Ogólnie ogólne

Wszystko, co nie związane jest z tematyką forum.

Moderatorzy: Autor, sueno, Daniel, Sirek1

Awatar użytkownika
Adasiek CK
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1141
Rejestracja: 4 stycznia 2008, o 03:03
Lokalizacja: Kielce <-> Warszawa

Post autor: Adasiek CK » 4 listopada 2010, o 20:59

Ktoś ma jakieś teorie spiskowe na ten temat?
<klawy tekścik w tym miejscu>

baux
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1203
Rejestracja: 1 kwietnia 2008, o 19:21
Lokalizacja: gdzieś pomiędzy Centrum a Kadzielnią...

Post autor: baux » 4 listopada 2010, o 22:31

Chodzi o ataki na Kielce?

Awatar użytkownika
Adasiek CK
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1141
Rejestracja: 4 stycznia 2008, o 03:03
Lokalizacja: Kielce <-> Warszawa

Post autor: Adasiek CK » 4 listopada 2010, o 23:20

Nie na Kielce tylko o ten atak na strone Radomskich Inwestycji.
<klawy tekścik w tym miejscu>

reed
Posty: 82
Rejestracja: 30 listopada 2006, o 15:28
Lokalizacja: Kielce

Post autor: reed » 26 listopada 2010, o 16:42


Awatar użytkownika
Nowak
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1647
Rejestracja: 29 maja 2006, o 20:09
Lokalizacja: Kraków / Kielce

Post autor: Nowak » 13 lutego 2011, o 01:28


Awatar użytkownika
Petras
Ranga: Kierownik budowy ;)
Posty: 915
Rejestracja: 7 grudnia 2007, o 16:41
Lokalizacja: Kielce Czarnów

Post autor: Petras » 14 maja 2011, o 22:02

Obrazek Oj, mocno wiało na polibudzie... A na poważnie to nie wiem czy ktoś już o to pytał, ale na jaką chorobę te ogrodzenia!? Kto miał wejść to wszedł, kto miał wyjść to wyszedł którędy mu się podobało, a tylko pieniądze poszły w błoto bo połowa segmentów nadaje się na złom. To autorski pomysł rektora czy odgórne obwarowania?
"Rzecznik MZD zapowiada, że mimo protestów inwestycja zostanie zrealizowana."

Awatar użytkownika
ZappeR
Posty: 68
Rejestracja: 16 lutego 2011, o 23:38
Lokalizacja: Kielce / Lublin

Post autor: ZappeR » 15 maja 2011, o 00:15

Raczej to jest odgórne i wiąże się ze sponsoringiem. Nie wiem dokładnie jak to wygląda na juwenaliach kieleckich, ale w Lublinie nawet na koncercie, z którego właśnie wróciłem, a który miał miejsce na miasteczku akademickim dość duża część terenu została właśnie ogrodzona podobnym żelastwem, aby każdy mógł wejść tylko przez główne wejście, na którym stali ochroniarze i sprawdzali czy nie jest wnoszony alkohol, bo piwo można było kupować tylko na terenie koncertu od jego sponsora (Perły).

Ale mimo, że jest to już trzeci dzień kozienaliów, to ogrodzenie jest w nienagannym stanie ;).

Awatar użytkownika
MeehoweCK
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 3317
Rejestracja: 25 września 2005, o 17:41
Lokalizacja: Warszawa / Kielce
Kontakt:

Post autor: MeehoweCK » 15 maja 2011, o 10:10

U nas tydzień temu było jeszcze ciekawiej. UW wymyśliło sobie juwenalia na swoim głównym kampusie przy Krakowskim Przedmieściu. Było tak ciasno, że ludzie nie byli w stanie się przemieszczać. W dodatku brama była cały czas zamknięta i można było wchodzić tylko przez dwie furtki (kolejka do wejścia na jakieś 50 metrów). W pewnym momencie ochrona z przyczyn bezpieczeństwa zamknęła furtki, aby nikt nowy nie mógł wejść na kampus, ale nie pomyśleli o tym, że wtedy również nikt nie będzie mógł wyjść. Dwie osoby wychodziły górą po zabytkowej bramie... Na szczęście obyło się bez uszkodzeń.

Zielony^
Posty: 42
Rejestracja: 6 kwietnia 2011, o 18:22
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Kontakt:

Post autor: Zielony^ » 15 maja 2011, o 10:22

ZappeR pisze:(...), bo piwo można było kupować tylko na terenie koncertu od jego sponsora (Perły).
Oj Panie, jak ja Ci zazdroszcze. W innych miastach na takich imprezach leją sikacza Lecha, sikacza Żywca lub sikacza Tyskie.
Chyba największy plus studiowania w Lublinie ;) - Perełka z kranu powszechnie dostępna. W Krakowie w ubiegłym roku była lana na ekskluzywnej barce na Wiśle (między Kazimierzem a Podgórzem stojąca - najładniejsza na całej Wiśle...), ale niestety zamienili ją na jakiś syf.

Jeszcze co do Juwenaliów
http://www.youtube.com/watch?v=vg3zzFlE ... r_embedded
źródło: http://www.joemonster.org/filmy/35123/J ... kie_ksiadz[/u]

Awatar użytkownika
ZappeR
Posty: 68
Rejestracja: 16 lutego 2011, o 23:38
Lokalizacja: Kielce / Lublin

Post autor: ZappeR » 15 maja 2011, o 14:49

To jest naprawdę duży plus studiowania tutaj :D. Poza tym ceny też nie są wygórowane - w pubach Perłę kupi się już od 3,50 a w sklepach jak jeszcze dojdzie jakaś promocja to cena mieści się w granicy 1,6 - 2,2 złotego ;), a nie ma co ukrywać, na warunki studenckie jest to oferta nie do pogardzania, zwłaszcza za takie piwo ;).

Awatar użytkownika
sueno
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 4907
Rejestracja: 31 maja 2006, o 21:56
Lokalizacja: Świat czerwonego smoka
Kontakt:

Post autor: sueno » 15 maja 2011, o 17:48

ZappeR pisze: zwłaszcza za takie piwo ;).
Najlepsze :) Namawiałem sklepikarzy koło siebie i można je już kupić wszędzie :) Ciekawe o ile spadłą sprzedaż tego przemysłowego syfu: Tyskie, Żywiec, Heineken które zalegało po lodówkach.
Teraz można kupić Łomżę, Perłę, Ciechana i Czarnków :)
Najlepsza gra w sieci: http://www.reddragon.pl

"Są fachowcy i nie widzę potrzeby, żeby nauczyciel dyktował, jak ma się budować drogi" - autor znany :D

Awatar użytkownika
ZappeR
Posty: 68
Rejestracja: 16 lutego 2011, o 23:38
Lokalizacja: Kielce / Lublin

Post autor: ZappeR » 15 maja 2011, o 19:40

Ogólnie Perła zaczęła się znacznie bardziej reklamować ;). Jak byłem ostatnio w Kielcach na Okrzei był billboard i chyba na 1-go maja. Oby tylko nie poszli na ilość, tylko ciągle trzymali wysoko poprzeczkę jakościową.

Zielony^
Posty: 42
Rejestracja: 6 kwietnia 2011, o 18:22
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Kontakt:

Post autor: Zielony^ » 15 maja 2011, o 21:53

No niestety już widać, że jest gorzej. Perłę w Krakowie od 4 lat piję i do ubiegłego roku zawsze tak samo dobra była. W ostatnim roku pojawiła się we wszystkich okolicznych sklepach i już parę razy trafiłem "trupią" butelkę (daniej coś takiego w tyskim czy lechu się trafiało - piwo nie do wypicia).
Przerzuciłem się na Perłę Niepasteryzowaną. Smakuje jak Chmielowa sprzed 2-3 lat ;) - wybornie.
Ale niestety kosztuje więcej niż w Lublinie ;) - 2,4-2,7. W supermarketach 2,1-2,2.
I co ciekawe zależnie od sklepu gdzie się kupuje raz jest butelka zwrotna, a raz nie...

Awatar użytkownika
sueno
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 4907
Rejestracja: 31 maja 2006, o 21:56
Lokalizacja: Świat czerwonego smoka
Kontakt:

Post autor: sueno » 15 maja 2011, o 22:36

raz trafiłem na puszkową chmielową której zmęczyć nie mogłem, ale jako że to kolega ją przyniósł to zmęczyć musiałem. Ale tylko raz i nie wiem czemu taka syfiasta była. No ale to była z tych jednych na milion ;)
Najlepsza gra w sieci: http://www.reddragon.pl

"Są fachowcy i nie widzę potrzeby, żeby nauczyciel dyktował, jak ma się budować drogi" - autor znany :D

Awatar użytkownika
ZappeR
Posty: 68
Rejestracja: 16 lutego 2011, o 23:38
Lokalizacja: Kielce / Lublin

Post autor: ZappeR » 15 maja 2011, o 23:18

Ja zazwyczaj piję Czarną Extra Strong ;). Jak mawia mój znajomy - wychodzi najekonomiczniej :D. Natomiast chmielowe zazwyczaj trafiałem dobre i nie budziły moich zastrzeżeń i oby tak było nadal, czego sobie i Wam życzę :D.

ODPOWIEDZ