Informacje o waznych spotkaniach

To, co mozemy zrobic.

Moderatorzy: sueno, Daniel, Cyniczny Optymista

Awatar użytkownika
Nowak
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1647
Rejestracja: 29 maja 2006, o 20:09
Lokalizacja: Kraków / Kielce

Post autor: Nowak » 20 czerwca 2011, o 10:19

Aula Roadshow #3 w Kielcach 29.06.11


Aleksandra Marcińska-Porzuc "Ochrona wynalazków, wzorów i znaków towarowych (w Polsce i zagranicą). Metody i koszty"

Paweł Przybyszewski "Narzędzia użyteczne w procesie komercjalizacji, czyli jak uniknąć killing questions będąc wynalazcą"

Paweł Surgiel "Czy "inspiracja" jest plagą ery Internetu? Tworzenie przewagi technologicznej jako sposób walki z powielaczami pomysłów."

:arrow: http://www.facebook.com/event.php?eid=153884901351596
:arrow: http://www.aulars.pl/

Awatar użytkownika
michal_ck
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 2682
Rejestracja: 18 stycznia 2007, o 00:20
Lokalizacja: Kielce-Dąbrowa

Post autor: michal_ck » 5 października 2011, o 19:22

Konferencja "PROBLEM HAŁASU W MIEŚCIE - Klimat akustyczny w przestrzeniach miejskich"

W dniach 7-8 listopada br. w Hotelu "Tęczowy Młyn" w Kielcach odbędzie się IV Ogólnopolska Konferencja Szkoleniowa "PROBLEM HAŁASU W MIEŚCIE - Klimat akustyczny w przestrzeniach miejskich", której współorganizatorem jest Urząd Miasta Kielce.

Informacji o warunkach uczestnictwa w konferencji udziela:

Paulina Olborska
tel. +48 61 655 81 26, +48 784 001 825
e-mail: p.olborska@abrys.pl

http://www.um.kielce.pl/pl/biuro_prasow ... t5349.html

Ktoś chętny porozmawiać o ekrankach? :p
1. Zastępca Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej SKI
2. Koordynator ds. zieleni miejskiej
3. Koordynator ds. zagospodarowania os. Dąbrowa II

Awatar użytkownika
michal_ck
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 2682
Rejestracja: 18 stycznia 2007, o 00:20
Lokalizacja: Kielce-Dąbrowa

Post autor: michal_ck » 25 września 2012, o 08:56

W najbliższą środę w sali konferencyjnej kieleckiego ratusza odbędzie się debata publiczna na temat funkcjonowania ruchu, strefy parkowania i parkingu wielopoziomowego w centrum Kielc.
W programie znalazły się m.in. pytania do władz miasta i dyskusja nad przedstawionymi problemami. Debatę poprowadzi radny Jerzy Pyrek. Początek 26 września o godz. 17 w sali konferencyjnej im. S. Artwińskiego Urzędu Miasta Kielce.
Więcej... http://kielce.gazeta.pl/kielce/1,47262, ... z27SwpRMpC

Czy ktoś się wybiera? Warto by zasugerować, że parking powinien w weekendy jak dawniej być za free, a na tygodniu ciut tańszy.
1. Zastępca Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej SKI
2. Koordynator ds. zieleni miejskiej
3. Koordynator ds. zagospodarowania os. Dąbrowa II

Awatar użytkownika
Masmix
Posty: 403
Rejestracja: 21 września 2008, o 10:51
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Masmix » 25 września 2012, o 20:15

Nie warto. Kto i jakie będzie miał z tego powodu korzyści? Wytłumacz może w innym temacie.

Awatar użytkownika
MeehoweCK
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 3317
Rejestracja: 25 września 2005, o 17:41
Lokalizacja: Warszawa / Kielce
Kontakt:

Post autor: MeehoweCK » 26 września 2012, o 01:28

Ja bym poszedł w inną stronę - zrównanie cen na parkingu i strefie płatnego parkowania. A docelowo (po wybudowaniu jeszcze ze dwóch parkingów w okolicach centrum) - likwidacja SPP i zakaz parkowania poza parkingami.

Awatar użytkownika
michal_ck
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 2682
Rejestracja: 18 stycznia 2007, o 00:20
Lokalizacja: Kielce-Dąbrowa

Post autor: michal_ck » 26 września 2012, o 08:16

Masmix pisze:Nie warto. Kto i jakie będzie miał z tego powodu korzyści? Wytłumacz może w innym temacie.
Np. ja i moja rodzina, gdzie w weekendy zawsze jeździliśmy do śródmieścia i parkowaliśmy na tym parkingu za darmo, a teraz tylko Echo lub Korona pozostaje. A z miejsc postojowych w śródmieściu nie korzystam, bo nie jestem hipokrytą!!!
1. Zastępca Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej SKI
2. Koordynator ds. zieleni miejskiej
3. Koordynator ds. zagospodarowania os. Dąbrowa II

Awatar użytkownika
MeehoweCK
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 3317
Rejestracja: 25 września 2005, o 17:41
Lokalizacja: Warszawa / Kielce
Kontakt:

Post autor: MeehoweCK » 26 września 2012, o 09:52

No właśnie... mam podobną sytuację. Bo chociaż szczerze chciałbym poruszać się po Kielcach komunikacją miejską, to (szczególnie w weekendy) wyszukiwanie połączeń do centrum z mojego osiedla to jak granie w bingo. Przy takiej komunikacji miejskiej jazda samochodem do centrum jest dla mnie w sumie jedyną możliwością (czasem też lubię przejść się na piechotę, ale na to potrzebuję w dwie strony 2h więcej). I podobnie jak Michał nie korzystam nawet w weekendy ze strefy płatnego parkowania, bo uważam, że nie powinno jej być. Jeśli już muszę wybrać się do centrum, korzystam z parkingu Korony albo pod stadionem. Darmowy parking w weekendy nie był złym pomysłem, przynajmniej w naszych obecnych warunkach.

Awatar użytkownika
RZ
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 3623
Rejestracja: 29 marca 2006, o 20:48

Post autor: RZ » 26 września 2012, o 09:57

Podzielam to zdanie - równiez moi znajomi z niego korzystali i również przestali
Nie należy lekceważyć drobnostek, bo od nich zależy doskonałość (Michał Anioł)

ODPOWIEDZ