Strona 1 z 2

Film o Kielcach

: 1 września 2007, o 22:04
autor: loopack
Nie wiem czy jest sens pisać cokolwiek nim się obejrzy to co za linkiem, ale jak już ktoś chce obejrzeć w dużej jakości i mieć to na dysku, to może sobie ściągnąć z ich strony, bo jest free! :P

http://forum.megapage.pl/viewtopic.php?p=12#12

PS - jak można doczytać, to produkcja amatorska..............

: 2 września 2007, o 00:47
autor: Grzegorz
Już było mówione o tych trailerach ( http://inwestycje.jupiter.superhost.pl/ ... 4&start=45 ), ale chyba rzeczywiście warto założyć osobny wątek :-)

PS - Czy to Ty Loopack zrobiłeś ten filmik?: http://pl.youtube.com/watch?v=jnNCHccbMTk Jeśli tak, to czemu skończyło się tylko na trailerze? Zapowiadało się super, więc może kiedyś wznowisz ten projekt? :D

: 2 września 2007, o 09:49
autor: Detvin
Niewiem czy dobrze zrozumiałem wpis na stronie filmu, ale wydaje mi się, że premiera będzie 10 października.

Trailer to tylko zapowiedź i przedsmak tego co zobaczymy. A musze powiedziec, że to co już zobaczylem strasznie mi się podobało. :D

: 2 września 2007, o 12:40
autor: loopack
Nie wiedziałem że ta informacja już tu jest :) ale ze czytam to forum i widzę jak wielu tu fanów regionu, pomyślałem że warto dać namiary na zwiastuny związane bezpośrednio z regionem ;) Grzesiek ale to się nie skończyło, tylko zaczęło :)

: 2 września 2007, o 14:54
autor: voodoo
loopack pisze: Grzesiek ale to się nie skończyło, tylko zaczęło :)
Czyli jest pełna wersja tego filmu? Z chęcią bym obejrzał :)

: 2 września 2007, o 17:53
autor: Grzegorz
Ja również - może wrzucisz na jakiś serwerek? :-)

: 2 września 2007, o 18:47
autor: cm
Jestem pod wrażeniem :!: Zwiastuny rewelacja, zwłaszcza dwójka. Jeżeli cały film będzie równie dobry, to będzie to chyba najlepszy materiał od Kielcach jaki dotąd w życiu widziałem. Gratulacje dla autora.

: 2 września 2007, o 18:57
autor: Piotrek
Extra. Bardzo profesjonalnie zrobione. Ja bym tylko zmienił tą pompatyczną i krzykliwą muzykę. Ale to już kwestia gustu.

: 2 września 2007, o 21:13
autor: Grzegorz
No co Ty? Ta muzyka odgrywa dużą rolę w tym zwiastunie :-)

PS - Najbardziej mi się podoba zoom na rzeźbę na katedrze :P Podobno w filmie ma też być stadion Korony podczas meczu :D

: 3 września 2007, o 07:09
autor: cm
Grzesiek pisze:PS - Najbardziej mi się podoba zoom na rzeźbę na katedrze :P
Zoom na rzeźbę jest super, ale mnie najbardziej się podobają potoki aut na ulicach - to takie moje prywatne zboczenie, uwielbiam takie ujęcia, a te robią na mnie szczególne wrażenie, bo dotyczą znajomych miejsc :)

: 3 września 2007, o 08:10
autor: RZ
Tak trzymać :!: :) Gratulacje dla Mariusza za pomysł i wykonanie :!: Mnie się podoba bardziej zwiastun nr 1, bo potoki aut na ulicach są podobne w każdym mieście. A zoom na rzeźbę na katedrze - faktycznie rewelacja, też na mnie zrobił największe wrażenie. Jedyna rzecz, która mi się nie podoba to graficzna forma tytułu filmu - ten "powiewający transparent" moim zdaniem odstaje od reszty - wydaje mi się nieco kiczowaty.

: 26 września 2007, o 11:09
autor: kampio1
Już się nie mogę doczekać obejrzenia całości :D Swoją drogą można by wykorzystać ten filmik i przy udziale miasta (Lubawski na pewno byłby zainteresowany) dać spot reklamujący i promujący miasto. Tym bardziej, że już samych zwiastunów wygląda to wszystko bardzo obiecująco :)

: 27 września 2007, o 17:50
autor: Grzegorz
Z tego co wiem są takie plany.

: 24 października 2007, o 22:30
autor: Gear
Obrazek

Filmiki z www.itv.kielce.eu:

:arrow: Kielce - niezwykłe ujęcia (1)


Spojrzenie na Kielce młodego filmowca. Kielczanin Mariusz Świąder w niezwykłych ujęciach prezentuje nasze miasto.

:arrow: Kielce - niezwykłe ujęcia (2)


Jeden dzień z życia miasta. Narastający ruch uliczny, śpieszący się dokądś ludzie, ale także miejsca spokojne, miejsca wypoczynku - park. Tak nasze miasto widzi kielczanin - Mariusz Świąder.

: 24 października 2007, o 23:50
autor: ice
Ale to juz bylo...