Tu można dalszy dyskurs prowadzić - [Naos]

Do wyrzucenia, poprawy.

Moderatorzy: Nowak, Autor, sueno, Sirek1

Awatar użytkownika
Autor
Site Admin
Posty: 11713
Rejestracja: 21 września 2005, o 14:05
Lokalizacja: Bilbało!
Kontakt:

Post autor: Autor » 1 lutego 2010, o 23:54

pk5 pisze:Bardzo dużo zostało powiedziane, lecz chciałbym to jeszcze podsumować.
Ty chciałbyś, czy redoxygene?

Awatar użytkownika
sueno
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 4907
Rejestracja: 31 maja 2006, o 21:56
Lokalizacja: Świat czerwonego smoka
Kontakt:

Post autor: sueno » 2 lutego 2010, o 00:44

Autor pisze:
pk5 pisze:Bardzo dużo zostało powiedziane, lecz chciałbym to jeszcze podsumować.
Ty chciałbyś, czy redoxygene?
pk5 chyba zapomniał, że istnieje coś takiego jak podgląd IP (do którego jako mod też ma uprawnienia) i udostępnia swój logpas redoxygene co jest delikatnie mówiąc nieeleganckie...
Najlepsza gra w sieci: http://www.reddragon.pl

"Są fachowcy i nie widzę potrzeby, żeby nauczyciel dyktował, jak ma się budować drogi" - autor znany :D

Awatar użytkownika
MadMike
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1127
Rejestracja: 2 kwietnia 2007, o 13:09
Lokalizacja: Kielce/Warszawa

Post autor: MadMike » 2 lutego 2010, o 01:40

sueno pisze:pk5 chyba zapomniał, że istnieje coś takiego jak podgląd IP (do którego jako mod też ma uprawnienia) i udostępnia swój logpas redoxygene co jest delikatnie mówiąc nieeleganckie...
Nieeleganckie?? Ktos, kto udostępnia byle komu swoje uprawnienia moderatorskie, nie powinien mieć prawa być moderatorem, bo to czysty sabotaż... Byćmoże połowa RI jest w tej chwili moderatorami tego forum...

Awatar użytkownika
Autor
Site Admin
Posty: 11713
Rejestracja: 21 września 2005, o 14:05
Lokalizacja: Bilbało!
Kontakt:

Post autor: Autor » 2 lutego 2010, o 02:04

IP jak IP, styl wypowiedzi, mimo jego stonowania i tak jest rozpoznawalny, wiec moze po prostu warto skorzystac ze swojego konta :wink:

Awatar użytkownika
MadMike
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1127
Rejestracja: 2 kwietnia 2007, o 13:09
Lokalizacja: Kielce/Warszawa

Post autor: MadMike » 2 lutego 2010, o 02:23

Autor pisze:IP jak IP, styl wypowiedzi, mimo jego stonowania i tak jest rozpoznawalny, wiec moze po prostu warto skorzystac ze swojego konta :wink:
No tak... Jeżeli post zajmuje wysokość 2 monitorów, to już wiemy o kogo chodzi :wink:

Najweselej było, jak w temacie o S9 w Akcjach i Wydarzeniach redoxygene zaczął wycinać moje zgodne z regulaminem posty jako Pk5 i w pewnym momencie tak się zapętlił, że zaczął się do Pk5 zwracać na zielono jako moderator pod swoim postem... Pomyślałem sobie... "No ładnie musiałem nabroić, bo biedny Pk5 chyba wpadł w dezintegrację osobowości i pisze sam do siebie"... :lol:

Ciekawe ile jeszcze kont na tym forum, obudzi ducha Gierka... hehe Ktoś chyba nie lubi rozstań...

Ale wystarczy już na ten ponury temat OT... :wink:
Ostatnio zmieniony 2 lutego 2010, o 02:41 przez MadMike, łącznie zmieniany 2 razy.

pk5
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1436
Rejestracja: 18 lutego 2008, o 17:30

Post autor: pk5 » 2 lutego 2010, o 12:04

Nie powinno być niczyją sprawą, kto i dlaczego korzysta z nieswojego komputera.
Zarzut jakobym nie umiał pisać postów rzeczowych i długich pozostawię bez komentarza.

Dlaczego Administrator sam zaśmieca watek?

I jeżeli nie ma się niczego, aby wnieśc do tematu, to po prostu głosu się nie zabiera.

Awatar użytkownika
Autor
Site Admin
Posty: 11713
Rejestracja: 21 września 2005, o 14:05
Lokalizacja: Bilbało!
Kontakt:

Post autor: Autor » 2 lutego 2010, o 12:55

pk5 pisze:Nie powinno być niczyją sprawą, kto i dlaczego korzysta z nieswojego komputera.
Zarzut jakobym nie umiał pisać postów rzeczowych i długich pozostawię bez komentarza.

Dlaczego Administrator sam zaśmieca watek?

I jeżeli nie ma się niczego, aby wnieśc do tematu, to po prostu głosu się nie zabiera.
Po pierwsze odroznij styl wypowiedzi od jej zawartosci. Po drugie takie zachowanie jest bardzo niewlasciwe. Redoxygene ma swoje konto i moze z niego korzystac.

Awatar użytkownika
Jezpir
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1130
Rejestracja: 7 sierpnia 2007, o 14:24
Lokalizacja: Kielce, KSM Nord

Post autor: Jezpir » 2 lutego 2010, o 12:55

A teraz post do śmietnika, ale w ważnej (bo etycznej) sprawie.

Co się stało? redoxygene dostał bana, że pisze pod nickiem pk5? Post red'a byłby poprzecinany wielokrotnymi cytatami (nie raz wyjętymi z kontekstu) z wypowiedzi innych dysputantów. Tu tego nie ma. Ale IP to dośc twardy argument. Chyba, że pracujecie w jednej sieci.

PS. Mój post poprzedni też miał dwa ekrany, a mogę przysiąc, że pisałem go sam :D
Jeżpir

redoxygene
Ranga: Kierownik budowy ;)
Posty: 781
Rejestracja: 22 czerwca 2008, o 20:36

Post autor: redoxygene » 2 lutego 2010, o 13:32

Aaa! Ciesze sie, ze "redox wiecznie zywy" bedzie jeszcze dlugo bruzdzil na tym forum, a przede wszystkim w glowach forumowiczow.
Pisalem Autorowi mejla, aby nie schlebial sobie zbytnio, ale widac bez skutku. Pozostaje tylko zacytowac mistrza:
Autor pisze: Po pierwsze odroznij styl wypowiedzi
Chyba to bardzo boli, czy jakas mania przesladowcza albo inne dziadostwo (to drugie chyba u MadMika).

Wracajac do IP, tez zacytuje:
pk5 pisze:Nie powinno być niczyją sprawą, kto i dlaczego korzysta z nieswojego komputera.
Jak pk5 bedzie chcial, to wyjasni, jak nie to nie wyjasni, ja bym na jego miejscu olal.

Dla informacji ogolnej - odszedlem sobie stad, jak i FRI (nie dostalem bana) i nie mam zamiaru brac udzialu w dyskusjach na tym forum, ale juz skoro sie mnie oskarza o pisanie czyichs postow, to wyjatkowo w dyskusji odpowiem.
Prosilem Autora o usuniecie mojego konta, ale jak widac - wrog jest wsrod nas i jeszcze bezczelnie smie podszywac sie pod innych :lol:
Masmix pisze: Naos: Bardzo ciekawy pomysł z Mielcarskiego.
Dziekuje:)

Tak, pisze posty pk5, Naosa, Masmixa, Meehowe i Jezpira, wysylam im w smsach (bo mam darmowe). Potem kazdy z lepszym badz gorszym skutkiem przerabia moja wypowiedz i stad ta cala dyskusja. Zwyczajnie Piotrkowi nie wyszlo :lol:

A tymczasem sayonara pipul :D
Ostatnio zmieniony 2 lutego 2010, o 13:34 przez redoxygene, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
MadMike
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1127
Rejestracja: 2 kwietnia 2007, o 13:09
Lokalizacja: Kielce/Warszawa

Post autor: MadMike » 2 lutego 2010, o 16:41

:lol: redoxygene wiedział kiedy wrócić... Ciekawe skąd?? Haha pk5 cie zawołał?? Czy może jednak sam dobrze wiedziałeś co się na forum dzieje... Cóż rozstania bywają ciężkie, tym bardziej że w Radomiu nic się nie dzieje.

Dowody na to, że pk5 udostępnił swoje konto redoxowi są na forum... Wystarczy ich poszukać w moich dyskusjach z wyżej wymienionym... Za każdym razem gdy coś w moich wypowiedziach było niewygodne, z nikąd nagle w ciągu minuty pojawiał się się pk5 i ciął co popadnie...

Poza tym wystarczy spojrzeć na podpis pk5, żeby widzieć że ci dwaj są w bliskim związku, nie będę wnikał w jakim.

Kolejne dowody mam na PW...

ODPOWIEDZ