

Post autor: boogie » 7 maja 2012, o 18:54

mnie to wcale nie dziwi skoro robią to na ostatnią chwilę, trzeba mieć tylko nadzieje, że po otwarciu na spokojnie to poprawią. Ale to widać, że chca sie wyrobić, żeby tylko otworzyć a szczegoły poprawi się pozniej. Co prawda zostalo jeszcze troche do zrobienia: skonczyc podwieszane sufity, skonczyc montaż wind i oczywiscie posprzątać :wink: nie wyglada to zle, ale tydzien przed otwarciem Echo bylo praktycznie skonczone w porownaniu do tego co jest w Koronie. A i jeszcze od strony radiowej i na korytarzach niedostepnych dla klientow duuuzo pracy ich czeka.

Awatar użytkownika
Sirek1
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 3940
Rejestracja: 4 maja 2006, o 20:37

Post autor: Sirek1 » 7 maja 2012, o 18:56

No i chyba jeszcze najważniejsze: uzyskać pozwolenie na użytkowanie...

Awatar użytkownika
MeehoweCK
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 3317
Rejestracja: 25 września 2005, o 17:41
Lokalizacja: Warszawa / Kielce
Kontakt:

Post autor: MeehoweCK » 7 maja 2012, o 20:01

Z tego co wiem cała armia ludzi pracuje przy sprzątaniu 24h na dobę.

boogie
Posty: 317
Rejestracja: 13 października 2008, o 19:15

Post autor: boogie » 7 maja 2012, o 20:07

tak to się zgadza, ale chyba się domyslasz ile smieci i kurzu generuje ~160 sklepow na tydzien przed otwarciem? :wink:

Awatar użytkownika
Petras
Ranga: Kierownik budowy ;)
Posty: 915
Rejestracja: 7 grudnia 2007, o 16:41
Lokalizacja: Kielce Czarnów

Post autor: Petras » 7 maja 2012, o 20:38

16 maja rano mogą być korki... w wejściach. Klienci będą czekali na wejście, a robotnicy z maszynami wychodzili :P
"Rzecznik MZD zapowiada, że mimo protestów inwestycja zostanie zrealizowana."

Awatar użytkownika
andrzeej
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1786
Rejestracja: 12 maja 2009, o 12:34
Lokalizacja: KOM

Post autor: andrzeej » 9 maja 2012, o 11:35

Ta budowa to jeden wielki bajzel. Wczoraj musiałem tamtędy przejść. Dla pieszych całkowicie zamknięta jest ul. Polna. Na Warszawskiej od przystanku aż do skrzyżowania z Polną całkowicie zablokowany jest chodnik włącznie z trawnikiem, piesi chodzą po jezdni. Bus-pas zastawiony samochodami. Radiowa zastawiona samochodami po obu stronach, koło Sawickiej chodnik rozkopany i zastawiony barierkami, trzeba chodzić po ulicy. Maszyny budowlane pracują nad głowami przechodniów. Aż dziwne, że jeszcze nikomu nic się tam nie stało...

Polna:

Obrazek

Radiowa koło Sawickiej (rozkopane, ale nikogo nie ma):

Obrazek

Tak się spieszą wykonawcy: ;)

Obrazek

Awatar użytkownika
Petras
Ranga: Kierownik budowy ;)
Posty: 915
Rejestracja: 7 grudnia 2007, o 16:41
Lokalizacja: Kielce Czarnów

Post autor: Petras » 9 maja 2012, o 12:38

Gandalf pisze:otwarcie Multikina planowane jest na czerwiec
Czerwiec czy nie, jestem zawiedziony na całej linii. :(
"Rzecznik MZD zapowiada, że mimo protestów inwestycja zostanie zrealizowana."

ciekawski
Posty: 321
Rejestracja: 18 lipca 2010, o 18:18
Lokalizacja: kielce

Post autor: ciekawski » 9 maja 2012, o 13:07

Prawdę mówiąc powinni odpuscić sobie jeszcze miesiąc i spokojnie otworzyć w czerwcu na rozpoczęcie wakacji. Ten miesiąc i tak ich nie zbawiłby a byłoby porządnie zrobione. Taka fajna galeria a pewno masa niedoróbek przez to będzie, w wiadomo jak to w Polsce potem jest z poprawianiem, dopóki się nei rozleci. WIELKA SZKODA.... bo super architektoniczny obiekt i do tego w centrum miasta.

mp
Posty: 251
Rejestracja: 9 sierpnia 2010, o 21:16
Lokalizacja: Kraków/Kielce, Ślichowice

Post autor: mp » 9 maja 2012, o 13:52

Mnie jakoś nie dziwi, że jest taka masakra przy końcu budowy. Dokładnie to samo było przy otwarciu bonarki (kraków). Na 5 dni przed otwarciem sklepów nie było nawet płytek na podłodze, a towary do sklepów już przchodziły i ludzie chodzili do pracy ;) Także chyba standard.

ODPOWIEDZ