Strona 1 z 1

Miss Kielc?

: 24 czerwca 2010, o 10:20
autor: maciej
Mam dla Was propozycję do rozpatrzenia.
Zmieńmy ten nieuczęszczany dział w podobny sposób do Miss Polski na SSC - http://www.skyscrapercity.com/forumdisplay.php?f=48 . Tematami będą poszczególne ukończone inwestycje, a w sondzie będziemy oceniać budynki w skali od 1-10. Przy czym wstawiałbym realizacje zarówno udane jak i brzydkie - żeby nagradzać i piętnować. Pod koniec roku będzie można robić zestawienie inwestycji według otrzymanych głosów.
Co Wy na to?

: 24 czerwca 2010, o 11:05
autor: Xback
Dobry pomysł!
Mogę pomóc powstawiać różne budynki do Miss :D

: 24 czerwca 2010, o 12:36
autor: RZ
Dobry pomysł. Ale musiałbyś wziąć odpowiedzialność za "ciągnięcie" wątku :)

: 24 czerwca 2010, o 13:13
autor: maciej
Mogę wziąć na siebie obowiązek sprzątania i porządkowania działu, ale stworzyć go może chyba tylko Autor. I pytanie co z obecnymi wątkami - wyrzucić je całkowicie do utylizacji czy pozostawić 2 osobne działy - "Miss Kielc" (nazwa robocza) i "Ranking inwestycji"? Wydaje mi się, że koniecznie trzeba oddzielić tematy z nowego działu od starych.
Później możemy wspólnie ustalić tu zasady wrzucania budynków.

: 24 czerwca 2010, o 13:16
autor: Autor
Podoba mi sie. W formie skroconej mozna wstawic wiz/zdjecie i skrot informacji, a potem w ramach ankiety ocenic. Sam dzial odrebny moge stworzyc, ale nad zawartoscia bedzie musial ktos czuwac.

: 24 czerwca 2010, o 13:47
autor: maciej
Tak jak napisałem, chętnie podejmę się moderowania, potrzebuję tylko krótkiego szkolenia co i jak powinienem robić.
Pierwsze co zrobimy po utworzeniu nowego działu to wspólnie stworzymy regulamin, żeby nie było degrengolady. Ja zaproponuję krótki tekst na początek, a po wniesieniu uwag i zaakceptowaniu przez resztę przykleimy go na górze działu razem z listą budynków.
Proszę Autora o przekonsultowanie sprawy z moderatorami i utworzenie nowego działu.