Miss Kielc?

Od najładniejszych do tych najbrzydszych, czyli co się podoba, a co nie :)

Moderatorzy: Autor, sueno, Daniel, Sirek1

maciej
Ranga: Kierownik budowy ;)
Posty: 534
Rejestracja: 28 sierpnia 2006, o 17:41
Lokalizacja: Kielce

Miss Kielc?

Post autor: maciej » 24 czerwca 2010, o 10:20

Mam dla Was propozycję do rozpatrzenia.
Zmieńmy ten nieuczęszczany dział w podobny sposób do Miss Polski na SSC - http://www.skyscrapercity.com/forumdisplay.php?f=48 . Tematami będą poszczególne ukończone inwestycje, a w sondzie będziemy oceniać budynki w skali od 1-10. Przy czym wstawiałbym realizacje zarówno udane jak i brzydkie - żeby nagradzać i piętnować. Pod koniec roku będzie można robić zestawienie inwestycji według otrzymanych głosów.
Co Wy na to?

Xback
Posty: 77
Rejestracja: 30 marca 2010, o 20:42
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Post autor: Xback » 24 czerwca 2010, o 11:05

Dobry pomysł!
Mogę pomóc powstawiać różne budynki do Miss :D

Awatar użytkownika
RZ
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 3623
Rejestracja: 29 marca 2006, o 20:48

Post autor: RZ » 24 czerwca 2010, o 12:36

Dobry pomysł. Ale musiałbyś wziąć odpowiedzialność za "ciągnięcie" wątku :)
Nie należy lekceważyć drobnostek, bo od nich zależy doskonałość (Michał Anioł)

maciej
Ranga: Kierownik budowy ;)
Posty: 534
Rejestracja: 28 sierpnia 2006, o 17:41
Lokalizacja: Kielce

Post autor: maciej » 24 czerwca 2010, o 13:13

Mogę wziąć na siebie obowiązek sprzątania i porządkowania działu, ale stworzyć go może chyba tylko Autor. I pytanie co z obecnymi wątkami - wyrzucić je całkowicie do utylizacji czy pozostawić 2 osobne działy - "Miss Kielc" (nazwa robocza) i "Ranking inwestycji"? Wydaje mi się, że koniecznie trzeba oddzielić tematy z nowego działu od starych.
Później możemy wspólnie ustalić tu zasady wrzucania budynków.

Awatar użytkownika
Autor
Site Admin
Posty: 11713
Rejestracja: 21 września 2005, o 14:05
Lokalizacja: Bilbało!
Kontakt:

Post autor: Autor » 24 czerwca 2010, o 13:16

Podoba mi sie. W formie skroconej mozna wstawic wiz/zdjecie i skrot informacji, a potem w ramach ankiety ocenic. Sam dzial odrebny moge stworzyc, ale nad zawartoscia bedzie musial ktos czuwac.

maciej
Ranga: Kierownik budowy ;)
Posty: 534
Rejestracja: 28 sierpnia 2006, o 17:41
Lokalizacja: Kielce

Post autor: maciej » 24 czerwca 2010, o 13:47

Tak jak napisałem, chętnie podejmę się moderowania, potrzebuję tylko krótkiego szkolenia co i jak powinienem robić.
Pierwsze co zrobimy po utworzeniu nowego działu to wspólnie stworzymy regulamin, żeby nie było degrengolady. Ja zaproponuję krótki tekst na początek, a po wniesieniu uwag i zaakceptowaniu przez resztę przykleimy go na górze działu razem z listą budynków.
Proszę Autora o przekonsultowanie sprawy z moderatorami i utworzenie nowego działu.

ODPOWIEDZ