Galeria Korona – sklepy, wydarzenia nieinwestycyjne

Moderatorzy: Autor, sueno, Daniel, Sirek1

Awatar użytkownika
Nowak
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1647
Rejestracja: 29 maja 2006, o 20:09
Lokalizacja: Kraków / Kielce

Post autor: Nowak » 28 lipca 2006, o 12:54

Noi pieknie, bardzo dobrze, wiecej galerii, i porzadnych sklepow! Tak mało ich mamy, jedynie Echo i galeryjka na Slichowicach.. Wiecej sklepów, wieksza konkurancja, niższe ceny.. A Czekaj to niech sobie nie wymyśla korkow bo wreszcie beda mieli konkurencje na poziomie i moze obniza te swoje wygórowane ceny.. Wiele rzeczy w Wawie czy Krk jest tanszych niz w CK. Oby to powstało tylko bez zadnego badziewnego hipermarkietu :)
Ostatnio zmieniony 23 czerwca 2011, o 21:33 przez Nowak, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Grzegorz
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 3006
Rejestracja: 31 maja 2006, o 17:10

Post autor: Grzegorz » 28 lipca 2006, o 18:32

Delikatesów to w takich galeriach raczej nie ma ;-) Hipermarket rzeczywiście za duży, ale jakiś supermarket spożywczy bardzo mile widziany ;-) Nie wiem jak Wy, ale ja nie miałbym przyjemności w chodzeniu po galerii handlowej bez sklepu spożywczego... Najbardziej mnie cieszy ten duży telebim (może wreszcie obniżą się wysokie ceny Kinoplexu), może jakiś IMAX :D I dobrze, że to znów nie Galeria Echo, nie chciałbym ich galerii numer "3" w Kielcach.

Awatar użytkownika
Jarek
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1118
Rejestracja: 2 lipca 2006, o 22:35
Lokalizacja: Kielce - Bocianek

Post autor: Jarek » 28 lipca 2006, o 18:37

Deo pisze:Delikatesów to w takich galeriach raczej nie ma ;-) Hipermarket rzeczywiście za duży, ale jakiś supermarket spożywczy bardzo mile widziany ;-) Nie wiem jak Wy, ale ja nie miałbym przyjemności w chodzeniu po galerii handlowej bez sklepu spożywczego... Najbardziej mnie cieszy ten duży telebim (może wreszcie obniżą się wysokie ceny Kinoplexu), może jakiś IMAX :D I dobrze, że to znów nie Galeria Echo, nie chciałbym ich galerii numer "3" w Kielcach.
Ale właśnie Alma, Piotr i Paweł do to delikatesy wśród supermarketów :) Mniesze powierzchniowo i towarami lepszymi jakościowo. I brak spożywczaka nie przeszkadzały by, jeśli tylko byłoby galerii co jakiś czas kilka fajnych knajpek -> vide Galeria Kazimierz, choć sam układ galerii jest dla mnie "lekko" zagadkowy i niezrozumiały :)


No i wiedzę, że mamy dziś te same nadzieje -> IMAX :) Mi się jeszcze dziś tęskniło za krytym lodowiskiem :)))

andbas
Posty: 129
Rejestracja: 3 lipca 2006, o 21:27

Post autor: andbas » 28 lipca 2006, o 18:47

Deo pisze:Delikatesów to w takich galeriach raczej nie ma ...
jak to nie ma, pierwsza z brzegu Galeria Kazimierz jest Alma - to sklep sprzedający produkty delikatesowe więc delikatesy, a społem ze swoimi delikatesami, po połączeniu w ogólnopolską sieć handlową tez może być zainteresowane "wejściem do galeri"

Awatar użytkownika
Autor
Site Admin
Posty: 11713
Rejestracja: 21 września 2005, o 14:05
Lokalizacja: Bilbało!
Kontakt:

Post autor: Autor » 28 lipca 2006, o 18:57

W kazdej galerii z klasą powstają delikatesy, a nie supermarket, wiec decyzja inwestora nastawia mnie pozytywnie do jego planow :) Spolem raczej nie, bo z cenami przeginaja i moga odstraszyc klientów...Alma moze troche tez, ale do przezycia :)

Awatar użytkownika
MeehoweCK
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 3317
Rejestracja: 25 września 2005, o 17:41
Lokalizacja: Warszawa / Kielce
Kontakt:

Post autor: MeehoweCK » 28 lipca 2006, o 19:07

IMAX w Kielcach to moje marzenie, ale nie wierzę, że będzie jakiekolwiek kino w tej galerii :roll:
Ambicja to coś co prowadzi ludzkość do postępu, a ludzi do depresji

Awatar użytkownika
Jarek
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1118
Rejestracja: 2 lipca 2006, o 22:35
Lokalizacja: Kielce - Bocianek

Post autor: Jarek » 28 lipca 2006, o 19:15

IMHO Społem jak do tej pory nie potrafiła nigdzie zrobić wnętrza ze smakiem, jednak wolałbym Almę lub PiP :))

Awatar użytkownika
kaggy
Posty: 265
Rejestracja: 2 marca 2006, o 21:13
Lokalizacja: Kielce - Barwinek

Post autor: kaggy » 28 lipca 2006, o 19:40

najwazniejsze zeby juz nie powstawaly juz w kielcach supermarkty 1 generacji - wielkie blaszane pudla, 2 generacje w postacji echo juz mamy, teraz czas na cos nowszego i wlasnie taki obiekt z innymi markami i delikatesami [np wspomniane powyzej] bylby jak najbardziej pozadany

halny
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1807
Rejestracja: 27 września 2005, o 20:15
Lokalizacja: Kielce

Post autor: halny » 28 lipca 2006, o 20:47

kaggy pisze:najwazniejsze zeby juz nie powstawaly juz w kielcach supermarkty 1 generacji - wielkie blaszane pudla, 2 generacje w postacji echo juz mamy, teraz czas na cos nowszego i wlasnie taki obiekt z innymi markami i delikatesami [np wspomniane powyzej] bylby jak najbardziej pozadany
Zdecydowanie popieram :D Także Rz dobrze prawi :!:

andbas
Posty: 129
Rejestracja: 3 lipca 2006, o 21:27

Post autor: andbas » 28 lipca 2006, o 20:49

autor pisze:Najwazniejsze, ze plan zagospodarowania jest przychylny inwestorowi, wiec proceduralnie trudno zablokowac taka inwestycje. Nie jest to jedyna inwestycja handlowa w Kielcach, ale bez watpienia bedzie najlepsza poki co, bo raz, ze swietna lokalizacja, dwa porzadny inwestor, trzy ma konkretne i dobre plany!
lokalizacja zgoda swietna, ale co do reszty poczekajmy z tym wychwalaniem. O inwestorze wiele nie wiemy chyba ze masz jakies ciekawe info o tym panu to ja chetnie tez cos sie o nim dowiem, co do punktu trzeciego rowniez poczekam z ocenami. nie jestem sceptykiem ale jak napisało Echo
Echo Dnia pisze:To jego pierwsza tego typu inwestycja w Polsce.

halny
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1807
Rejestracja: 27 września 2005, o 20:15
Lokalizacja: Kielce

Post autor: halny » 28 lipca 2006, o 21:27

W nowym obiekcie postawić w 20 % na rozrywkę np. kręgle :D

Awatar użytkownika
MeehoweCK
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 3317
Rejestracja: 25 września 2005, o 17:41
Lokalizacja: Warszawa / Kielce
Kontakt:

Post autor: MeehoweCK » 28 lipca 2006, o 22:06

Crux pisze:(...)Galeria ta będzie jednak zarazem poważnym zagrożeniem dla Echa (...)
Galeria ECHO ma cały czas przewagę, że jako jedyna posiada w Kielcach multiplex (i mówcie co chcecie, ale moim zdaniem dobry multiplex)
Może oprócz galerii handlowej powstanie np. jakiś wyższy biurowiec (taki "kontrapunkt" dla biurowca przy Targowej)
Takie mini Złote Tarasy :lol: Super by było, ale nie sądzę...
Ambicja to coś co prowadzi ludzkość do postępu, a ludzi do depresji

Awatar użytkownika
MeehoweCK
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 3317
Rejestracja: 25 września 2005, o 17:41
Lokalizacja: Warszawa / Kielce
Kontakt:

Post autor: MeehoweCK » 3 sierpnia 2006, o 16:00

tom pisze: (...)II piętro: lokale gastronomiczne, sklepy o powierzchni ponad 2,5 i prawie 6 tys. metrów kwadratowych, restauracja, sale kinowe, szklane zadaszenie z rzeźbą przestrzenną i szklane tuby świetlne.(...)
czyżby kolejny multiplex? Jestem za!
Ambicja to coś co prowadzi ludzkość do postępu, a ludzi do depresji

Awatar użytkownika
Gandalf
Ranga: Kierownik budowy ;)
Posty: 703
Rejestracja: 29 lipca 2006, o 21:11
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Gandalf » 3 sierpnia 2006, o 16:20

Multiplex? No, Panowie, jestem jak najbardziej za. :)

Chociaż te wizualizacje niewielkie to jednak pierwsze wrażenie jak najbardziej dobre.

Awatar użytkownika
Gandalf
Ranga: Kierownik budowy ;)
Posty: 703
Rejestracja: 29 lipca 2006, o 21:11
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Gandalf » 3 sierpnia 2006, o 22:57

Ja tam przyzwyczaiłem się do Kinoplexu i bardzo polubiłem to kino. Dobrze jednak gdyby w Kielcach pojawił się drugi multiplex. Konkurencja przyniosłaby sporo dobrego, a i może osoby, które dotychczas do kina nie chodziły zaczęłyby dzięki większemu dostępowi.

Najlepiej gdyby w nowej galerii "usadowił się" Silver Screen.

ODPOWIEDZ