Gdzie to jest?

Wszystko, co nie związane jest z tematyką forum.

Moderatorzy: Autor, sueno, Daniel, Sirek1

jasiek
Ranga: Kierownik budowy ;)

Post autor: jasiek » 16 marca 2009, o 23:33

Pod 40 samochody tak nie parkuja. Tez mi na poczatku pasowal rejon bloku 133, tylko kolory mi sie nie zgadzaja. Balkony po przemalowaniu sa biale.
http://www.fotosik.pl/showFullSize.php? ... 6214a133cb
Ja bym bardziej na Uroczysku poszukal.

Hokky

Post autor: Hokky » 17 marca 2009, o 09:53

MAŁY pisze:Świętokrzyskie na bank i robione z max 2 piętra w wieżowcu gdzieś okolice Manifestu. Jakbyś zamazał mniej tą osobę i dał więcej szczegółów może pomogę.
Też obstawiałem świętokrzyskie, ale uroczysko również.
Osoby, a raczej 3 osób ze zdjęcia nie mogę ujawnić ;-). Więcej szczegolow niestety nie ma:(
pk5 pisze:dziewczyna z nk?
nie :) hehe swoja drogą, sam się stamtąd usunąłem :D
RZ pisze:Zważ, że przy oknie widać kawałek żółtawej elewacji A pk5 pewnie trafił w sedno
Czy elewacje jest faktycznie żółta? W 95% raczej tak. Ale pozostaje te 5% dające niepewność:
- elewacja może być biała, wnetrze balkonu posiadacz mieszkania mógł przemalować na żółto - to dość istotne. Ale... ten żółty odcień pasuje do tego żółtego koloru, którym malowana jest większość "żółtych klocków".
- nie znamy daty zrobienia zdjęcia, wtedy elewacja mogła być żółta, teraz może być biała, (zakładam że nadal jest żółta, malowanie bloku to inwestycja długoterminowa, więc w najgorszym wypadku ten żółty będzie troche zniszczony, przybrudzony),

Niestety nie mam na tyle czasu wolnego, żeby móc samemu jechać i sprawdzić który to dokładnie blok :(.

Natomiast celem ułatwienia, proponuję zwrócić uwagę na:
- układ i rodzaj okien w bloku naprzeciwko,
- odstęp pomiedzy blokami,
- wysokość żywopłotu,
- kolor klatki schodowej (pomimo że i tak większość klatek jest pomalowana na ciemno),
- spadek terenu (?),
- czy przez przypadek po lewej stronie okna znajdującego sie w lewym dolnym rogu nie ma nr bloku? (możliwe, że tylko mi sie wydaje).

Jeśli ktoś mieszka na świętokrzyskim, może wybierze się na krótki spacerek? :)

pozdrawiam serdecznie:)

Awatar użytkownika
KamilEm
Kontakt:

Post autor: KamilEm » 17 marca 2009, o 16:56

jasiek pisze:Pod 40 samochody tak nie parkuja. Tez mi na poczatku pasowal rejon bloku 133, tylko kolory mi sie nie zgadzaja. Balkony po przemalowaniu sa biale.
http://www.fotosik.pl/showFullSize.php? ... 6214a133cb
Ja bym bardziej na Uroczysku poszukal.
Wiem że są białe. Sam to zdjęcie robiłem :P Ale ta żółta ściana nie musi być we wnęce balkonu (loggi).
Zresztą sami oceńcie (zrobione przed chwilą telefonem a do tego przy brzydkiej pogodzie):

Obrazek

EDIT:
Proponuję zmienić nazwę tematu na "Gdzie jest ta ulica, gdzie jest ten dom..." :wink:

jasiek

Post autor: jasiek » 17 marca 2009, o 20:08

a teraz po twojej fotce to nawet jestem juz pewien, ze to nie tam. Za duza odleglosc.

Hokky

Post autor: Hokky » 17 marca 2009, o 21:11

jasiek pisze:a teraz po twojej fotce to nawet jestem juz pewien, ze to nie tam. Za duza odleglosc.
Też to zauważyłem:)
hmm... trzebaby zrobić zdjęcie spod okna zdjęcia które umieściłem ja na poczatku wątku;-)

Awatar użytkownika
KamilEm
Kontakt:

Post autor: KamilEm » 7 maja 2009, o 16:36

To trochę nie w tym temacie ale nie chciałem zakładać nowego.
Gdzie jest przy Ściegiennego plac manewrowy (gdzieś koło stadionu). Mam mieć tam jutro o 10.00 jazde (kat. A) i nie chciałbym długo szukać.

Pavlo
Kontakt:

Post autor: Pavlo » 7 maja 2009, o 16:45

na parkingu niedawno wybudowanym obok stadionu :)

boogie

Post autor: boogie » 7 maja 2009, o 21:28

miedzy stadionem a wdk od strony al. Legionow na przeciwko Piłsudskiego

ODPOWIEDZ