Galeria Echo – sklepy, wydarzenia nieinwestycyjne

Moderatorzy: Autor, sueno, Daniel, Sirek1

Awatar użytkownika
pawel_ŚLV
Posty: 300
Rejestracja: 14 marca 2008, o 22:44
Lokalizacja: Kielce\Skarżysko
Kontakt:

Post autor: pawel_ŚLV » 21 stycznia 2012, o 14:25

Szefostwo GE było na tym samym szkoleniu PR co Tusk. Jak wcisnąć ludziom kit żeby to kupili. Wymyślają jakieś marki żeby kupować spodnie po 500 zł szyte w Chinach albo Bangladeszu. Z kilku wizyt w galerii tylko właściciele KFC, MCdonalda, kina, H&M, C&A i grupy Inditex mogą być zadowoleni bo zawsze tam widze kolejki do kasy. Galeria Korona robi podobne sztuczki żeby przyciągnąć klientów którzy kupią towar z Chin z kilkusetprocentowym zyskiem dla dużych najemców. Skoro wyprodukowanie myszki komputerowej za 15 zł kosztuje 0.10$ to ile kosztuje uszycie spodni z metką H&M???
Waleczne Serce Korona Kielce

Awatar użytkownika
AR
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 5704
Rejestracja: 15 listopada 2005, o 19:01
Lokalizacja: QKI
Kontakt:

Post autor: AR » 21 stycznia 2012, o 14:45

...ale o co chodzi z tymi Chinami? :shock:
Do kogo pretensje o Chiny i Wietnam czy Bangladesz?
Jeszcze Tusk do tego. Zlitujcie się!
Ostatnio zmieniony 21 stycznia 2012, o 14:47 przez AR, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkim się podoba, a tobie się nie podoba

Awatar użytkownika
Gandalf
Ranga: Kierownik budowy ;)
Posty: 703
Rejestracja: 29 lipca 2006, o 21:11
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Gandalf » 21 stycznia 2012, o 14:47

Tyle, że w cenie takiego "ciucha" (ale także każdego innego produktu) musi się znaleźć pokrycie za: pensje pracowników firmy, transport z fabryk do punktów sprzedaży, marketing, wynajem powierzchni handlowej na sklepy i parę innych czynników. Sama produkcja na miejscu w Afryce jest śmiesznie tania, ale abyśmy mogli otrzymać możliwość kupna towaru w takiej formie w jakiej mamy, te koszty muszą rosnąć. Co wcale nie oznacza oczywiście, że firmy te mało zarabiają.

Awatar użytkownika
AR
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 5704
Rejestracja: 15 listopada 2005, o 19:01
Lokalizacja: QKI
Kontakt:

Post autor: AR » 21 stycznia 2012, o 14:53

Przecież to nie jest temat do "Galerii Echo", kto za ile szyje, gdzie szyje, jakie to badziewie, kto się bogaci, że właściciel H&M ma jacht i Veyrona, a zły Tusk na to patrzy i przyklaskuje, itd.
Jestem obrażony na chińczyków, to nie wchodze do sklepu, i już.
Za chwilę zahaczymy o warunki socjalne wietnamskich pracowników, a później o szkolne wyprawki ich dzieci.
8)
Wszystkim się podoba, a tobie się nie podoba

Awatar użytkownika
pawel_ŚLV
Posty: 300
Rejestracja: 14 marca 2008, o 22:44
Lokalizacja: Kielce\Skarżysko
Kontakt:

Post autor: pawel_ŚLV » 21 stycznia 2012, o 17:29

Ja tam nie jestem obrażony na Chińczyków ani nic do nich nie mam tylko śmiać mi się chce, jakie to sklepy są w GE i jak je zachwalają aby przyciągnąć klientów. Tradycje to może mieć Levis a nie jakiś Brice o którym usłyszałem przy okazji przeglądania tego tematu.
Waleczne Serce Korona Kielce

ciekawski
Posty: 321
Rejestracja: 18 lipca 2010, o 18:18
Lokalizacja: kielce

Post autor: ciekawski » 22 stycznia 2012, o 12:01

Trudno żeby nie zachwalali przecież galeria z tego żyje i ma dochody. A ostatnio znów przejeżdżałem wieczorem i muszę przyznać że w porównaniu z galeriami warszawskimi jest o wiele ładniejsza z zewnątrz, fajna kolorowa przyciagająca mimo iż prosty kloc ale z tą kolorową rotundą czerwoną ścianą od świętokrzyskiej w porównaniu z akradią, galerią mokotów, złotymi tarasami czy krakowską bonarką wygląda znacznie lepiej.

Awatar użytkownika
Gandalf
Ranga: Kierownik budowy ;)
Posty: 703
Rejestracja: 29 lipca 2006, o 21:11
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Gandalf » 24 stycznia 2012, o 12:46

Obrazek
24-01-2012, Propertynews.pl
Punkt Poczty Polskiej ponownie w Galerii Echo

Punkt Poczty Polskiej został otwarty ponownie w Galerii Echo w Kielcach. Po kilkumiesięcznej nieobecności do użytku klientów został oddany większy lokal z dwoma okienkami do obsługi.

Punkt mieści się, tak jak poprzednio, tuż przy wejściu do galerii od ulicy Świętokrzyskiej. W nowo otwartej placówce jest obecnie możliwość nadawania paczek.

Galeria Echo po rozbudowie została otwarta 19 sierpnia 2011 roku. Powierzchnia całkowita Galerii Echo wynosi 159 tys. mkw., z czego 70 tys. mkw. to powierzchnia najmu.

http://www.propertynews.pl/centra-handl ... ,7042.html

Ziarek
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1653
Rejestracja: 20 lutego 2008, o 20:16
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Ziarek » 24 stycznia 2012, o 23:35

5. 10. 15. pożegnało się z GE...

Awatar użytkownika
michal_ck
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 2682
Rejestracja: 18 stycznia 2007, o 00:20
Lokalizacja: Kielce-Dąbrowa

Post autor: michal_ck » 24 stycznia 2012, o 23:54

Nie dziwię się. Z takim czynszem sam bym zwinął manatki.
1. Zastępca Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej SKI
2. Koordynator ds. zieleni miejskiej
3. Koordynator ds. zagospodarowania os. Dąbrowa II

boogie
Posty: 317
Rejestracja: 13 października 2008, o 19:15

Post autor: boogie » 25 stycznia 2012, o 17:28

Ziarek pisze:5. 10. 15. pożegnało się z GE...
wnioskujesz po tym że witryna została częściowo oklejona szarym papierem i napisami LIKWIDACJA i poniżej kolekcji zimowej? ;)
Pół godziny temu sklep funkcjonował normalnie więc jak dla mnie to taki chłyt materkindodi :)
a tak btw to lokale Intimissimi, Calzedonia (stara część) są już na ukończeniu, myślę, że otwarcie w przeciągu max 2 tygodni. W lokalu po Happy Mum trwają prace, ale z tego co słyszałem to właściciel ten sam a tylko zmiana marki. A i chyba zaczynają wykończeniówke w Yummie bo poszerzyli witrynę o kartonowe "ogrodzenie" ;) to już będzie 3 lokal gastranomiczny p. Sołowowa w GE

Awatar użytkownika
Sebastian
Ranga: Kierownik budowy ;)
Posty: 535
Rejestracja: 23 sierpnia 2007, o 13:19
Lokalizacja: WIETRZNIA

Post autor: Sebastian » 26 stycznia 2012, o 13:43

Coś "majstrują" prze serwisie Wsół-Sport na nowym parkingu.Tylko nie zauważyłem,czy to jakiś remoncik , czy zwijają interes.
...stryjeczny mąż szwagra mojego drugiego męża...

Awatar użytkownika
cm
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1665
Rejestracja: 19 stycznia 2007, o 14:22
Lokalizacja: Sienkiewicza - centrum świata ;-)

Post autor: cm » 26 stycznia 2012, o 23:19

Ziarek pisze:5. 10. 15. pożegnało się z GE...
Byłem tam dzisiaj - i było tylko napisane "LIKWIDACJA", a małymi literkami "kolekcji". Skąd wniosek, że się pożegnali z GE?

Michal K
Posty: 213
Rejestracja: 21 września 2007, o 16:55

Post autor: Michal K » 26 stycznia 2012, o 23:43

boogie pisze: A i chyba zaczynają wykończeniówke w Yummie bo poszerzyli witrynę o kartonowe "ogrodzenie" ;) to już będzie 3 lokal gastranomiczny p. Sołowowa w GE
North Fish, Yummie, a gdzie ten trzeci?
"Lekarz może pogrzebać swoje błędy, architekt może jedynie doradzić klientowi by zasadził winorośl". Frank Lloyd Wright

Aphex1
Posty: 190
Rejestracja: 4 września 2011, o 18:55
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Aphex1 » 26 stycznia 2012, o 23:50

Trzeci to Wokman.
Cycle chic!

boogie
Posty: 317
Rejestracja: 13 października 2008, o 19:15

Post autor: boogie » 31 stycznia 2012, o 18:45

kolejny sklep zamknięty... Dzisiaj oklejono i zaczęto opróżniać lokal po sklepie Laoli
boogie pisze:W lokalu po Happy Mum trwają prace, ale z tego co słyszałem to właściciel ten sam a tylko zmiana marki.
lokal lekko przemalowany, już otwarty pod nazwą "for"

ODPOWIEDZ