Wielki Test Wiedzy o Kielcach III edycja 29.09.2012

To, co mozemy zrobic.

Moderatorzy: sueno, Daniel, Cyniczny Optymista

Lucens
Posty: 148
Rejestracja: 10 stycznia 2007, o 15:30
Lokalizacja: os. Świętokrzyskie

Wielki Test Wiedzy o Kielcach III edycja 29.09.2012

Post autor: Lucens » 21 września 2012, o 14:08

Przypominamy! III Edycja „Wielkiego Testu Wiedzy o Kielcach” już w sobotę, 29 września o godzinie 16:00, jak zawsze na gościnnej Dużej Scenie Kieleckiego Centrum Kultury!

Kto może wziąć udział w „Wielkim Teście”?
Podstawową zasadą „Wielkiego Testu Wiedzy o Kielcach” jest to, że w zabawie może wziąć udział każdy chętny, bez wyjątku! Jedyny warunek, który należy spełnić aby móc bawić się z nami w Kieleckim Centrum Kultury rozwiązując test i rywalizując o nagrody to zarejstrowanie się. Rejestracji można dokonać w internecie, poprzez stronę internetową http://wielkitest.pl/jak-wziac-udzial/, a także w dniu „Wielkiego Testu”. Rejestracja polega na podaniu podstawowych danych personalnych i tele-adresowych oraz zaakceptowaniu postanowień regulaminu „Wielkiego Testu”. Podczas rejestracji we foyer Kieleckiego Centrum Kultury wszyscy, którzy dokonają rejestracji otrzymają od organizatorów wszelkie niezbędne do rozwiązania testu atrybuty oraz upominki od sponsorów wydarzenia.

Jak wygląda gala „Wielkiego Testu Wiedzy o Kielcach”?
Gala „Wielkiego Testu Wiedzy o Kielcach” to ok. 1,5 godzinne wydarzenie, składające się oczywiście z samego rozwiązywania testu przez wszystkich chętnych, ale także z występu artystycznego zaproszonej gwiazdy, wręczenia nagród czy też prezentacji krótkich materiałów filmowych przygotowanych specjalnie na potrzeby „Wielkiego Testu Wiedzy o Kielcach”.
Miejsca na publiczności Dużej Sceny Kieleckiego Centrum Kultury są przeznaczone dla Państwa – dla wszystkich chętnych do rozwiązania testu, ale też dla tych którzy chcą jedynie obserwować przebieg wydarzenia, nie biorąc udziału w walce o nagrody za najlepsze rozwiązanie testu. Na scenie natomiast, poza prowadzącymi czuwającymi nad przebiegiem imprezy, pojawią się uczestnicy kategorii „VIP” – kieleccy politycy, sportowcy, dziennikarze, artyści czy biznesmeni. Wszyscy oni, znani na co dzień z lokalnych mediów, także będą mierzyć się z pytaniami „Wielkiego Testu”, rywalizując o specjalną statuetkę – nagrodę dla tego, kto najlepiej wśród VIPów poradzi sobie z rozwiązaniem testu.

Jak dokładnie wyglądać będzie sam test?
Test będzie składał się z 40 pytań z czterema możliwymi formami odpowiedzi, z których tylko jedna będzie poprawna. Pytania zostaną podzielone na 4 serie, każda po 10 pytań. Wszystkie pytania zostały ułożone przez Radę Programową „Wielkiego Testu”, w skład której weszli wybitni znawcy tematyki dotyczącej Kielc (w tym przedstawiciel Stowarzyszenia Kieleckie Inwestycje - Rafał Zamojski) . Treść pytań będzie wyświetlana na wielkoformatowym ekranie, za pomocą rzutnika. Dodatkowo prowadzący przeczytają treść pytania oraz wszystkie możliwe odpowiedzi. Na odpowiedź na każde pytanie przeznaczone zostanie 15 sekund. W tym czasie zadaniem uczestników będzie udzielenie odpowiedzi.
Po zakończeniu testu, wszystkie testy zostaną zwerfikowane i sprawdzone, wyłaniając zwyciezców. W przypadku takiej samej liczby punktów, regulamin przewiduje dogrywkę pomiędzy uczestnikami rywalizującymi o dane miejsce w teście.

Co jest do wygrania?
Nagrody „Wielkiego Testu Wiedzy o Kielcach” są bardzo atrakcyjne! Za pierwsze trzy miejsca w teście przewidziano wysokiej klasy laptopy. Jest też mnóstwo nagród dodatkowych: wśród wszystkich uczestników, bez względu na wynik w teście, wylosowane zostaną dwie wycieczki do Brukseli, przewidziano także wręczenie publikacji od Instytutu Pamięci Narodowej, okolicznościowych tortów, a dla najmłodszych uczestników dodatkowymi nagrodami są dwa roczne kursy języka angielskiego w szkole Perfect!

Gdzie można znaleźć więcej szczegółów?
Wszystkie zasady przeprowadzenia „Wielkiego Testu Wiedzy o Kielcach” zapisane są w jego regulaminie. Zachęcamy do zapoznania się z jego treścią. Dodatkowe informacje będą pojawiały się przed wydarzeniem w internecie (na stronie http://www.wielkitest.pl oraz na http://www.facebook.com/wielkitest). Warto także śledzić lokalne media (Echo Dnia, Radio Kielce, Gazeta Wyborcza Kielce, Radio FaMa) które będą informowały o „Wielkim Teście”, będzie także szansa na wygranie książek o Kielcach w konkursach, organizowanych z okazji „Wielkiego Testu Wiedzy o Kielcach” na łamach tych mediów!

ZAPRASZAM

ODPOWIEDZ