Forum

Wszystko o serwisie inwestycyjnym.

Moderator: Autor

Awatar użytkownika
Autor
Site Admin
Posty: 11713
Rejestracja: 21 września 2005, o 14:05
Lokalizacja: Bilbało!
Kontakt:

Re: Forum

Post autor: Autor » 26 marca 2014, o 21:35

Krótko mogę się odnieść. Nie starcza mi niestety czasu na moderacje i animowanie forum. Aktualnie dobiegają końca prace związane z budową nowego serwisu KI, który zmieni się dość mocno, choć myśl przewodnia wciąż pozostanie ta sama. Przed wprowadzaniem treści wziąłem się za porządki całej historii (zdjęcia, wizualizacje), czyli w sumie 22 tys. plików, które leżały na dysku. Uporządkowanie tego, robiąc to w zasadzie bez przerwy zajmie mi ok. miesiąca. Zaawansowanie dziś to ok. 50%. Strona powinna ruszyć w drugiej połowie kwietnia, wtedy też wszystkie nowości równocześnie będą pojawiały się na forum. Nie czuję się na siłach walczyć z FB, ale wierząc, że jego popularność nieco osłabnie, forum nadal ma sens. No i pamiętajmy, że sami je tworzymy, nie powstaje z powietrza :wink:

Do moderacji zapraszam, proszę o kontakt na priv.

Awatar użytkownika
Tomek
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1002
Rejestracja: 13 marca 2006, o 16:12
Lokalizacja: Kielce / Bytom

Re: Forum

Post autor: Tomek » 27 marca 2014, o 07:37

Rozumiem i trzymam kciuki. Jako, ze forum tworzymy wszyscy sam postaram się więcej wklejać i pisać (jest trudno bo poza Kielcami, małe dziecko...). Póki co dobrze byłoby aby najważniejsze rzeczy w miarę możliwości dawać równolegle na forum (jak pałac Biskupi ostatnio).

Awatar użytkownika
Autor
Site Admin
Posty: 11713
Rejestracja: 21 września 2005, o 14:05
Lokalizacja: Bilbało!
Kontakt:

Re: Forum

Post autor: Autor » 27 marca 2014, o 11:25

I ja na pewno będę wklejać w tym samym czasie wszędzie nowości, zdjęcia z budowy robię na bieżąco, wszystkie czekają na publikację, więc najwyżej FB będzie zachęcał i do serwisu i do forum, może to się sprawdzi :)

Awatar użytkownika
Tomek
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1002
Rejestracja: 13 marca 2006, o 16:12
Lokalizacja: Kielce / Bytom

Re: Forum

Post autor: Tomek » 5 grudnia 2014, o 20:59

Czy można poprosić aby podmienić uniwersalne logo phpbb na logo forum na pozostałych stylach forum (prosilver i subsliver2)?

ODPOWIEDZ