Moje miasto Kielce

To, co mozemy zrobic.

Moderatorzy: sueno, Daniel, Cyniczny Optymista

Żabcia
Posty: 98
Rejestracja: 30 września 2008, o 19:25

Moje miasto Kielce

Post autor: Żabcia » 31 sierpnia 2009, o 22:08

Heyka,

Dziś byłam na spotkaniu z jednym z dziennikarzy Echa Dnia. Gazeta ta już niebawem uruchamia nowy portal społecznosciowy. Zapraszają nas do współpracy :)

Chcą żebyśmy umieszczali na nich swoje artykuły, opinie, komentarze... wydaje mi się, że byłaby to fantastyczna okazja do upublicznienia tego co dzieje się tutaj na forum, ale również do tego co sie w OC dzieje :))

Portal ma ruszyc oficjalnie 10.09, ale dobrze byłoby juz do tego czasu wrzucić coś od nas by na otwarciu nie zabrakło info od "obiadowiczów" i nie tylko...

Ja juz zobowiązałam sie, że wyśle info o tym jak było na naszej rocznicy i podsumowanie dotychczasowe MAKu. Jeśli macie coś, co chcielibyście by sie ukazało, coś o drogach, autobusach, promocji etc wyślijcie to na mojego maila a ja podam dalej :))
Musimy tylko wymyśleć jak będziemy sie podpisywać by kojarzono, że to MY piszemy... np Tomek-OC, Kuba-Obiadowicz czy cokolwiek tam sobie życzycie:)

Poza tym mam jeszcze jednego newsa ale o tym opowiem Wam u mnie na imprezie 12.09 :)


Pozdrawiam
= A.K =
Nemo est casu bonus

Awatar użytkownika
MeehoweCK
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 3317
Rejestracja: 25 września 2005, o 17:41
Lokalizacja: Warszawa / Kielce
Kontakt:

Post autor: MeehoweCK » 31 sierpnia 2009, o 23:43

fajnie, że nas zapraszają do takich inicjatyw...
tylko znowu to echo :x :roll:
Ambicja to coś co prowadzi ludzkość do postępu, a ludzi do depresji

Żabcia
Posty: 98
Rejestracja: 30 września 2008, o 19:25

Post autor: Żabcia » 1 września 2009, o 20:12

I właśnie dlatego zachęcam Was żeby tam pisać... bo to dzięki Waszym tekstom ten portal może okazać sie naprawdę wartościowy :)

Za 9 dni będzie oficjalna premiera. Napiszcie cos lub przeróbcie jakąś waszą większą wypowiedz z tego forum. Wystarczy strona A4 (max 1,5 bo za długich artykułów nie chce sie czytać w necie) a mamy zapewnione rozpoznanie na nowiutkiej stronce Echa:)

Ja juz wysłalam jeden tekst :) Liczę teraz na Was:)

Z pozdrowieniami
= A.K. =
Nemo est casu bonus

Awatar użytkownika
MeehoweCK
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 3317
Rejestracja: 25 września 2005, o 17:41
Lokalizacja: Warszawa / Kielce
Kontakt:

Post autor: MeehoweCK » 1 września 2009, o 22:08

Ja chętnie zaadaptuję coś ze swojego bloga, ale 1,5 strony to dla mnie trochę za mało :P
Ambicja to coś co prowadzi ludzkość do postępu, a ludzi do depresji

Cyniczny Optymista
Ranga: Kierownik budowy ;)
Posty: 838
Rejestracja: 28 lipca 2008, o 11:16
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Post autor: Cyniczny Optymista » 2 września 2009, o 12:10

Ja już wysłałem wstępne wersje.
I tak sobie myślę - można rzeczywiście narzekać, że to znowu Echo, ale faktem jest to, że tylko oni inicjują jakieś lokalne portale - czy fotograficzny czy teraz dyskusyjny (?).
Oczywiście, że lepiej by brzmiało, że współpracujemy z takim Economistem (czy chociażby Gazetą Wyborczą) ale one nie mają takich projektów.
Więc wspierajmy każdy dobry pomysł :)
A ten uważam za dobry.

Pzdr
A.
Cynizm Optymizm i Ironia
Te trzy: z nich zas najwazniejszy jest dystans do samego siebie :)

pk5
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1436
Rejestracja: 18 lutego 2008, o 17:30

Post autor: pk5 » 2 września 2009, o 13:47

yy a można pisac o wszytskim? można patrzeć krytycznym okiem, czy musimy sie podlizywac wszytskim i naookoło?

Żabcia
Posty: 98
Rejestracja: 30 września 2008, o 19:25

Post autor: Żabcia » 2 września 2009, o 19:43

Wydaje mi sie, ze trzeba zachować pewien umiar. Nie byc cukierkowym, ale w kulturalny sposob przedstawić swój punkt widzenia :)

To czekam na maile od Was z tekstami :) Niestety dlugość wieksza niż 1,5 strony jest zbyt duża jak do netu... sami zobaczcie, czy czytacie chętniej coś co jest w miarę krótkie a treściwe, czy epopeje osiomstronicowe? :-p
Nemo est casu bonus

pk5
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1436
Rejestracja: 18 lutego 2008, o 17:30

Post autor: pk5 » 2 września 2009, o 20:06

ja sobie rozkładam na 2 dni takie czytanie:P albo drukuję:P

nie no jasne - umiar i kultura zawsze:)

To przeredaguje troszkę jeden watek:) ale nie wiem kiedy będe miał czas bo nowe LO:)

na kiedy ostateczny termin?:)

Żabcia
Posty: 98
Rejestracja: 30 września 2008, o 19:25

Post autor: Żabcia » 3 września 2009, o 19:34

Jakoś deadline'u nie ma. Ale lepiej by było gdyby przed oficjalnym uruchomieniem portalu pojawiło sie tam kilka tekstów od nas :)
Nemo est casu bonus

Żabcia
Posty: 98
Rejestracja: 30 września 2008, o 19:25

Post autor: Żabcia » 7 września 2009, o 19:22

Cześć,

Przypominam, że portal rusza już niebawem... na maila czekam na Wasze teksty :)
Mam nadzieję, ze od nas będzie ich najwięcej. Jak na razie są tylko przeklejone artykuły z Echa.


Pozdrawiam
= A.K. =
Nemo est casu bonus

ODPOWIEDZ