Nawierzchnia z dziurami

Do wyrzucenia, poprawy.

Moderatorzy: Nowak, Autor, sueno, Sirek1

michau

Post autor: michau » 31 stycznia 2010, o 17:11

Więc niech położą nawierzchnie z dziurami, wtedy warunków do szybkiej jazdy nie bedzie. Można? Pewnie że można. ;)

Awatar użytkownika
Masmix
Posty: 403
Rejestracja: 21 września 2008, o 10:51
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Masmix » 31 stycznia 2010, o 17:33

Można... będą za to warunki do odszkodowań za zniszczone zawieszenia :wink:

Awatar użytkownika
Ahmed
Posty: 239
Rejestracja: 19 maja 2008, o 17:56

Post autor: Ahmed » 31 stycznia 2010, o 17:57

Masmix pisze:Można... będą za to warunki do odszkodowań za zniszczone zawieszenia :wink:
Nie jeśli przed wjazdem umieścisz tablice z odpowiednimi ostrzeżeniami - że wjazd wyłącznie na własną odpowiedzialność, coś na wzór jak na papierosach.
Mój kraj Polska, moja Ojczyzna Świętokrzyskie, mój Dom Kielce

Awatar użytkownika
sueno
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 4907
Rejestracja: 31 maja 2006, o 21:56
Lokalizacja: Świat czerwonego smoka
Kontakt:

Post autor: sueno » 31 stycznia 2010, o 18:10

michau pisze:Więc niech położą nawierzchnie z dziurami, wtedy warunków do szybkiej jazdy nie bedzie. Można? Pewnie że można. ;)
Autobusy i bryczki jadące tą estakadą naturalnie uspokoją ruch... Wystarczy wprowadzić sprzętowe ograniczenie prędkości autobusów do 20 km/h i puścić tamtędy wszystkie linie. Do tego sprowadzić dorożki z Krakowa żeby woziły tamtędy ludzi. Jedną nawet ma RPZ :P

Dodatkowo można na niej wydzielić miejsce do pikietowania tak, żeby pikietujący mogli sobie spacerować po pasach w te i z powrotem jeśli akurat ktoś ośmieli się w mieście coś budować...
Najlepsza gra w sieci: http://www.reddragon.pl

"Są fachowcy i nie widzę potrzeby, żeby nauczyciel dyktował, jak ma się budować drogi" - autor znany :D

mlodass
Posty: 217
Rejestracja: 4 grudnia 2007, o 21:45

Post autor: mlodass » 31 stycznia 2010, o 18:17

a ja myślę, że estakada to dobry pomysł, ale jako nowa przestrzeń do urządzenia deptaka...

Myślę, że to czas, żeby moderator tu zaczął coś moderować, zaczynając od mojej wiadomości :wink:

Boss
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1165
Rejestracja: 20 grudnia 2005, o 21:21
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Boss » 31 stycznia 2010, o 18:17

sueno zapomniałeś o "naszej" specjalności - zwężaniu pasów i wyłączanie ich z ruchu :P
CK|PL|EU

ODPOWIEDZ