Galeria Korona – sklepy, wydarzenia nieinwestycyjne

Moderatorzy: Autor, sueno, Daniel, Sirek1

Awatar użytkownika
bender
Ranga: Kierownik budowy ;)
Posty: 829
Rejestracja: 25 lipca 2011, o 21:11
Lokalizacja: Bo to Kielce, Kielce są bracie...

Post autor: bender » 27 października 2011, o 19:39

Ale ja nie chcę robić statystyk - chcę kupić "porządne rzeczy za sporo niższą cenę". Podaj mi konkretne marki. Choćby 5. Będę miał więcej czasu na wódkę bo kawy nie pijam.
Stowarzyszenie Blokujemy Kieleckie Inwestycje by T. Sayor

Wilhelm
Posty: 255
Rejestracja: 24 lutego 2007, o 10:22
Lokalizacja: center

Post autor: Wilhelm » 27 października 2011, o 19:42

No ja nie pije wódki i chyba sie nie dogadamy bo ja wyjaśniłem o co mi chodzi...

Awatar użytkownika
bender
Ranga: Kierownik budowy ;)
Posty: 829
Rejestracja: 25 lipca 2011, o 21:11
Lokalizacja: Bo to Kielce, Kielce są bracie...

Post autor: bender » 27 października 2011, o 19:48

Może powinieneś. Podobnie jak zacząć stosować interpunkcję.

Wygląda na to, że powtarzasz mity, które funkcjonowały wśród nastolatków przed otwarciem nowej Galerii Echo. Czasy się zmieniły - do Krakowa można jechać już tylko na kawę i zapiekanki na Kazimierzu. Odzież śmiało kupisz w Kielcach.
Stowarzyszenie Blokujemy Kieleckie Inwestycje by T. Sayor

shogun2111
Posty: 182
Rejestracja: 10 czerwca 2008, o 14:33
Lokalizacja: kielce
Kontakt:

Post autor: shogun2111 » 27 października 2011, o 21:21

przeciez wiekszosc sieciowych sklepow ma metki z cenami z roznych krajow, i ja tam nie widze zeby Polska byla podzielona jeszcze na miasta i w kazdym inna cena...

jasiek
Ranga: Kierownik budowy ;)
Posty: 508
Rejestracja: 21 maja 2006, o 23:10

Post autor: jasiek » 27 października 2011, o 23:25

A mi brakuje Springfield, Van Graaf, Wellensteyn, Peek & Cloppenburg, Cottonfield. Pewnie kilka by się jeszcze znalazło.
Ale za to są u nas takie perełki jak Tru Trussardi czy Strellson. Ciekawym sklepem jest też answear.com, który jest tylko w Kielcach.

Awatar użytkownika
Nowak
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1647
Rejestracja: 29 maja 2006, o 20:09
Lokalizacja: Kraków / Kielce

Post autor: Nowak » 27 października 2011, o 23:41

.. już nie długo nie będzie jeśli już nie jest, a warto poczytać o tym tutaj -> http://blog.kurasinski.com/2011/03/25/a ... z-odzieza/
Dla mnie to taka perełka pod względem wystroju wśród innych "hurtowni".

Awatar użytkownika
AR
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 5704
Rejestracja: 15 listopada 2005, o 19:01
Lokalizacja: QKI
Kontakt:

Post autor: AR » 28 października 2011, o 07:11

jasiek pisze:A mi brakuje Springfield, Van Graaf, Wellensteyn, Peek & Cloppenburg, Cottonfield. Pewnie kilka by się jeszcze znalazło.
Niestety.
Jeszcze np. Esprit.
Wszystkim się podoba, a tobie się nie podoba

Wilhelm
Posty: 255
Rejestracja: 24 lutego 2007, o 10:22
Lokalizacja: center

Post autor: Wilhelm » 28 października 2011, o 08:06

shogun2111 pisze:przeciez wiekszosc sieciowych sklepow ma metki z cenami z roznych krajow, i ja tam nie widze zeby Polska byla podzielona jeszcze na miasta i w kazdym inna cena...
Sieciowe mają te same ceny tak myślę choć nie znam się na tym a nawet mnie to nie interesuje. Chodziło mi bardziej o to że chcesz np. kupić portki to w twoim rozmiarze i interesującym Cię kolorze znajdziesz ich w Krakowie np. 10par a w Kielcach 2pary przy czym w Krakowie powiedzmy będą kosztowały 260 i dostaniesz gatki gratis a w Kielcach kupisz je za 300zł. Ja mam takie odczucie

answer jest fajny i mieli ładnie pomalowane modelki na otwarciu :lol:

bobek
Posty: 121
Rejestracja: 23 września 2005, o 15:57

Post autor: bobek » 1 listopada 2011, o 13:43

Tak wyglada system handlu w tego typu galeriach. Towar w sklepach zmienia sie co 4 tygodnie nic nie zostaje dłużej. Cześć schodzi z 100% ceny pierwotnej część za 20% cp. Część jest odsprzedawana pośrednikom. Jak ktoś umie kupować to i ubierze się w to co chce za rozsądna cenę, a i metka też na ciuchu będzie.
Najemcami w GE są osoby które robią już w tym biznesie pare lat, no i pogłoski o tym że tak wielu z nich może narzekać mnie trochę śmieszą.
Porównuje to do tego co widzę w swojej branży (budownictwo kubatura) - jakoś nikt się nie chce przyznać że dobrze wychodzi na kontraktach, niby każdy robi na granicy opłacalności:)
Czy mam racje to już pozostawiam Wam do oceny:) jak zobaczę pierwszy sklep w GE zasznurowany łańcuchami (tak podobno galerie zabezpieczają towar na poczet długów), to uwierzę że jednak nie jest tak fajnie jak mi się wydaje

Awatar użytkownika
Gandalf
Ranga: Kierownik budowy ;)
Posty: 703
Rejestracja: 29 lipca 2006, o 21:11
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Gandalf » 17 listopada 2011, o 14:15

Obrazek
Campus i Alpinus w Koronie Kielce
źródło: Retailnet.pl, 16.11.2011 (zaktualizowany 17.11.2011)

Sklep z odzieżą sportową i sprzętem marek Campus i Alpinus dołączył do grona najemców Galerii Korona Kielce. Znajdzie się w sportowej alejce obok Adidasa, Pumy, Nike, Reeboka i Intersportu. Ruszy wraz z otwarciem centrum handlowego w drugim kwartale przyszłego roku.

– Korona Kielce to dla nas bardzo ciekawy projekt. Powstająca w śródmieściu Kielc galeria na wysokim poziomie pozwoli nam wypełnić lukę w centrum miasta. Cieszymy się, że znajdziemy się w gronie najemców galerii – mówi Wojciech Józefik, właściciel sklepu Strefa Outdooru z markami Campus i Alpinus.

Sklep Strefa Outdooru w Koronie Kielce otworzy się wraz ze startem całego centrum, a więc w drugim kwartale 2012 roku. – Dbamy o to, aby w gronie naszych najemców znalazły się topowe marki skierowane do wszystkich klientów – mówi Michał Tur, manager ds. marketingu galerii Korona Kielce.

Nowe kieleckie centrum rozrywkowo-handlowe położone jest kilkaset metrów od Rynku i do dworców autobusowego i kolejowego. Na trzech poziomach powstanie 170 lokali handlowo-usługowych oraz punkty gastronomiczne. Zajmą one łącznie 38,3 tys. mkw. Kolejne trzy kondygnacje, łącznie z dachem, przeznaczone zostaną na parking. Łączna powierzchnia całkowita obiektu wyniesie 93 tys. mkw. Wartość inwestycji to 100 mln euro. Galerię bezpośrednio będą obsługiwały 23 linie autobusowe łączące wszystkie dzielnice Kielc.

http://www.retailnet.pl/Wspolna/Wiadomo ... ielce.aspx

boogie
Posty: 317
Rejestracja: 13 października 2008, o 19:15

Post autor: boogie » 17 listopada 2011, o 22:09

no to pierwszy kwartal 2012 zmienił sie na drugi kwartał, bodajże kwiecień.
a Na stronie galerii w zakładce "sklepy" rzuty poziomów z podpisanymi branżami najemców, ale bez nazwy sklepu

Awatar użytkownika
tomasz2719
Ranga: Kierownik budowy ;)
Posty: 867
Rejestracja: 8 marca 2008, o 00:19
Lokalizacja: Kielce

Post autor: tomasz2719 » 17 listopada 2011, o 22:30

Na stronie GK podają taką informację "Zagości tu także (...) wielkopowierzchniowe sklepy z elektroniką". No zastanawia mnie ta elektronika, bo wg rzutów kondygnacji i opisów sklepów, właściwie nie widzę nazwy oznaczającej sklepy z elektroniką. Większość sklepów to 'moda'. No jest kilka sklepów bez oznaczeń, ale na pewno nie można ich nazwać wielkopowierzchniowymi.

Awatar użytkownika
YogiCK
Posty: 96
Rejestracja: 17 listopada 2007, o 17:12
Lokalizacja: Kielce / Warszawa

Post autor: YogiCK » 17 listopada 2011, o 23:30

Ma być Media Expert jak mnie pamięć nie myli. A oni zbyt dużo miejsca IMO nie potrzebują, zresztą jak dla mnie jedna z gorszych sieci handlujących elektroniką i AGD.

boogie
Posty: 317
Rejestracja: 13 października 2008, o 19:15

Post autor: boogie » 17 listopada 2011, o 23:33

zaprzyjazniona osoba z RTV Euro mowiła ze tam nie otwieraja sklepu bo wchodzi tam konkurencje, ale zabij mnie nie moge sobie przypomniac o jaka siec chodzilo...
EDIT: tez mi sie wydaje ze chodzi o ME tak jak napisal Yogi
Ostatnio zmieniony 17 listopada 2011, o 23:34 przez boogie, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Autor
Site Admin
Posty: 11713
Rejestracja: 21 września 2005, o 14:05
Lokalizacja: Bilbało!
Kontakt:

Post autor: Autor » 17 listopada 2011, o 23:34

Zostala wymieniona post wyzej.

ODPOWIEDZ