Prośba o internetowe wsparcie

Wszystko, co nie związane jest z tematyką forum.

Moderatorzy: Autor, sueno, Daniel, Sirek1

Awatar użytkownika
Tomek
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1002
Rejestracja: 13 marca 2006, o 16:12
Lokalizacja: Kielce / Bytom

Prośba o internetowe wsparcie

Post autor: Tomek » 20 grudnia 2008, o 22:27

Jeśli można to prosiłbym o wsparcie poprzez głosowanie w jednej internetowej sondzie. Sprawa dotyczy mojego aktualnego miejsca zamieszkania. W plebiscycie nie ma nic ze świętokrzyskiego. To tylko chwilka, wszelkie informacje znajdują sie w tym artykule:
Pomóż zrewitalizować park w Miechowicach
Sobota, 20 grudzień 2008
Miasto może otrzymać pół miliona złotych na rewitalizację parku ludowego w Miechowicach. Tym razem to internauci zadecydują, czy do Bytomia trafią środki na odnowę zabytkowego zieleńca. Jeśli mieszkańcy naszego miasta poświęcą minutę na złożenie głosu na stronie www.allforplanet.pl, to jest szansa, że miechowicki park w najbliższym czasie zmieni swoje oblicze.

Obrazek

Fundacja serwisu Allegro.pl wybrała zaledwie cztery projekty ekologiczne z całej Polski, którym dano szansę zdobycia znacznych środków na realizację. W czasie trwania w Poznaniu szczytu klimatycznego serwis odkładał po 10 groszy z prowizji z każdego sprzedanego produktu. Przez niecałe dwa tygodnie uzbierano w ten sposób 500 000 zł. Te pieniądze mogą zostać przeznaczone na rewitalizację dawnego parku przypałacowego rodziny Tiele-Wincklerów w Miechowicach. Muszą tylko zagłosować na niego internauci.

Niestety czasu jest niewiele, bo plebiscyt kończy się już w najbliższy wtorek, a na przeszkodzie stoi projekt budowy ścieżek rowerowych w Wielkopolsce. Wyprzedza on w nasz park aż o 10% głosów. Jest jeszcze szansa, aby zieleniec w Miechowicach wskoczył na pierwsze miejsce. By tego dokonać, bytomianie muszą aktywnie wesprzeć akcję. Wystarczy poświęcić minutę swojego wolnego czasu, a nasz park może dostać duże pieniądze.

Aby oddać swój głos trzeba wejść na stronę www.allforplanet.pl i wybrać kartonik z napisem "EKO Działania", a następnie wskazać Rewitalizację zabytkowego parku w Bytomiu. Głosowanie jest całkowicie darmowe. Trzeba posiadać tylko konto w serwisie Allegro.

MZDiM rewitalizuje parki
Miejski Zarząd Dróg i Mostów w tym roku rozpoczął przygotowania do przywrócenia dawnego blasku trzem zabytkowym zieleńcom z naszego miasta. Mowa o Parku Miejskim im. Franciszka Kachla, Fazańcu w Szombierkach i Parku Ludowym w Miechowicach. We wszystkich trzech mają zostać oczyszczone i oświetlone alejki, ustawione nowe ławki i wybudowane nowe obiekty. W Miechowicach planowane jest zabezpieczenie zachodniego skrzydła pałacu Tiele-Wincklerów i zrobienie z niego tzw. trwałych ruin. MZDiM chce je nocą oświetlić i ustawić wokół ławki. Na terenie Parku Ludowego mają pojawić się także nowe place zabaw i amfiteatr.
Chodzi właśnie o moje osiedle ;)

Awatar użytkownika
sueno
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 4907
Rejestracja: 31 maja 2006, o 21:56
Lokalizacja: Świat czerwonego smoka
Kontakt:

Post autor: sueno » 21 grudnia 2008, o 00:37

Liczba zgromadzonych punktów: 1
Potwierdź przekazanie swojego głosu na: rewitalizacja zabytkowego parku w Bytomiu

zrobione ;)
Najlepsza gra w sieci: http://www.reddragon.pl

"Są fachowcy i nie widzę potrzeby, żeby nauczyciel dyktował, jak ma się budować drogi" - autor znany :D

Awatar użytkownika
Nowak
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1647
Rejestracja: 29 maja 2006, o 20:09
Lokalizacja: Kraków / Kielce

Post autor: Nowak » 21 grudnia 2008, o 01:16

Poszło :D i już mniejsza strata, to teraz trzeba wyjść na prowadzenie :D

Awatar użytkownika
gaki majster
Ranga: Kierownik budowy ;)
Posty: 558
Rejestracja: 12 września 2007, o 20:36
Lokalizacja: teraz:Zamość/Kielce
Kontakt:

Post autor: gaki majster » 21 grudnia 2008, o 01:27

chciałem zagłosować, a tu na liście są Gliwice, mam sentyment do tego miasta, nawet jakiś czas tam mieszkałem,
już nawet chciałem zagłosować na Gliwice, ale to byłoby nie fair, dlatego po prostu się zawinąłem nic nie robiąc. sorry...
Kielce Kielce Kielce to jest to...

Awatar użytkownika
Tomek
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1002
Rejestracja: 13 marca 2006, o 16:12
Lokalizacja: Kielce / Bytom

Post autor: Tomek » 21 grudnia 2008, o 11:28

Wielkie dzięki 8)

Awatar użytkownika
Sz.J.
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1113
Rejestracja: 22 września 2005, o 18:14
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Sz.J. » 21 grudnia 2008, o 16:30

Masz mój głos. By żyło się lepiej :D

A gdzie sprawdzić bieżące wyniki?

Awatar użytkownika
Tomek
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1002
Rejestracja: 13 marca 2006, o 16:12
Lokalizacja: Kielce / Bytom

Post autor: Tomek » 21 grudnia 2008, o 20:29

W prawym dolnym rogu trzeba kliknąć http://www.allforplanet.pl/
Przewaga Poznania stopniała z 10 do 5% czyli może jest szansa.

Awatar użytkownika
Daniel
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 2750
Rejestracja: 21 września 2005, o 14:35
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Post autor: Daniel » 21 grudnia 2008, o 22:13

Ja już swoje zrobiłem. Ze swojej strony obiecuję poprosić innych znajomych allegro userów o pomoc w godzinach pracy. Pozdrawiam

Awatar użytkownika
gaki majster
Ranga: Kierownik budowy ;)
Posty: 558
Rejestracja: 12 września 2007, o 20:36
Lokalizacja: teraz:Zamość/Kielce
Kontakt:

Post autor: gaki majster » 22 grudnia 2008, o 01:48

Tomek pisze:Wielkie dzięki 8)
nie ma za co 8)
Kielce Kielce Kielce to jest to...

Awatar użytkownika
Jarek
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1118
Rejestracja: 2 lipca 2006, o 22:35
Lokalizacja: Kielce - Bocianek

Post autor: Jarek » 23 grudnia 2008, o 00:07

Zalogowałem się, ale sondy już brak :(
Kielce - tu jest moje miejsce, tu jest mój dom.

Awatar użytkownika
Sz.J.
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1113
Rejestracja: 22 września 2005, o 18:14
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Sz.J. » 23 grudnia 2008, o 11:24

Namówiony przezemnie szwagier miał to samo. Zamiast ankiety jest część dotycząca wpłat.

Awatar użytkownika
Matt
Posty: 112
Rejestracja: 2 października 2005, o 11:28
Lokalizacja: Bilcza/Kielce
Kontakt:

Post autor: Matt » 26 grudnia 2008, o 00:25

słuchajcie kolega z Ck startuje w konkursie każdy głos się liczy, a rywalizacja zacięta, glosy można oddawać co 3h, jeśli możecie to klikajcie, jeśli możecie wstawić na inne fora z góry dzięki, każdy głos się liczy i każda pomoc, roześlijcie wśród znajomych

Praca znajduje się w linku i tam też można oddać głos
http://10stycznia2009.pl/konkurs/praca/77

Z góry dzięki!

gdyby ktoś mógł wstawić na www.skyscrapercity.com byłbym bardzo dźwięczny 8)

Awatar użytkownika
Autor
Site Admin
Posty: 11713
Rejestracja: 21 września 2005, o 14:05
Lokalizacja: Bilbało!
Kontakt:

Post autor: Autor » 26 grudnia 2008, o 01:29

To pomagamy, kolejny raz :wink:

Awatar użytkownika
KamilEm
Ranga: Kierownik budowy ;)
Posty: 639
Rejestracja: 18 września 2006, o 16:23
Lokalizacja: Kielce - Świętokrzyskie
Kontakt:

Post autor: KamilEm » 10 września 2009, o 18:05

Nie dotyczy to (bezpośrednio) naszego regionu, ale na pewno conajmniej kilka osób zainteresuje. Pod poniższym linkiem znajduje się petycja z prośbą o nieblokowanie rozstrzygnięcia przetargu na autostradę A2 na odcinku Stryków - Konotopa (Łódź - Warszawa). Na obecną chwilę podpisało się pod nią ponad 1000 osób (podpisy zbierane są od ok. doby). Wszyscy pamiętamy z własnego podwórka jak irytujące jest odwlekanie rozpoczęcia budowy przez przegranych w przetargu (mam tu na myśli S-7 i DK-73). Jeszcze kilka ważnych dla Kielc i regionu inwestycji przed nami, więc kto wie? Być może sami niedługo będziemy potrzebować takiej pomocy. Tego typu akcje mogą przynieść lepsze rezultaty od kolejnych specustaw, więc zachęcam do podpisywania się:
:arrow: http://www.petycje.pl/petycjePodglad.php?petycjeid=4385

redoxygene
Ranga: Kierownik budowy ;)
Posty: 781
Rejestracja: 22 czerwca 2008, o 20:36

Post autor: redoxygene » 10 września 2009, o 18:28

A ja nie widze zadnego uzasadnienia prawnego dla takiej petycji.

ODPOWIEDZ