Przyszłość wątku

Moderatorzy: sueno, MeehoweCK

redoxygene
Ranga: Kierownik budowy ;)
Posty: 781
Rejestracja: 22 czerwca 2008, o 20:36

Przyszłość wątku

Post autor: redoxygene » 21 lipca 2010, o 00:11

Aż poruszony zaistniałą sytuacją stwierdziłem, że sobie napiszę swoje spostrzeżenia i skoro jestem tu jeszcze moderatorem, to skorzystam z nieużywanego od dawna przywileju i wyczyszczę wątek zgodnie z linią ideologiczną.

Podfora "Wieści znad" powstały w ramach ogólnie rozumianej współpracy, która obecnie nie występuje. Miały informować o najważniejszych sprawach z Radomia i Kielc, bo nie każdy ma ochotę śledzić wnikliwie fora sąsiadów.
O ile wątek w Radomiu jest podgrzewany przez nas (co zresztą budzi negatywne uczucia pewnych użytkowników), bo nikt z Kielc nie ma ochoty ani nic wklejać, ani udzielać się, o tyle w tutejszym wątku trochę inaczej to wyglądało. Poszczególne tematy wklejałem ja, po moim odejściu jakoś tak sobie zdechło.

Po rozmowie z Autorem stwierdzam, że podforum musi przejść reorganizację. Nie możemy robić z niego "archiwum", a "każdy jak chce może znaleźć informacje w internecie". "Nikogo to nie interesuje odgrzewanie starych tematów, których nikt nie czytał". Zarzutem wobec mr.greena było to, że "robił archiwum" i dlatego też, dostał uznaniowy ban. Nie wnikam na jakiej podstawie. W każdym razie polecam rozpocząć dyskusję "Regulamin czy folwark?". Wklejone informacje do starych wątków faktycznie nie zmieniały nic, ale założenie "Uniwersytetu" i "Dworca PKP" należałoby uznać za jak najbardziej celowe. Skoro jednak każdy może jak chce przeglądać internet, powinny zniknąć wątki traktujące w ogóle o czymkolwiek spoza Kielc. Bo i czym się różnią spalone autobusy z Warszawy od utworzenia uniwersytetu w Radomiu. Wątek ma dotyczyć "spraw wspólnych".

Wnoszę tym samym o likwidację podforum. Wszystkie inicjatywy wspólne, zaistniały ze strony naszej, nie kieleckiej. Jeśli będziemy redagować pismo, pod którym będzie nam potrzebny podpis z Kielc, z pewnością o tym nie omieszkamy poinformować w którymś z działów na FRI.

Pozdrawiam.

PS. Po wnikliwym przeanalizowaniu uznałem, iż żaden z wątków nie podchodził pod pożądane kryteria.

Yahagi
Posty: 89
Rejestracja: 31 sierpnia 2006, o 16:31
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Yahagi » 24 lipca 2010, o 21:47

Hmmm...

Uważam, że wątek powinien pozostać, choćby miało się tu dziać coś raz na pół roku. Jest dowodem tego, że jakieś inicjatywy miały kiedyś miejsce i argumentem aby w przyszłości nie zaczynać znów od zera.

Awatar użytkownika
KamilEm
Ranga: Kierownik budowy ;)
Posty: 639
Rejestracja: 18 września 2006, o 16:23
Lokalizacja: Kielce - Świętokrzyskie
Kontakt:

Post autor: KamilEm » 25 lipca 2010, o 11:32

Ciekawe, jak to tuż po założeniu wątku Radom w pikselach, zostały wykasowane wszystkie wątki radomskie, nie zahaczając nawet o utylizację 8). Co za zbieg okoliczności.

Awatar użytkownika
Autor
Site Admin
Posty: 11713
Rejestracja: 21 września 2005, o 14:05
Lokalizacja: Bilbało!
Kontakt:

Post autor: Autor » 25 lipca 2010, o 12:18

Bo byla to samowola.

ODPOWIEDZ