Pilsudski itp.

Do wyrzucenia, poprawy.

Moderatorzy: Nowak, Autor, sueno, Sirek1

Awatar użytkownika
MadMike
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1127
Rejestracja: 2 kwietnia 2007, o 13:09
Lokalizacja: Kielce/Warszawa

Post autor: MadMike » 6 stycznia 2010, o 23:14

redoxygene pisze: Faktycznie - tu jej miejsce.
Nie ja ją tu przeniosłem...

Nie porównuj Piłsudskiego do Lenina, ani autorytaryzmu do totalitaryzmu... W przewrocie majowym i w czasie jego następstw zginęło kilkuset ludzi... Następstwa rewolucji bolszewickiej trwające do dziś pochłonęły ok 100 milionów ofiar, z czego jakieś 20 mln w samym ZSRR... Jeżeli ktoś jeszcze do dziś wielbi Stalina lub Lenina w Rosji, to znaczy, że ma z mózgu propagandową papkę...

Nie wiem czemu wstydzisz się tak bolszewizmu, skoro sam posługujesz się jego symbolem...

Nie rozumiem dlaczego upierasz się przy nazywaniu mnie nazistą... Obaj dobrze wiem, że nazizm to odłam socjalizmu... A nietrudno zauważyć, że za socjalizmem nie przepadam...

Śmieszą mnie ludzie, którzy myślą, że nazizm i neonazizm to ideologie prawicowe... Proponuję poczytać co członkowie największej organizacji neonazistowskiej piszą sami o sobie:

http://www.bhpoland.org/strona/pl_NS_L.htm

Niech nikt tego nie traktuje jako szerzenie niedozwolonych treści, a raczej za przestrogę... Swoją drogą kompletne głupoty... Jak na lewicę przystało...

Dla ścisłości... Nie sympatyzuję z żadną stroną, ani lewicą, ani prawicą typu ONR, NOP, UPR, LPR, czy innymi tego typu wynalazkami. Sympatyzuję tylko ze zdrowym rozsądkiem...

Jeżeli już dzisiejsza lewica (demokratyczna), to raczej bliżej centrum... Nie żaden socjalizm.

redoxygene
Ranga: Kierownik budowy ;)
Posty: 781
Rejestracja: 22 czerwca 2008, o 20:36

Post autor: redoxygene » 7 stycznia 2010, o 01:54

MadMike pisze: Nie ja ją tu przeniosłem...
Domyslam sie, przeciez nie widzisz nic zlego w tym co robisz ;]
MadMike pisze: Nie porównuj Piłsudskiego do Lenina, ani autorytaryzmu do totalitaryzmu...
Ja moge nawet Jana Pawla do Hitlera porownywac, bo mam takie prawo, tudziez mam prawo do oceny takiej a nie innej Pilsudskiego i porownywania go do Lenina w czasach, w ktorych zyli, na podbudowie uzywanej argumentacji wobec jednego, oraz innych miar stosowanych do drugiego.
MadMike pisze: W przewrocie majowym i w czasie jego następstw zginęło kilkuset ludzi... Następstwa rewolucji bolszewickiej trwające do dziś pochłonęły ok 100 milionów ofiar, z czego jakieś 20 mln w samym ZSRR... Jeżeli ktoś jeszcze do dziś wielbi Stalina lub Lenina w Rosji, to znaczy, że ma z mózgu propagandową papkę...
Ciekaw jestem co Ty masz w mozgu. Bo chyba juz nie papke, ale totalny rozklad komorek, czyli gowno. Na tej samej zasadzie - ileset milionow ofiar pochlanal kosciol katolicki i jego wyimaginowany bog przez ostatnie 2 tysiace lat?
MadMike pisze: Nie wiem czemu wstydzisz się tak bolszewizmu, skoro sam posługujesz się jego symbolem...
Ty naprawde masz stolec jakis w glowie :)
MadMike pisze: Nie rozumiem dlaczego upierasz się przy nazywaniu mnie nazistą... Obaj dobrze wiem, że nazizm to odłam socjalizmu... A nietrudno zauważyć, że za socjalizmem nie przepadam...
:lol:
MadMike pisze: Śmieszą mnie ludzie, którzy myślą, że nazizm i neonazizm to ideologie prawicowe... Proponuję poczytać co członkowie największej organizacji neonazistowskiej piszą sami o sobie:
Niech nikt tego nie traktuje jako szerzenie niedozwolonych treści, a raczej za przestrogę... Swoją drogą kompletne głupoty... Jak na lewicę przystało...
Imbecylizm sie szerzy...
MadMike pisze: Dla ścisłości... Nie sympatyzuję z żadną stroną, ani lewicą, ani prawicą typu ONR, NOP, UPR, LPR, czy innymi tego typu wynalazkami. Sympatyzuję tylko ze zdrowym rozsądkiem...
:lol: z popapranym rozsadkiem, a to, ze Ci kapie cos z uszu, widac przeciez golym okiem - jak juz pisalem - krzyzyk cos przebil :D
MadMike pisze: Jeżeli już dzisiejsza lewica (demokratyczna), to raczej bliżej centrum... Nie żaden socjalizm.
OOO fuck...

Przeciez to nawet szkoda cokolwiek tlumaczyc koniowi, ze jest glupi i zeby przestal kopac...

Awatar użytkownika
MadMike
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1127
Rejestracja: 2 kwietnia 2007, o 13:09
Lokalizacja: Kielce/Warszawa

Post autor: MadMike » 7 stycznia 2010, o 03:57

Jak widać na załączonym obrazku... Jeżeli ktoś tutaj kopie, to tylko ty... Od tego trzeba zacząć.

Jak zwykle zero konkretów samo sranie żarem w obliczu braku argumentów... Ale widocznie prawda w oczy kole...

Nie interesuje mnie to, co działo się 1000, czy nawet 500 lat temu i nikogo nie obchodzi średniowieczna inkwizycja, ani wyprawy krzyżowe... Ważne jest to co działo się 30-60 lat wstecz... Interesują mnie czerwone zbrodnie, które miały wpływ na życie współczesnych Polaków, naszych krewnych itd... Choć co do twoich nie mam pewności, bo swojej nietypowej propagandowej wiedzy chyba nie czerpałeś z podręczników do historii... No chyba, że radzieckich...

Wystarczy już z mojej strony... Szkoda czasu na kucie betonu.

suchy
Posty: 168
Rejestracja: 6 stycznia 2009, o 22:51
Lokalizacja: Kielce/Baranówek

Post autor: suchy » 7 stycznia 2010, o 06:49

MadMike pisze:... Interesują mnie czerwone zbrodnie, które miały wpływ na życie współczesnych Polaków, naszych krewnych itd... .
A zbrodnie piłsuskiego też Cie tak samo interesują czy trochę mniej????

Dla mnie ,,wielki marszałek" to był dla Polaków jak Hitler dla Niemców .

Awatar użytkownika
Autor
Site Admin
Posty: 11713
Rejestracja: 21 września 2005, o 14:05
Lokalizacja: Bilbało!
Kontakt:

Post autor: Autor » 7 stycznia 2010, o 11:22

W zwiazku ze zlamaniem przez uzytkownika 'redoxygene' trzech punktow regulaminu, tj.
3)Należy pisać posty rzeczowe, merytoryczne, jak najwięcej wnoszące do dyskusji.
6)Na Forum nie ma miejsca na pisanie oszczerstw wobec innych.
7)Staramy się utrzymać pozytywną atmosferę.
oraz w zwiazku z bardzo nieeleganckimi wypowiedziami wobec innych uzytkownkow temat zostaje zamkniety.
Dywagacje na temat postaci historycznych prosze prowadzic w innym miejscu.

W zwiazku z uzasadnionymi uwagami zgloszonymi przez uzytkownikow Forum zastanowimy sie jakie wyciagnac konsekwencje.

ODPOWIEDZ