Strona 1 z 59

: 4 stycznia 2007, o 19:32
autor: Sz.J.
Same sklepy C&A i H&M mogłyby zająć tą nową powierzchnię.
Dziwię się, że jeszcze ich w Kielcach nie ma.

: 15 lutego 2007, o 00:50
autor: tricky
Alarm pożarowy w kieleckiej galerii handlowej

Alarm o zagrożeniu pożarowym zakłócił wieczorem pracę Galerii Echo w Kielcach. Po godzinie 21-ej straż pożarna została powiadomiona o wybuchu ognia w jednym z pomieszczeń hipermarketu- poinformowała Magdalena Porwet rzecznik prasowy straży. Ratownicy dostali sygnał z automatycznej czujki przeciwpożarowej. Okazało się, że urządzenie włączyło się w pomieszczeniu, w którym prowadzono prace spawalnicze. Alarm był jednak fałszywy.
Jeszcze przed przyjazdem straży pożarnej, z hipermarketu zostali ewakuowani klienci i pracownicy sklepów- powiedział Radiu Kielce dyrektor Galerii Echo- Grzegorz Czekaj.
W sumie ewakuowano 2,5 tysiąca osób. Sklepy w galerii handlowej po kilkudziesięciu minutach wróciły do pracy.

Radio Kielce

: 15 lutego 2007, o 13:49
autor: AR
To do której h są czynne sklepy w Galerii jak kilkadziesią minut po 21h sklepy wróciły do pracy? :shock:

: 15 lutego 2007, o 14:02
autor: voodoo
Na stronie internetowej pisze że do 21 a Tesco do 23

: 27 lutego 2007, o 13:01
autor: Jarek
AR pisze:To do której h są czynne sklepy w Galerii jak kilkadziesią minut po 21h sklepy wróciły do pracy? :shock:
Galeria czynna do 21. Chodziło im o to, że wrócili i pozamykali lokale :)

: 21 marca 2007, o 15:43
autor: hey
Znamy już pierwszy sklep,który zostanie otwarty w nowej części GE. Będzie to sklep znanej sieci obuwniczej BATA, który zajmie prawie 1000 m.kw. powierzchni.

: 22 marca 2007, o 09:40
autor: bobek
no tak w echu dnia... ciekawe czy szczelali czy sobie wyliczyli ze ten sklep bedzie:)

: 24 marca 2007, o 14:22
autor: MeehoweCK
Mnie się wydaje, że Kielce mają na tyle niewielką powierzchnię, że małe galerie dla każdej z dzielnic nie są potrzebne. Jestem zwolennikiem, aby były 3 duże - Echo, IX Wieków, Dworzec z zasięgiem regionalnym i kilka hipermarketów z niewielką ilością małych sklepów obsługujące osiedle (jak na przykład Pasaż Świętokrzyski obsługujący Ślichowice czy Real na os. Świętokrzyskie i Na Stoku).

: 24 marca 2007, o 14:35
autor: kaggy
lepiej kilka z prawdziwego zdarzenia niż po budzie blaszanej na każde osiedle. W tej chwili chyba wszędzie do konkurencji ze sklepami Społem włączyły się różne Żabki i inne Groszki, galerie handlowe to nie ten segment.

: 7 stycznia 2008, o 14:24
autor: MeehoweCK
Sorry, że nie na temat, ale zobaczcie na jakim poziomie toczy się dyskusja na forum Gazety: http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html? ... a=74072234 :lol:

: 7 stycznia 2008, o 16:26
autor: msz1
MeehoweCK pisze:Sorry, że nie na temat, ale zobaczcie na jakim poziomie toczy się dyskusja na forum Gazety: http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html? ... a=74072234 :lol:
Forum wyborczej to małe bagienko, ja już od 1,5 roku tam nie pisuje.

: 7 stycznia 2008, o 18:35
autor: RZ
msz1 pisze:
MeehoweCK pisze:Sorry, że nie na temat, ale zobaczcie na jakim poziomie toczy się dyskusja na forum Gazety: http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html? ... a=74072234 :lol:
Forum wyborczej to małe bagienko, ja już od 1,5 roku tam nie pisuje.
Bagienko to mało powiedziane :roll: Ja też już od dawna tam nie pisuję i nawet nie mam ochoty zaglądać i sprawdzać :)
"Kieleckie inwestycje" to moje jedyne forum :wink:

: 11 stycznia 2008, o 11:35
autor: michal_ck
Racja. Średnio raz na 3 m-ce się tam wypowiadam.

: 6 lutego 2008, o 13:39
autor: Morell
No sory ale wydaje mi sie ze argument o konkurencyjnych wyprzedażach w Krakowie mnie zabił :D .

Panowie o czym my tu dyskutujemy przecież to tak jakby łamac kopie o powstanie kolejnego Mc Donalda Galeria tak naprawde nie wniesie niczego do Kielc.Zatrudni mase osób które zostana zwolnione ze sklepików w tęczy,puchatku, plant .
Ludzie tam pracujący średnia krajową beda widziec tylko wtedy gdy zrobią zrzutkę. Zyski najprawdopodobniej zostana wytransferowane poza Kielce a może i Polskę dzieki czemu w kasie miasta nie przybedzie.

: 6 lutego 2008, o 14:46
autor: kaggy
Morell pisze:No sory ale wydaje mi sie ze argument o konkurencyjnych wyprzedażach w Krakowie mnie zabił :D .
witamy zombie na forum :p

Nie wiem co to jest do zabijania, więcej sklepów->większy wybór->większa konkurencja->lepsze oferty.

Morell pisze: Panowie o czym my tu dyskutujemy przecież to tak jakby łamac kopie o powstanie kolejnego Mc Donalda Galeria tak naprawde nie wniesie niczego do Kielc.Zatrudni mase osób które zostana zwolnione ze sklepików w tęczy,puchatku, plant .
Ludzie tam pracujący średnia krajową beda widziec tylko wtedy gdy zrobią zrzutkę. Zyski najprawdopodobniej zostana wytransferowane poza Kielce a może i Polskę dzieki czemu w kasie miasta nie przybedzie.
No widzę że będzie trudno o jakieś wspólne wnioski bo mamy inna percepcję rzeczywistości. Od zawsze te opowieści o biedzie, nędzy, głodujących dzieciach itd. Sklepów na przestrzeni ostatnich lat przybyło, gdzie nie wejść to nie widać pustek a wręcz przeciwnie.
A że jedne sklepy [to tak dla uproszczenia bo nie tylko o sklepy chodzi] upadają a inne powstają to naturalne i nie ma w tym nic dziwnego. Klienci nie są jednorodną grupą o takich samych wymaganiach i potrzebach więc zróżnocowanie na pewno pozostanie.
Jeżeli chodzi o płace to feudalizm się skończył, można pracę zmienić. Jeżeli zyski są transferowane to już rola władzy ustawodawczej oraz zyskowności, krzywa Laffera też może tu kilka spraw wyjaśnić.