O ciuszkach i zarobkach

Do wyrzucenia, poprawy.

Moderatorzy: Nowak, Autor, sueno, Sirek1

Awatar użytkownika
Ronaldo
Posty: 106
Rejestracja: 22 lipca 2010, o 22:54
Lokalizacja: KIELCE --> KSM
Kontakt:

Post autor: Ronaldo » 3 lutego 2011, o 09:33

NEW YORKER dobre i całkiem niedrogie ciuchy, w kazdej wiekszej galerii obok C&A czy innych molochow jest ten butik.

Nie rozumiem dlaczego znowu trzeba do Warszawy jezdzic do Yorkera ? :(

http://www.newyorker.de/
www.masazkielce24.pl Day Spa Kielce - ul. Warszawska ( naprzeciwko Galerii Korona )

ciekawski
Posty: 321
Rejestracja: 18 lipca 2010, o 18:18
Lokalizacja: kielce

Post autor: ciekawski » 3 lutego 2011, o 11:56

moze NY bedzie w koronie A co do cen i kieleckich warunków niby ludzie maja mało pieniedzy a wydają. Tak mi się zdaje że w Kielcach jest lepiej niz na to wygląda. Ile razy jestem w krakowie to pod galeriami masa aut z TK wiec problemu na pewno nie będzie. A te najdrozsze sklepy nawet w Krakowie czy Warszawie swiecą zwyczajowo pustkami.

mandaryn
Posty: 46
Rejestracja: 3 czerwca 2008, o 18:16

Post autor: mandaryn » 3 lutego 2011, o 20:33

W Reserved czy NY dedykowane są dla nastolatków i młodzieży. Ja mam na myśli właśnie o tych klientów którzy szukają lepszych marek w Krakowie i Warszawie. Może i Kielce to za małe miasto na zbyt wygórowane ceny? Z reszta to kto i gdzie się ubiera to kwestia gustu i zasobności portfela najczęściej pań :))) Niestety statystyki pokazują, ze świętokrzyskie pod względem zarobków jest przedostatnie w rankingu krajowym. Choć jak się popatrzy na furki jakie jeżdżą po naszym mieście to chyba nie jest źle. Trudno sie dziwić skoro w CK każdy chciałby mieć pracownika za najniższą krajową. Ambitni ludzie wyjeżdżają.

Awatar użytkownika
Adasiek CK
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1141
Rejestracja: 4 stycznia 2008, o 03:03
Lokalizacja: Kielce <-> Warszawa

Post autor: Adasiek CK » 3 lutego 2011, o 20:41

A Ci co zostają nie maja ambicji? :roll:

Co za durne myślenie...
<klawy tekścik w tym miejscu>

mandaryn
Posty: 46
Rejestracja: 3 czerwca 2008, o 18:16

Post autor: mandaryn » 4 lutego 2011, o 18:20

Maja. I nie uważam żeby moje stwierdzenie było durne. W CK jest mało dobrze płatnych miejsc pracy i na pewno nie ma takich możliwosci jak w Krakowie czy Warszawie. Nie kazdego marzeniem jest bycie 'niewolnikiem"za 1386zł. Pozdrawiam Pana Kierownika Budowy;)))

Awatar użytkownika
michal_ck
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 2682
Rejestracja: 18 stycznia 2007, o 00:20
Lokalizacja: Kielce-Dąbrowa

Post autor: michal_ck » 4 lutego 2011, o 19:24

Nieprawda, jak się dobrze poszuka to jest, tyle, że trudniej znaleźć to prawda. Ale nie ma nic za darmo...
1. Zastępca Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej SKI
2. Koordynator ds. zieleni miejskiej
3. Koordynator ds. zagospodarowania os. Dąbrowa II

Awatar użytkownika
GooDek_238
Posty: 329
Rejestracja: 13 stycznia 2011, o 18:55
Lokalizacja: Kielce

Post autor: GooDek_238 » 4 lutego 2011, o 19:45

mandaryn pisze:Nie kazdego marzeniem jest bycie 'niewolnikiem"za 1386zł.
Za 1386 zł ?! Moja mama jak i wszystkie panie, które robią na kasach w sieci masarni Kamiński robią za 970 zł + premia, którą szefowa zabiera o byle gó**o. Także sory.

mandaryn
Posty: 46
Rejestracja: 3 czerwca 2008, o 18:16

Post autor: mandaryn » 4 lutego 2011, o 20:10

Nie rozumiem was Więc uważacie, ze to zarobki są godne do przezycia przez miesiac i ... ? Gratuluje podejścia!

Awatar użytkownika
malpka
Posty: 49
Rejestracja: 20 października 2010, o 09:21
Lokalizacja: Kielce

Post autor: malpka » 6 lutego 2011, o 08:28

Swoją drogą można kiedyś zrobić temat o zarobkach w regionie, takich faktycznych bo nie jestem w stanie potwierdzić np tego co Echo wypisuje.

ODPOWIEDZ