Galeria Korona – sklepy, wydarzenia nieinwestycyjne

Moderatorzy: Autor, sueno, Daniel, Sirek1

Awatar użytkownika
Sirek1
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 3934
Rejestracja: 4 maja 2006, o 20:37

Post autor: Sirek1 » 12 października 2012, o 16:47

Sklep Korony Kielce powstaje w Galerii Korona

Bilety na mecze, koszulki klubowe z własnym nadrukiem i akcesoria. W Galerii Korona w Kielcach powstaje właśnie sklep Klubu Korona Kielce.

W Galerii Korona Kielce powstaje właśnie sklep klubu sportowego Korona Kielce. To kolejny etap zacieśniający współpracę galerii i klubu. - Lokal, w którym będzie mieścił się sklep Klubu Sportowego Korony Kielce, znajduje się na poziomie 1. Projekty są już gotowe i lada dzień rozpoczną się prace związane z wykończeniem wnętrza – mówi Andrzej Jung, dyrektor do spraw organizacji i marketingu Korony Kielce.

Sklep zajmie powierzchnię 33 metrów kwadratowych i, jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, pierwszych klientów zaprosi w połowie października.

W sklepie będzie można kupić odzież sportową – dresy, koszulki, spodenki – zarówno dla dorosłych jak i dzieci. Wszystko z logo Korony Kielce. Nie zabraknie także firmowych dodatków – czapeczek, szalików oraz gadżety – smycze, zawieszki do samochodu, portfele, kufle do piwa. Łowców autografów zapewne ucieszy też fakt, że w sklepie będzie można kupić zdjęcia z podpisami piłkarzy.- Co ważne, w sklepie Korony Kielce będzie można kupować także bilety na mecze oraz wyrobić sobie kartę kibica – wyjaśnia Andrzej Jung.

Klub Sportowy Korona Kielce powstał 39 lat temu. W przyszłym roku będzie obchodzić 40-lecie swojego istnienia. Utworzono go dokładnie 10 lipca 1973 roku na skutek połączenia dwóch kieleckich klubów sportowych – SHL z Iskrą. Wynikiem tej fuzji było powstanie Kieleckiego Stowarzyszenia Sportowego Korona. W chwili obecnej klub Korona Kielce ma ponad 24,5 tysiące zdeklarowanych kibiców. Tyle na dzień dzisiejszy wydano kart kibica, upoważniających do zakupu biletów na mecze.

1 grudnia 2011 roku między Galerią Korona Kielce a Koroną Spółka Akcyjna podpisana została umowa o wzajemnym partnerstwie. W ramach porozumienia firma Church Land Development, inwestor powstającej dopiero wówczas w centrum Kielc galerii handlowej, zobowiązała się do stałego finansowego wsparcia klubu sportowego. W zamian za sportowy mecenat, Klub Sportowy Korona Kielce włączył do swoich działań akcje promujące Galerię Korona Kielce. Przede wszystkim umieścił logotyp galerii na strojach sportowców i akcesoriach takich jak torby i kurtki.

– Od samego początku Galeria Korona Kielce stara się wspierać lokalne i społeczne inicjatywy. Do współpracy z klubem sportowym czuliśmy się zobowiązani tym bardziej, że poniekąd mamy przecież wspólną nazwę. W tym wspólnym działaniu chodzi przede wszystkim o aktywizację i wspieranie ludzi młodych. Na takie cele warto inwestować pieniądze – tłumaczy Michał Góźdź, manager do spraw marketingu Galerii Korona Kielce. - W Kielcach zainteresowanie sportem i piłką nożną jest ogromne. Dlatego też liczymy na to, że sklep, który już w najbliższych tygodniach, zostanie otwarty, spotka się z zainteresowaniem mieszkańców województwa świętokrzyskiego.

:arrow: http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/ar ... /121019555

Awatar użytkownika
Sirek1
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 3934
Rejestracja: 4 maja 2006, o 20:37

Post autor: Sirek1 » 17 października 2012, o 19:39

Finisz komercjalizacji Galerii Korona Kielce

Jeszcze w tym roku do Korony Kielce wprowadzą się trzy nowe salony modowe oraz placówka banku PKO BP.

- W najbliższym czasie sukcesywnie będą otwierane następne sklepy - mówi Michał Góźdź, manager ds.marketingu Galerii Korona Kielce. Jeszcze w tym roku swoje salony w galerii otworzą H&M, Denny Rose, Bank PKO BP, Gino Rossi. - Na drugą połowę listopada wstępnie planowane jest otwarcie H&M. Do końca roku swoją działalność uruchomią pozostali najemcy. Tym samym komercjalizacja Galerii Korona Kielce zakończy się - dodaje Michał Góźdź.

Od dnia otwarcia, od 16 maja, swoje punkty otworzyły w niej takie brandy, jak: List Roma, Levi's, Mustang, Loveyo, Apart, Wólczanka, Badura, Kari, Hana Sushi, Ziaja, Kantor, Orange, Matras, klub fitness Pure Platinum i Squash Korona oraz Happy Land, prowadzący pierwszą szkołę językową w galerii. Galerię Korona Kielce na swoją siedzibę wybrało również największe w regionie Multikino wyposażone w 9 sal z najnowocześniejszymi technologiami.

W Galerii Korona Kielce na powierzchni łącznie 37 tys. metrów kwadratowych znajduje się około 160 lokali handlowo - usługowych. Należą do nich m.in. brandy hiszpańskiej grupy Inditex, pierwszy sklep w mieście Zara Home, największa w regionie Zara, Pull and Bear, Bershka, Stradivarius oraz pierwsze w Kielcach salony Massimo Dutti i Oysho. Również marki Intersport, Royal Collection, Smyk Megastore o powierzchni 1800 m.kw. to jedyne salony w regionie. W obu przypadkach Galeria Korona Kielce jest ich pierwszą lokalizacją w Polsce.

:arrow: http://www.propertynews.pl/centra-handl ... 12463.html

boogie
Posty: 317
Rejestracja: 13 października 2008, o 19:15

Post autor: boogie » 18 października 2012, o 20:24

trochę z innej beczki:

Spotkanie "Złocisto-krwiści po godzinach" z Mackiem Korzymem i trenerem Leszkiem Ojrzynskim odbedzie sie w Gin-Ger w Koronie
http://www.facebook.com/photo.php?fbid= ... nt_count=1

grzebo
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1434
Rejestracja: 12 stycznia 2009, o 14:20
Lokalizacja: Kielce

Post autor: grzebo » 25 października 2012, o 15:02

Włamanie w Galerii Korona!
Do systemu komputerowego!
...który powinien wyświetlać mapkę.

(mogę już składać CV do Echa Dnia?)

Obrazek

To nie jest chyba żadna przewrotna promocja ani wygaszacz ekranu, bo klikanie w ekran (on jest dotykowy, tak?) nic nie zmienia.

Awatar użytkownika
panGargamel
Posty: 238
Rejestracja: 26 września 2012, o 11:47
Lokalizacja: Z Miasta EKRANÓW i wyciętych DRZEW

Post autor: panGargamel » 25 października 2012, o 15:36

słabo... w Echo by bylo:

CENTRUM KIELC ZAATAKOWANE!!!!
W Galerii Korona, mieszczacej się w centrum Kielc odnotowano atak HaKeRSkI, ktory sPAraliŻoWAŁ CAŁY system!
Łyso wszędzie, pusto wszędzie...
Co to będzie?
Pięknie będzie!
Tu wytniemy drzewo, a tam ekran będzie!

Awatar użytkownika
Krzysiek Kielce
Posty: 289
Rejestracja: 2 grudnia 2008, o 16:11
Lokalizacja: KIELCE

Post autor: Krzysiek Kielce » 30 października 2012, o 12:12

Nowa restauracja w galerii Korona. Klientów zaprosi jeszcze w tym roku
Największa polska firma restauracyjna z sektora casual dining otworzy swój lokal w galerii Korona w Kielcach. Odpowiedzialna za komercjalizację obiektu Libra Project podpisała właśnie umowę najmu z siecią Sfinks Polska.
To kolejny strategiczny najemca Galerii Korona Kielce. - Jest to obecnie jedna z najprężniej rozwijających się firm sektora gastronomicznego. Sfinks to najemca oczekiwany przez klientów odwiedzających nasz projekt. Kielczanie znają doskonałą jakość dań serwowanych w restauracjach tej sieci, ponieważ w Kielcach Sfinks funkcjonuje od lat na kieleckim deptaku przy ul. Sienkiewicza - mówi Mariusz Kowalczyk z Libra Project.
Sfinks Polska to największy potentat w sektorze casual dining w kraju i jeden z największych w Europie. Serwuje dania kuchni orientalnej i międzynarodowej. Zarządza obecnie ponad 115 restauracjami w całym kraju i poza jego granicami.
W Galerii Korona Kielce Sfinks Polska zajmie lokal o powierzchni ponad 200 metrów kwadratowych. Pierwszych klientów zaprosi jeszcze w tym roku.
Sfinks Polska poszerza ofertę gastronomiczną Galerii Korona Kielce. Swoje lokale mają tu także McDonald's, KFC, Subway, Coffee Heaven, Hana Sushi, Caffe Illy, Empik Caffe, Carte D'or Cafe, Fuente de laYerba, Loveyo, Be Fresh, Kebab, Ghiootto, China Town, Olimp, Gin-Ger Sport Restaurant & Music Bar - pierwsza tego typu restauracja w całej Polsce.
źródło: http://kielce.gazeta.pl/kielce/1,35255, ... prosi.html

Awatar użytkownika
AR
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 5704
Rejestracja: 15 listopada 2005, o 19:01
Lokalizacja: QKI
Kontakt:

Post autor: AR » 30 października 2012, o 13:10

..a kiedy Burger King :?: 8)
Wszystkim się podoba, a tobie się nie podoba

Awatar użytkownika
MeehoweCK
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 3317
Rejestracja: 25 września 2005, o 17:41
Lokalizacja: Warszawa / Kielce
Kontakt:

Post autor: MeehoweCK » 30 października 2012, o 13:15

Fajnie, brakowało Sphinksa. Lubię czasem wybrać się tam na obiad jak nie mam za wiele czasu i kasy w portfelu ;)

Awatar użytkownika
michal_ck
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 2682
Rejestracja: 18 stycznia 2007, o 00:20
Lokalizacja: Kielce-Dąbrowa

Post autor: michal_ck » 30 października 2012, o 14:59

Ja ostatnio byłem w Sfinksie w Toruniu i już nigdy tam nie pójdę (niezaleznie od miasta). Dostałem poprzypalaną (wielokrotnie odgrzewana, nie wiadomo czy nie po kimś) wołowinę, zimne frytki i wygazowaną colę. Jedynie surówki były dobre. Nigdy więcej Sfinksa. Kolega potem mi powiedział, że jego kolega kiedyś pracował w S. i podobno jak ktoś nie zje to następny klient dostaje to po nim, sosy ponownie do gara wędrują, ogólnie porażka. Ale wiem, że do S. więcej nie pójdę!!!
1. Zastępca Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej SKI
2. Koordynator ds. zieleni miejskiej
3. Koordynator ds. zagospodarowania os. Dąbrowa II

Awatar użytkownika
bender
Ranga: Kierownik budowy ;)
Posty: 829
Rejestracja: 25 lipca 2011, o 21:11
Lokalizacja: Bo to Kielce, Kielce są bracie...

Post autor: bender » 30 października 2012, o 15:35

Sfinks to tani fastfood dla studentów więc nie oczekujmy cudów. :wink:
Stowarzyszenie Blokujemy Kieleckie Inwestycje by T. Sayor

Oskar
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1330
Rejestracja: 19 marca 2006, o 14:34
Lokalizacja: Śródmieście
Kontakt:

Post autor: Oskar » 30 października 2012, o 16:22

Sphinks Polska, a restauracja Sphinx to dwie sprawy, choć powiązane to jednak inne, których chyba autor nie rozróżnia.

Trojanek
Posty: 223
Rejestracja: 31 lipca 2009, o 22:06
Lokalizacja: CK

Post autor: Trojanek » 30 października 2012, o 20:34

Ja też do Sphinxa więcej nie pójdę, mimo, że zanim był w Kielcach lubilem tam chodzić w Łodzi i nie tylko, w Łodzi na Piotrkowskiej trzeba bylo czekać w kolejce na miejsce, i było jedzonko świeże i dobre. W Kielcach od początku nie było ruchu, więc wszystko było słabe, przepieczone, wysuszone, i w ogóle koszmarne. I dwie wizyty w tym kieleckim wystarczyły, żebym wiecej nie mial ochoty.
michal_ck, w Toruniu jest tyle rewelacyjnych lokali, a Ciebie do Sphinxa zaniosło :). Polecam Gęsią Szyję - rewela, i Lotosa jeśli ktoś lubi chińszczyznę, w Lotosie nieco PRL, ale jedzonko boskie, co w jednej i drugiej restauracji widać po braku miejsc często.

jasiek
Ranga: Kierownik budowy ;)
Posty: 508
Rejestracja: 21 maja 2006, o 23:10

Post autor: jasiek » 30 października 2012, o 20:40

Oskar pisze:Sphinks Polska, a restauracja Sphinx to dwie sprawy, choć powiązane to jednak inne, których chyba autor nie rozróżnia.
No nie inne. Sfinks Polska SA jest m.in. właścicielem marki Sphinx Restauracje.

Oskar
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1330
Rejestracja: 19 marca 2006, o 14:34
Lokalizacja: Śródmieście
Kontakt:

Post autor: Oskar » 30 października 2012, o 23:10

Ja wiem, ale to autor artykułu nie rozróżnia Sphinksa (w domyśle Polska SA) od Sphinxa (w domyśle Restauracje). Gdyby nie wypowiedź p. Kowalczyka to nie zdziwiłbym się gdyby tam otworzyli Wook'a ;)

Awatar użytkownika
michal_ck
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 2682
Rejestracja: 18 stycznia 2007, o 00:20
Lokalizacja: Kielce-Dąbrowa

Post autor: michal_ck » 31 października 2012, o 09:06

Przecież to jest to samo w rezultacie - znaczy to samo logo, to samo jedzenie. Ja byłem tu: http://www.sphinx.pl/restaurant/localization/508 i nie polecam!!!
1. Zastępca Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej SKI
2. Koordynator ds. zieleni miejskiej
3. Koordynator ds. zagospodarowania os. Dąbrowa II

ODPOWIEDZ