Strona 1 z 1

Echo Investment - Zielone Tarasy

: 7 sierpnia 2012, o 18:36
autor: Sirek1
ZIELONE TARASY - O PROJEKCIE

Osiedle "Zielone Tarasy"
„Zielone Tarasy” to nowoczesny kompleks trzykondygnacyjnych domów w zabudowie szeregowej. Projekt oparty jest na modernistycznej stylistyce, z użyciem szlachetnych detali i materiałów najwyższej jakości. Główne poziomy domu to parter z holem, jadalnią, salonem i toaletą oraz piętro, gdzie znajdują się sypialnie, łazienka, garderoba. Z kolei kondygnacja dachowa tworzy unikalną przestrzeń tarasowo-widokową, gdzie można urządzić miejsce wypoczynku z pięknym widokiem na okolicę.

PRZYJAZNA PRZESTRZEŃ

Osiedle „Zielone Tarasy” zostało zaprojektowane w sposób zapewniający jak największy komfort mieszkania, przytulność i poczucie intymności. Dla podkreślenia integralności urbanistycznej osiedle zostało ogrodzone, jednocześnie umiejętnie wkomponowane w istniejącą zieleń, która znajduje się w strefie Kieleckiego Obszaru Chronionego Krajobrazu.

ZIELONE TARASY - LOKALIZACJA

Lokalizacja osiedla "Zielone Tarasy" w Kielcach
Osiedle „Zielone Tarasy” powstaje w Kielcach przy ul. Bęczkowskiej, na ustronnej działce położonej na południowo-zachodnim stoku wzgórza, u podnóża którego rosną objęte ochroną okazałe dęby. Niedaleko przebiega aleja Solidarności - jedna z głównych arterii komunikacyjnych, łącząca północną część miasta ze śródmieściem.

SĄSIEDZTWO

Malownicza okolica, sielski krajobraz, bliskość terenów zielonych i jednocześnie bardzo łatwy dostęp do infrastruktury miejskiej to największe atuty tej lokalizacji. Dotarcie samochodem do centrum zajmuje tylko kilka minut, dzięki czemu mieszkańcy „Zielonych Tarasów” mają możliwość korzystania z pełnej oferty edukacyjnej, handlowej, usługowej i rozrywkowej Kielc. Jednocześnie mogą bez przeszkód korzystać z uroków życia w zacisznym miejscu, z którego rozpościera się przepiękny widok na historyczne centrum Kielc i górę Telegraf.

Do pobrania katalog :arrow: http://www.echo.com.pl/files/user/edito ... 7_23v3.pdf

: 7 sierpnia 2012, o 18:43
autor: jaromlody
fajne osiedle tylko ceny nie są fajny od 800 tys zł. :x

: 7 sierpnia 2012, o 19:04
autor: Sirek1
Ekskluzywne osiedle wybudują w Kielcach. Zobacz bajeczne domy

Nowoczesny kompleks domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej planuje wybudować kielecka firma Echo Investment. Inwestycja o nazwie „Zielone Tarasy” ma powstać na wzgórzu przy ulicy Bęczkowskiej, niedaleko alei Solidarności w Kielcach.

Projekt „Zielone Tarasy” ma być oparty na modernistycznej stylistyce, z użyciem szlachetnych detali i materiałów najwyższej jakości. Na parterze architekci zaprojektowali hol, jadalnię, salon i toaletę. Na piętrze znajdą się sypialnie, łazienka, garderoba. Z kolei kondygnacja dachowa tworzy unikalną przestrzeń tarasowo-widokową, gdzie można urządzić miejsce wypoczynku z pięknym widokiem na okolicę.

„Zielone Tarasy” mają powstać przy ulicy Bęczkowskiej, na ustronnej działce położonej na południowo-zachodnim stoku wzgórza. Niedaleko przebiega aleja Solidarności - jedna z głównych arterii komunikacyjnych, łącząca północną część miasta ze śródmieściem. – Niewątpliwym atutem inwestycji jest jej wyjątkowa lokalizacja – mówi Marlena Romańska, manager do spraw sprzedaży w Echo Investment. - Bliskość terenów zielonych i jednocześnie bardzo łatwy dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej to kolejne zalety tego projektu. Dotarcie samochodem z tego zacisznego miejsca do centrum zajmie tylko kilka minut.

W ofercie znajduje się 12 domów o powierzchniach użytkowych od 157 do 207 metrów kwadratowych. Każdy z nich wyposażony jest w taras, balkony, ogródek, garaż i zewnętrzne miejsce postojowe. W celu zwiększenia poczucia komfortu i bezpieczeństwa przyszłych mieszkańców teren osiedla zostanie ogrodzony i objęty kontrolą dostępu.

:arrow: http://www.strefabiznesu.echodnia.eu/ga ... eczne-domy

: 8 sierpnia 2012, o 20:28
autor: pnow
to jest strzał w dziesiątkę. To w tej chwili najlepsze miejsce w Kielcach na mieszkanie. Pięknie tam -kieleckie Beverly Hills

: 9 sierpnia 2012, o 18:58
autor: TomanoMo
Po drugiej stronie ulicy Kościół a tuż u zbocza wzgórza Al. Solidarności?

: 19 września 2012, o 12:30
autor: ferdynand71
A czy ktoś orientuje się kiedy ma nastąpić rozpoczęcie prac budowlanych dla tej inwestycji?

Re: Echo Investment - Zielone Tarasy

: 1 kwietnia 2018, o 15:21
autor: ice
Czy to ta inwestycja?

31.03.2018
Obrazek

Re: Echo Investment - Zielone Tarasy

: 3 kwietnia 2018, o 11:07
autor: Autor
To może być ta inwestycja lub inna, którą miał realizować właściciel Kieleckiego Centrum Biznesu.

Re: Echo Investment - Zielone Tarasy

: 15 kwietnia 2018, o 20:42
autor: ice
Niestety jakiś budynek jednorodzinny.
Obrazek
Obrazek

Re: Echo Investment - Zielone Tarasy

: 18 czerwca 2018, o 08:24
autor: ice
Teren ze zdjęcia ogrodzony.
ice pisze:Obrazek
Autor pisze:..którą miał realizować właściciel Kieleckiego Centrum Biznesu.
Ta inwestycja jest realizowana w innym miejscu.

Re: Echo Investment - Zielone Tarasy

: 26 czerwca 2018, o 08:50
autor: ice
Na placu budowy znajduje się biuro Neoinvest.

Obrazek

Re: Echo Investment - Zielone Tarasy

: 30 grudnia 2018, o 09:00
autor: ice
Chyba trzeba zmienić tytuł wątku.
Green View Development - Wiosenne Wzgórze

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Re: Echo Investment - Zielone Tarasy

: 30 grudnia 2018, o 22:37
autor: Wizard
Fajna inwestycja, ale u mnie minus za brak garażu. Bez garażu bym czegoś takiego nie kupił.
Swoją drogą w Kielcach mało powstaje tego typu szeregowców.