Kolporter Development - Wspólnota Domaniówka

Moderatorzy: sueno, Sirek1

PawelCu
Posty: 19
Rejestracja: 7 marca 2007, o 21:25

Post autor: PawelCu » 13 września 2007, o 19:10

Garaże (obok) są ładne, ale kiedy znikną te blaszaki ?

damzaw
Posty: 40
Rejestracja: 14 stycznia 2007, o 10:16

Post autor: damzaw » 21 września 2007, o 19:58

Czy wie ktoś z jakiej firmy są drzwi wejściowe??

Piotrek
Posty: 43
Rejestracja: 24 lipca 2006, o 14:48
Lokalizacja: Kielce - Bocianek

Post autor: Piotrek » 24 września 2007, o 07:22

damzaw pisze:Czy wie ktoś z jakiej firmy są drzwi wejściowe??
Zamki są firmy DELTA to pewnie i drzwi też.
Piotrek

Awatar użytkownika
KamilEm
Ranga: Kierownik budowy ;)
Posty: 639
Rejestracja: 18 września 2006, o 16:23
Lokalizacja: Kielce - Świętokrzyskie
Kontakt:

Post autor: KamilEm » 24 września 2007, o 08:46

Ja mam drzwi Delty. Jest 5 rodzajów (od zwykłych do antywłamaniowych). Ja mam czwarte z kolei. z wyglądu nawet ładne. Dużo ciszej wewnątrz mieszkania niż z podwójnymi, starymi drzwiami. Zamek na górze troche ciężko chodzi i czasem "przeskakuje". Trzeba czasem je "dociągnąć" żeby móc je zamknąć. Może to być spowodowane nie wyrobieniem się jeszcze uszczelki. Na dole zamek przekręca się tylko raz. Niestety próg jest w innym kolorze niż drzwi (drzwi w kolorze calvados a próg chyba dąb) ale nie widać tego bardzo.

Tutaj strona o moich drzwiach:
:arrow: http://www.delta.special.pl/index.php?view=premium

Piotrek
Posty: 43
Rejestracja: 24 lipca 2006, o 14:48
Lokalizacja: Kielce - Bocianek

Post autor: Piotrek » 17 października 2007, o 09:17

Witam.

Czy ktoś się przyglądał robotom drogowym na ulicy Domaniówka? Wykopy są robione, któryś raz z kolei. Jeżeli ta droga zostanie oddana nam do użytku w takim stanie (rozpulchniona ziemia) to nasze samochody będą się zapadały w błocie.
Mam nadzieję, że Kolporter przygotuje w jakiś sposób tą drogę, aby można było z niej korzystać do momentu położenia asfaltu w przyszłym roku.
Czy ktoś ma jakieś informacje na ten temat?
Piotrek

damzaw
Posty: 40
Rejestracja: 14 stycznia 2007, o 10:16

Post autor: damzaw » 20 października 2007, o 21:28

Ta droga ma być w tym roku wysypana kamieniem i na tym mają się prace w tym roku zakończone, a w przyszłym ma być dokończona.
Ma ktoś jakieś informacje kiedy będzie budynek oddany???
Tam już kilka mieszkań jest wykańczanych.
Nie ma oświetlenia drogi pożarowej (czyli drogi prowadzącej do wejścia do klatek) oraz altanki śmietnikowej.
Czy na ten temat ma ktoś jakieś informacje???

lucas
Posty: 88
Rejestracja: 28 grudnia 2005, o 14:00

Post autor: lucas » 22 października 2007, o 18:43

Ja byłem kilka dni temu u siebie w mieszkanku. Wszystko wygląda w porządku i zastrzeżeń specjalnych nie mam... ale...
Nie wiem czy zwróciliście uwagę na szyby w balkonach... To jest zwykłe szkło? To jest bezpieczne? Pytam bo np w obecnym mieszkaniu na balkonie mam szkło zbrojone, które już samym wyglądem daje spore poczucie bezpieczeństwa. :?

Klucze podobno mają oddać do końca miesiąca. Będą dzwonić i umawiać się na odbiór. Ale faktycznie do kilku mieszkań przez okna podciągnięte są przedłużacze czyli kilka osób wzięło się za wykańczanie. Myślę, że to głównie Ci, którzy po prostu nie będą mieli wkrótce gdzie mieszkać bo np sprzedali już swoje poprzednie mieszkania.

No i wreszcie na kablówkę nie ma co liczyć. UPC stwierdziło że im się nie opłaca.
Łukasz

damzaw
Posty: 40
Rejestracja: 14 stycznia 2007, o 10:16

Post autor: damzaw » 27 października 2007, o 09:49

Czy umawiał się ktoś na odbiór????

iza25
Posty: 11
Rejestracja: 25 sierpnia 2007, o 13:13
Kontakt:

Post autor: iza25 » 27 października 2007, o 14:12

damzaw pisze:Czy umawiał się ktoś na odbiór????
Odbiórma być dop. po 20stym listopada.
Czy Was nie denerwuje to wszystko już czy ja po prostu jestem za nerwowa??? Dlaczego jest tak, że kilka osób mających znajomości już sobie robi mieszkania??

lucas
Posty: 88
Rejestracja: 28 grudnia 2005, o 14:00

Post autor: lucas » 27 października 2007, o 18:21

iza25 pisze:
damzaw pisze:Czy umawiał się ktoś na odbiór????
Odbiórma być dop. po 20stym listopada.
Czy Was nie denerwuje to wszystko już czy ja po prostu jestem za nerwowa??? Dlaczego jest tak, że kilka osób mających znajomości już sobie robi mieszkania??
Iza skąd masz tą informację? Jeśli jest prawdziwa, no to już byłoby małe przegięcie... I etap Panoramy już chyba został odebrany przez lokatorów, więc skąd nagle opóźnienia na Domaniówce. Ostatnio jak rozmawiałem z Panią Agatą mówiła, że odbiory po 20 października... :?
Łukasz

iza25
Posty: 11
Rejestracja: 25 sierpnia 2007, o 13:13
Kontakt:

Post autor: iza25 » 27 października 2007, o 19:29

Informacja jest od przedstawiciela kolportera, myślę że możesz zadzwonić i to sprawdzić osobiście, bo to raczej żadna tajemnica.
No i hello!!!!!!! przegięcie jeśli oddadzą w drugiej połowie listopada, a co to teraz za różnica listopad czy październik jeśli odbiór miał być w czerwcu!!!!!!!!!!!!!Dla mnie to jest przegięcie mniej więcej od września.

damzaw
Posty: 40
Rejestracja: 14 stycznia 2007, o 10:16

Post autor: damzaw » 28 października 2007, o 20:31

Mi też wydaj się że to jest niepoważne, termin jest termin, a to że kilka osób ma klucze i wykańczają mieszkania też jest nie tak.

lucas
Posty: 88
Rejestracja: 28 grudnia 2005, o 14:00

Post autor: lucas » 12 listopada 2007, o 16:37

I jak? Dzwonili do kogoś w sprawie odbiorów?
U mnie nic... Ani nie zadzwonią ani nie napiszą, że przesunęli termin odbioru. Za to bank zaczął pisać i domagać się aktu notarialnego do kredytu :?
Jak na firmę, która chce na naszym rynku wdrażać najlepsze standardy to Kolporter na tym etapie wypada blado. :roll:
Łukasz

lucas
Posty: 88
Rejestracja: 28 grudnia 2005, o 14:00

Post autor: lucas » 15 listopada 2007, o 22:36

No Sąsiady, nic się nie odzywacie więc pewnie już prace wykończeniowe u Was trwają... :)
Ja odbieram klucze do chaty w najbliższy wtorek i po ostatnich spadkach na giełdzie chyba sam się wezmę za jego wykańczanie :roll:
Łukasz

1RYSZARD
Posty: 16
Rejestracja: 12 lutego 2007, o 13:05

KLUCZE

Post autor: 1RYSZARD » 15 listopada 2007, o 23:46

Ja odebrałem wczoraj i miałem problem z dojazdem na miejsce,kraina księżycowa.Pamietaj zabierz wysokie gumowce ze sobą, jak za komuny. Pozdrawiam
Rysiek

ODPOWIEDZ