Galeria Echo – sklepy, wydarzenia nieinwestycyjne

Moderatorzy: Autor, sueno, Daniel, Sirek1

TomanoMo

Post autor: TomanoMo » 7 kwietnia 2011, o 15:27

TK Maxx - świetna wiadomość :D

Awatar użytkownika
macgol

Post autor: macgol » 8 kwietnia 2011, o 16:32

Kilka miesięcy temu na forum było info o Studiu Tv bodaj grupy ITI oraz basenie w nowej GE czy ktoś ma jakieś wieści na ten temat.
Scyzoryk Scyzoryk tak na mnie wołają....

Awatar użytkownika
GooDek_238

Post autor: GooDek_238 » 8 kwietnia 2011, o 17:01

Dołączam się do pytania kolegi. Bardzo mi zależy na odpowiedzi, a najlepiej twierdzącej :P

Awatar użytkownika
Krzysiek Kielce

Post autor: Krzysiek Kielce » 12 kwietnia 2011, o 13:03

Pierwszy w Polsce salon Answear w Galerii Echo
Jesienią tego roku marka Answear zadebiutuje w kieleckiej Galerii Echo. Pierwszy salon „stacjonarny" będzie miał prawie 1000 mkw.
Answear.com, projekt twórców sukcesu rynkowego marek House i Mohito: Krzysztofa Bajołka i ludzi związanych z dawnym Artmanem, to pierwsza w polskiej branży odzieżowej stworzona z takim rozmachem multibrandowa platforma łącząca e-commerce i tradycyjną sieć handlową.
Galeria Echo w Kielcach to największy obiekt handlowo-rozrywkowy w regionie świętokrzyskim. W nowym centrum znajdzie się blisko 300 sklepów i punktów usługowych.
źródło: www.portalspozywczy.pl

Awatar użytkownika
tomasz2719
Ranga: Kierownik budowy ;)

Post autor: tomasz2719 » 13 kwietnia 2011, o 09:31

G-Star, Pepe Jeans, Ben Sherman, Guess Jeans w Kielcach!

Kielecka Galeria Echo zaskoczy klientów nowym sklepem. To będzie pierwszy w Polsce multibrandowy salon odzieżowy kilku bardzo znanych i lubianych na całym świecie marek. Salon będzie nosił nazwę Answear.
Answear.com, czyli projekt twórców sukcesu rynkowego marek House i Mohito: Krzysztofa Bajołka i ludzi związanych z dawnym Artmanem, to pierwsza w polskiej branży odzieżowej wieloproduktowa platforma, łącząca handel elektroniczny i tradycyjną sieć handlową.
Wśród kilkudziesięciu marek dostępnych w Answear w Kielcach zobaczymy między innymi takie jak: G-Star, Pepe Jeans, Tom Tailor, Ben Sherman, Fornarina, Melissa, Guess Jeans, Numph, Nike Sportswear, Energie, Miss Sixty, French Connection, Onitsuka Tiger, Cheap Monday.
- Salony o powierzchni powyżej 800 metrów kwadratowych zaprojektowane zostały w oparciu o model sprzedaży wielokanałowej. Rozwiązanie takie umożliwi klientom jednoczesne korzystanie z oferty sieci stacjonarnej i pełnej gamy produktów dostępnych w sklepie internetowym. W ten sposób stworzymy nieograniczona przestrzeń sprzedażową - mówi Krzysztof Bajołek, prezes Invest PBB, właściciela marki Answear.
- Pod hasłem Unlimited Fashion Store kryje się nie tylko nowoczesność, wielkie marki i bliskość światowych trendów modowych, ale również otwartość, optymizm, ciekawość świata, impuls do poszukiwania własnego stylu - dodaje Krzysztof Bajołek.

:arrow: http://www.strefabiznesu.echodnia.eu/ar ... 55368.html

Awatar użytkownika
jaromlody

Post autor: jaromlody » 13 kwietnia 2011, o 18:57

Sebastian pisze:
jaromlody pisze:...dziś rano zauważyłem że znów przy galerii pojawił się dźwig firmy Lewandowska
Ale to chyba bardziej z rozbudową drogi S 74 i to chyba już inny temat :wink:
teraz to wiem że bierze on udział w układaniu wiaduktu

ale wtedy co on stał przy galerii to mi się wydawało się ze będzie coś dźwigał na dach :P

Awatar użytkownika
malpka

Post autor: malpka » 29 kwietnia 2011, o 07:15

Pierwsza reklama (H&M) na fasadzie pojawiła się od strony Al. Solidarności.
--
edit: o spóźniłem się ;)
Ostatnio zmieniony 29 kwietnia 2011, o 09:20 przez malpka, łącznie zmieniany 1 raz.

mirstel
Kontakt:

Post autor: mirstel » 30 kwietnia 2011, o 08:58

Galeria Echo: będzie nowy sklep!

Suchedniowska Fabryka Mebli Meblodex to nowy najemca Dekorady, czyli części Galerii Echo dedykowanej wyposażeniu i dekoracji wnętrz.

Firma otworzy w Dekoradzie salon „Świat Kuchni” o powierzchni 70 metrów kwadratowych, gdzie do dyspozycji klientów dostępna będzie szeroka oferta zestawów kuchennych.

Choć w Dekoradzie zoabczymy akurat kuchnie marki Meblodex, fabryka ta, założona w 1994 roku, specjalizuje się również w produkcji różnorodnych mebli tapicerowanych

Przypomnijmy, Dekorada to specjalnie zaprojektowana, wyróżniona funkcjonalnie i architektonicznie przestrzeń handlowa dedykowana jednej branży. W nowej Galerii Echo w Kielcach, na 5 tysiącach metrów kwadratowych powierzchni znajdzie się kilkudziesięciu najemców oferujących produkty i usługi związane z wyposażaniem i dekorowaniem wnętrz. Dwa olbyrzmie salony będą miały między innymi Cersanit i Barlinek.

http://www.strefabiznesu.echodnia.eu/ar ... 56396.html
Pozdrawiam, mirstel.

Trojanek

Post autor: Trojanek » 30 kwietnia 2011, o 13:08

mirstel pisze: salon „Świat Kuchni” o powierzchni 70 metrów kwadratowych, gdzie do dyspozycji klientów dostępna będzie szeroka oferta zestawów kuchennych.
"Szeroka oferta" zestawów kuchennych na 70 m2 , to chyba z katalogu :).
To akurat normalne, bo kuchnie robi się pod wymiar, ale 70 m2 to nawet na dobrą ekspozycję, gdzie powinno być kilka przykładowych zestawów to trochę mało.
Zaraz będzie, że się znowu Dekorady czepiam, nie, teraz się czepiam Echa Dnia, bo bezkrytycznie przepisują informacje prasowe tworzone przez marketingowców Echa Investment, własciwie połowa tej "Strefy Biznesu" to informacje prasowe, opatrzone jakimś sensacyjnym tytułem jak na przyklad ta : "Galeria Echo - będzie nowy sklep!". No wiemy, i to niejeden, do tego aż potrzeba wykrzyknika :) ?

Trojanek

Post autor: Trojanek » 30 kwietnia 2011, o 18:12

kamilkw pisze:Nie wiem o co wam chodzi z ta Dekoradą. Inwestor za to płaci więc to jego problem jak przedsięwzięcie okaże się klapą. Zawsze lokale można przerobić na sklepy z ubraniami.
Jak to o co, o interes konsumenta czyli kielczan. O własny interes również, bo chciałbym spotkać tam kilka marek których w Kielcach nie ma i niestety nie będzie nadal, i po które do Krakowa jeżdżą architekci wnętrz i masa ludzi, którzy chcą mieć w domu co innego niż nakazuje im kupić kielecki ubogi rynek. Nie życzę źle Dekoradzie choć jej źle wróżę. Nie chciałbym żeby przerobili ją na sklepy z ubraniami, bo nie inwestor na tym straci ale najemcy którzy weszli w takie narzucone towarzystwo jak Barlinek czy Cersanit. Inwestor to zedrze z nich odzienie i swoje wydrze, a całe ryzyko spoczywa na najemcach, którzy jeśli biznes nie wypali stracą majątek. Polecam zdobyć i poczytac umowę najmu powierzchni w galerii, wtedy zrozumiesz. Tylko szykuj się na długie czytanie :)

Awatar użytkownika
tomasz2719

Post autor: tomasz2719 » 7 maja 2011, o 12:05

Meblodex w Dekoradzie

Suchedniowska Fabryka Mebli Meblodex to nowy najemca Dekorady - części Galerii Echo dedykowanej wyposażeniu i dekoracji wnętrz.
Firma otworzy w Dekoradzie salon „Świat Kuchni” o powierzchni 70 mkw., gdzie do dyspozycji klientów dostępna będzie szeroka oferta zestawów kuchennych.
Fabryka mebli Meblodex specjalizuje się w produkcji różnorodnych mebli tapicerowanych oraz zestawów kuchennych na indywidualne zamówienia. Więcej informacji o firmie można znaleźć na stronie internetowej www.meblodex.pl

:arrow: http://www.echo.com.pl/wydarzenia.php?news_id=2110

Trojanek

Post autor: Trojanek » 7 maja 2011, o 13:23

Było parę postów wyżej ;)

Awatar użytkownika
Krzysiek Kielce

Post autor: Krzysiek Kielce » 11 maja 2011, o 14:22

TK Maxx zapowiada kolejne otwarcie sklepu w kieleckiej Galerii Echo.
źródło: www.dlahandlu.pl

Awatar użytkownika
tomasz2719

Post autor: tomasz2719 » 13 maja 2011, o 22:36

TK Maxx w Galerii Echo

W kieleckiej Galerii Echo powstanie sklep międzynarodowej sieci TK Maxx. Firma specjalizuje się w sprzedaży markowej odzieży w atrakcyjnych cenach.
Sklepy spod znaku TK Maxx działają w oparciu o strategię „off price” prowadząc sprzedaż produktów w obniżonej – nawet do 60 proc. – cenie. Sieć znana jest z hasła „Big labels, small prices”, zgodnie z którym w jej sklepach można kupić markowe ubrania od czołowych projektantów w zaskakująco niskich cenach.
Kolejnym wyróżnikiem sklepów TK Maxx jest rotacja asortymentu. Każdego dnia przedstawiciele sieci wyszukują najlepsze oferty negocjując z ponad trzema tysiącami producentów i projektantów odzieży na całym świecie. W ten sposób klient zawsze ma pewność, że w najbliższym sklepie TK Maxx dostanie najlepszą i najbardziej aktualną ofertę.
TK Maxx to ponad 2500 salonów w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie oraz ponad 250 sklepów w Wielkiej Brytanii, Irlandii i Niemczech. W Polsce do tej pory otwarte zostały sklepy m.in. w Warszawie, Łodzi i Wrocławiu. Sklep w kieleckiej Galerii Echo będzie dysponował powierzchnią około 2500 mkw.
Więcej szczegółów o sieci znaleźć można na stronie www.tkmaxx.pl

:arrow: http://www.nowa.galeriaecho.pl/

Awatar użytkownika
MAŁY
Ranga: Inspektor nadzoru ;)

Post autor: MAŁY » 18 maja 2011, o 14:24

Wiem że sklep z AGD RTV ( ten obok empik'u , nie pamiętam nazwy) będzie przeniesiony na sam początek nowej galerii i otworzy się też salon "Twoje soczewki"
Kielce- Tu jest moje miejsce! Tu sie urodziłem i tu zakończyć żywot swój pragnę!
Obrazek

ODPOWIEDZ