Galeria Korona – sklepy, wydarzenia nieinwestycyjne

Moderatorzy: Autor, sueno, Daniel, Sirek1

Trojanek

Post autor: Trojanek » 19 grudnia 2012, o 19:44

ZappeR pisze: Do gustu przypadł mi Olimp, Multikino, Piotr i Paweł (w którym nie wszystko jest tak drogie jak się mówi)
Właśnie, Piotr i Paweł jest postrzegany przez pryzmat artykułów "delikatesowych" czy sprowadzanych zza granicy (mój ulubiony do alko Schweppes Bitter Orange po 10 zł za butelkę). A to błąd, szczególnie w mieście gdzie króluje Społem, sklepy z cenami niczym Dolce Gabbana przy Reserved :D.

Ostatnio przyuważyłem nową, ostro reklamowaną kawę Jacobs Millicano:
Piotr i Paweł : 17,49 zł
Michał Społem : 24,79 zł .

40% drożej, masakra cenowa :twisted:

Awatar użytkownika
ZappeR

Post autor: ZappeR » 19 grudnia 2012, o 20:45

Ja porównywałem z Tesco raz i różnica na produkty, które kupowałem (wtedy to były napoje gazowane, wody mineralne, lody w opakowaniach litrowych i jogurty) to cena za napoje gazowane i wodę mineralną była taka sama, lody były tańsze o 2 złote w Piotrze i Pawle, a jogurty jakieś 20-30 groszy droższe.
http://www.mobilestage.in - aktualności, recenzje, relacje ze świata Android, Windows Phone, iOS i innych
http://www.media-machine.pl - tworzenie stron www, grafika, pozycjonowanie.

Awatar użytkownika
MeehoweCK
Ranga: Menadżer budowy ;)
Kontakt:

Post autor: MeehoweCK » 22 grudnia 2012, o 14:50

Byłem wczoraj w Koronie w godzinach 13-16. Ludzi bardzo dużo, chyba najwięcej ile widziałem do tej pory w tym miejscu. Na parkingu samochodów sporo, ale miejsca jeszcze były.

A teraz ja napiszę dlaczego wolę przychodzić do Galerii Korona niż do Echo.
- Jest mniejsza i lepiej rozplanowana. Dzięki owalnemu kształtowi, całość można przejść w bardzo krótkim czasie,
- Jest mniej ludzi niż w Echo,
- Nikt nie jeździ wózkami sklepowymi po całym centrum,
- Ma fajniejsze kino (to już akurat moje subiektywne odczucie),
- Ma ładniejszy wystrój w środku (to tym bardziej),
- Ma zdecydowanie lepszą lokalizację jeśli ktoś chce przyjść na piechotę,
- Ma jednokierunkowe uliczki na parkingu
- Wolę PiP od Tesco

Zdaję sobie jednak sprawę, że Echo lepiej wpisuje się w gust większości klientów. Coś co dla kogoś może być wadą, dla innych bywa zaletą. Ja po prostu wolę Koronę. Ale przekonywanie kogokolwiek że Korona jest lepsza od Echa czy odwrotnie, to tak jakby przekonywać kogoś o wyższości jednego koloru nad drugim.

hey
Ranga: Inspektor nadzoru ;)

Post autor: hey » 22 grudnia 2012, o 16:26

Sirek1 pisze:Finisz komercjalizacji Galerii Korona Kielce

Jeszcze w tym roku do Korony Kielce wprowadzą się trzy nowe salony modowe oraz placówka banku PKO BP.

- W najbliższym czasie sukcesywnie będą otwierane następne sklepy - mówi Michał Góźdź, manager ds.marketingu Galerii Korona Kielce. Jeszcze w tym roku swoje salony w galerii otworzą H&M, Denny Rose, Bank PKO BP, Gino Rossi. - Na drugą połowę listopada wstępnie planowane jest otwarcie H&M. Do końca roku swoją działalność uruchomią pozostali najemcy. Tym samym komercjalizacja Galerii Korona Kielce zakończy się - dodaje Michał Góźdź.

Od dnia otwarcia, od 16 maja, swoje punkty otworzyły w niej takie brandy, jak: List Roma, Levi's, Mustang, Loveyo, Apart, Wólczanka, Badura, Kari, Hana Sushi, Ziaja, Kantor, Orange, Matras, klub fitness Pure Platinum i Squash Korona oraz Happy Land, prowadzący pierwszą szkołę językową w galerii. Galerię Korona Kielce na swoją siedzibę wybrało również największe w regionie Multikino wyposażone w 9 sal z najnowocześniejszymi technologiami.

W Galerii Korona Kielce na powierzchni łącznie 37 tys. metrów kwadratowych znajduje się około 160 lokali handlowo - usługowych. Należą do nich m.in. brandy hiszpańskiej grupy Inditex, pierwszy sklep w mieście Zara Home, największa w regionie Zara, Pull and Bear, Bershka, Stradivarius oraz pierwsze w Kielcach salony Massimo Dutti i Oysho. Również marki Intersport, Royal Collection, Smyk Megastore o powierzchni 1800 m.kw. to jedyne salony w regionie. W obu przypadkach Galeria Korona Kielce jest ich pierwszą lokalizacją w Polsce.

:arrow: http://www.propertynews.pl/centra-handl ... 12463.html

Tekst z połowy pażdziernika.Do końca roku wszystkie sklepy miały być otwarte,w listopadzie miał ruszyć także sklep kibica Korony...

Awatar użytkownika
Gandalf
Ranga: Kierownik budowy ;)

Post autor: Gandalf » 23 grudnia 2012, o 15:25

Wczoraj natomiast było naprawdę sporo potencjalnych klientów. Pierwszy poziom zajęty chyba w 100% (plus barany, które zostawiają samochody w miejscach na to nieprzeznaczonych, bo gdzie panisko będzie jechać wyżej szukać miejsca), następny przynajmniej w połowie, otworzono też parking na dachu, co się dotąd chyba nie zdarzyło. Także może coś się rusza?

Awatar użytkownika
ice

Post autor: ice » 23 grudnia 2012, o 15:37

To tylko gorączka przedświątecznych zakupów.
Precz z pieszymi i rowerzystami!

Awatar użytkownika
panGargamel

Post autor: panGargamel » 23 grudnia 2012, o 15:44

Ja za to wczoraj zaobserwowalem, ze zarowno w Realu jak i w Pasazu Swietokrzyskim bylo zadziwiajaco malo osob... Prawie nic nie zapowiadalo, ze za chwile swieta :)

...moze wlasnie dlatego, ze wszyscy byli w K. i E. ? :)
Łyso wszędzie, pusto wszędzie...
Co to będzie?
Pięknie będzie!
Tu wytniemy drzewo, a tam ekran będzie!

Awatar użytkownika
michal_ck

Post autor: michal_ck » 23 grudnia 2012, o 17:18

W czasie wyprzedaży (w momencie gdy już ceny są naprawdę niskie) zawsze najpierw chodzę do GK, bo w Echo wszystko już jest przebrane, a w Koronie naprawdę można się obkupić. Natomiast jeśli chodzi o "new collection" to wtedy Echo, bo jest większy wybór. Tak z doświadczenia piszę :)
1. Zastępca Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej SKI
2. Koordynator ds. zieleni miejskiej
3. Koordynator ds. zagospodarowania os. Dąbrowa II

Awatar użytkownika
andrzeej

Post autor: andrzeej » 24 grudnia 2012, o 01:59

panGargamel pisze:Ja za to wczoraj zaobserwowalem, ze zarowno w Realu jak i w Pasazu Swietokrzyskim bylo zadziwiajaco malo osob... Prawie nic nie zapowiadalo, ze za chwile swieta :)

...moze wlasnie dlatego, ze wszyscy byli w K. i E. ? :)
Ja za to mam odwrotne spostrzeżenia z piątku - pod Realem pełny parking (nawet pod tymi wolnymi lokalami koło Mix Electronics), za to w GK - raczej pustawo.

hey

Post autor: hey » 3 lutego 2013, o 20:35

Dzisiaj zauważyłem,że kino 7D już jest czynne.

http://ntvkielce.pl/index.php/aktualnosci/7777.html

Awatar użytkownika
tomasz2719
Ranga: Kierownik budowy ;)

Post autor: tomasz2719 » 3 lutego 2013, o 21:01

Niby fajnie, cena nawet nie za duża, tylko ile takie coś trwa? Zapewne w okolicach 15 minut. Kiedyś było chyba 5D pod Pasażem Świętokrzyskim. Cena była około tych 15 zł a sens z 8 minut. Niby fajnie, ale chyba wolę już iść na normalny film (nawet bez tych efektów specjalnych) do zwykłego kina, gdzie zapłacę niewiele więcej (w tani wtorek nawet mniej), a wysiedzę minimum 1:30 godziny.

Awatar użytkownika
CKfan

Post autor: CKfan » 3 lutego 2013, o 21:29

Ale jako jednorazowa atrakcja się nada. Raczej nie mają więcej niż 1 film, więc to jest chyba taka zapchajdziura, na której miejsce będzie kolejna.
Sorry, takiego mamy prezydenta...

Awatar użytkownika
kamilkw

Post autor: kamilkw » 3 lutego 2013, o 21:38

Z tego co widziałem to filmów jest coś koło 10.
pletwa

Awatar użytkownika
MeehoweCK
Kontakt:

Post autor: MeehoweCK » 9 lutego 2013, o 16:25

Wszedłem dzisiaj do Korony na chwilę do obuwniczego i musiałem uciekać. Współczuję tym co tam pracują... Ten dzisiejszy happening (?) to jakaś porażka. Poza garstką ludzi stojących pod sceną, większość też chyba starała się zostać na zakupach jak najkrócej.
Ambicja to coś co prowadzi ludzkość do postępu, a ludzi do depresji

hey

Post autor: hey » 9 lutego 2013, o 16:36

W marcu otwarcie sklepu MEXX na poziomie "0", tam gdzie miał być Ravel...

ODPOWIEDZ