Ranking ulic

Dla tych, którzy urządzają, remontują i nie tylko.

Moderatorzy: sueno, Sirek1

Awatar użytkownika
T0MIKE
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1375
Rejestracja: 25 marca 2007, o 19:35
Lokalizacja: ni stąd ni z owąd
Kontakt:

Ranking ulic

Post autor: T0MIKE » 25 marca 2007, o 20:47

Chciałem zaproponować Wam zabawę, choć proszę o odpowiedzi wyłącznie serio, bo może nam wyjść z tego ciekawa mapa. Admin musiałby mi w tym nieco pomóc, bo sam mogę tylko zrobić to jedynie poprzez ankietę, a to wymagałoby już sugerowania uczestnikom odpowiedzi. Zatem, kto chciałby przy jakiej ulicy mieszkać i dlaczego? Koniecznie musimy uzasadniać wybór. Można podawać kilka ulic.
Zacznę, jak zwykle, pierwszy.

1. Zamkowa, za Pałacykiem Zielińskich.
Ponieważ jest to najbardziej centralna lokalizacja, przy samym parku, na końcu ślepej, poprawionej już ulicy, z pewnością, że nikt i nic już by nie wybudował obok.
2. Jana Pawła II, okolice Warty i Muzeum Wsi Kieleckiej, ale w głębi, nie od ulicy. W uzasadnieniu powtórzyłbym większość zalet z pktu 1, poza ślepą ulicą.
3. Spacerowa, też przy Parku, gdzieś za szpitalem MSWiA. w Zasadzie uzasadnienie podobne jak w przypadku Jana Pawła II, choć wydostać się stamtąd w godzinach szczytu nie jest łatwo...

tract
Posty: 91
Rejestracja: 27 sierpnia 2006, o 11:17

Post autor: tract » 27 marca 2007, o 15:45

1. Tektoniczna/Fałdowa - bardzo ładna cześć osiedla Ślichowice - nowe bloki, ładnie zagospodarowany teren (kostka, place zabaw), blisko basen, korty tenisowe, boisko, szkola, w zasięgu 1km hipermarket Leclerc (nie ma w nim tyle ludzi w co w Tesco, nie lubie tlumow), mieszkancy tej czesci osiedla to w zasdzie sami mlodzi ludzie, niedaleko centrum (5 minut samochodem), ale na tyle daleko zeby osiedle bylo spokojne.

2. Gwarków - argumenty podobne jak powyzej chociaz tutaj dostrzegam kilka wad - blisko ulicy, dosc zamknieta przestrzen, troche dalej do basenu, kortow, szkoly itd.

ODPOWIEDZ