IV Spotkanie z cyklu "Obiady Czwartkowe"

To, co mozemy zrobic.

Moderatorzy: sueno, Daniel, Cyniczny Optymista

Ziarek
Ranga: Inspektor nadzoru ;)

Post autor: Ziarek » 4 października 2008, o 22:15

wielkie dzięki sueno za szybką i miłą odp no to kolejny nowy na obiadach - czyli ja :P :D

Awatar użytkownika
sueno
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Kontakt:

Post autor: sueno » 4 października 2008, o 22:19

i to że ktoś pamięta co to jest "Załoga G" nie oznacza automatycznie że jest stary :P
Najlepsza gra w sieci: http://www.reddragon.pl

"Są fachowcy i nie widzę potrzeby, żeby nauczyciel dyktował, jak ma się budować drogi" - autor znany :D

pk5

Post autor: pk5 » 5 października 2008, o 10:33

Tak, to prawda. Sami starzy przychodzą. Ja zaraz na emeryturkę odejdę tylko załatwię parę spraw z sueno w ZUSie:D

Więc przyjdź, zastąpisz mnie, starego :D

Cyniczny Optymista
Ranga: Kierownik budowy ;)
Kontakt:

Post autor: Cyniczny Optymista » 6 października 2008, o 10:27

Chcialbym serdecznie podziekowac naszemu Gosciowi oraz wszystkim Obiadowiczom za niezwykle udane spotkanie.
Wydaje mi sie, ze obie strony wyszly usatysfakcjonowane i mile zaskoczone ;)

Szczegolnie chcialbym tu zwrocic uwage na postac nieobecna, dzieki ktorej moglo dojsc do tak przemilego spotkania, a mianowicie Pawla "193", ktory pierwszy nawiazal kontakt z naszym ostatnim Gosciem i zaprosil go nasze spotkanie.
Bardzo Ci, Pawle, dziekuje.

Z wyrazami szacunku
Ojciec-Organizator

*

Co do kwestii spotkania z politykiem PO poruszonym w tym watku.
Moje stanowisko jest nastepujace:
Absolutnie i jak najbardziej jestem za zapraszaniem osob ciekawych dla spolecznosci lokalnej - a do takich niewatpliwie zaliczam rowniez przedstawicieli ugrupowan politycznych.
Natomiast - sila i tym, co wyroznia nasza grupe jest to, iz mimo roznic w pogladach politycznych, potrafimy zostawic je niejako za drzwiami i rozmawiac w sposob ktory laczy, a nie dzieli.

W zwiazku z powyzszym chcialbym, bysmy w naszych dzialaniach pozostali calkowicie apolityczni. (a przynajmniej apartyjni ;)
Stad - bardzo dziekujac Asmo za rozeslanie info (bardzo sie ciesze i mam nadzieje, ze inni pojda w jego slady wykazujac sie inicjatywa w rownie goracym naglasnianiu idei "Obiadow" :) i chcac zaprosic pana Gierade jako Goscia Specjalnego musimy uczynic to w bardzo ostrozny sposob, tak by nie uznano nas za zwiazanych z jakakolwiek opcja polityczna.

Stad moja propozycja: jesli zaprosimy pana Gierade z PO, kolejnym naszym Gosciem musi byc ktos z PIS, a potem SLD (czy tez SDPL), a w koncu takze PSL.
Rownoczesnie na kazdym kroku musimy podkreslac nasza niezaleznosc i nie wiazanie sie z jakimkolwiek ugrupowaniem.
Cynizm Optymizm i Ironia
Te trzy: z nich zas najwazniejszy jest dystans do samego siebie :)

pk5

Post autor: pk5 » 6 października 2008, o 15:44

Zaprosisz najpierw Po to powiedzą żeś pro platformowy. Oj nie wiem. Ja bym jeszcze się dokładnie zastanowił.

Żabcia

Post autor: Żabcia » 6 października 2008, o 20:50

Z PiSu to nie wiem kogo można by zaprosić...
z SLD jestem za Panią Joanną Grzelą lub Robertem Siejką, z kolei z PSLu rewelacyjnie mówi Piotrek Żołądek, wicewojewoda...pytanie czy by się zgodzili przyjść??

Pavlo
Kontakt:

Post autor: Pavlo » 10 października 2008, o 19:24

nawet na wikipedii o naszych obiadach wiedzą :D
http://pl.wikipedia.org/wiki/Obiady_czwartkowe

pk5

Post autor: pk5 » 10 października 2008, o 20:28

beze mnie by nie wiedzieli...:)

Awatar użytkownika
asmo
Kontakt:

Post autor: asmo » 10 grudnia 2008, o 19:09

Cyniczny Optymista pisze:... i chcac zaprosic pana Gierade jako Goscia Specjalnego musimy uczynic to w bardzo ostrozny sposob, tak by nie uznano nas za zwiazanych z jakakolwiek opcja polityczna.
a jednak ;-)
--

http://jakieCudne.pl
Świętokrzyskie. Jakie Cudne.

ODPOWIEDZ