Ryszard Grzyb - ul. Leśniówka 117A-119B

Inwestycje zakończone.

Moderatorzy: Autor, sueno, Sirek1

Awatar użytkownika
Sirek1
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 3940
Rejestracja: 4 maja 2006, o 20:37

Ryszard Grzyb - ul. Leśniówka 117A-119B

Post autor: Sirek1 » 10 października 2006, o 21:42

Najnowsze plany realizowanej inwestycji przy ul. Leśniówka w Kielcach. Szybki dojazd ulicą Ściegiennego lub Tarnowską ok. 7min. jazdy samochodem od centrum Kielc. Ciche sąsiedztwo domków jednorodzinnych, blisko lasu, w pobliżu znajdują się stadnina koni, sklepy, stacja Rolmet, przystanek autobusowy. Oferujemy trzy 200 metrowe segmenty z garażem na dwa auta z działkami o powierzchni 496m/2;, 644m/2; 624m/2; oraz jeden 174 metrowy z działką o powierzchni 549m/2;.
Wizualizacja i widok miejsca budowy
Obrazek Obrazek Obrazek
Więcej :arrow: http://www.nieruchomosci.kie.pl/?mod=98&t=dP&dID=26

Lokalizacja :arrow: http://www.gis.kielce.eu/geoportal_tool ... p?link=823
Ostatnio zmieniony 18 marca 2012, o 21:00 przez Sirek1, łącznie zmieniany 2 razy.

Kiper
Posty: 33
Rejestracja: 19 lipca 2006, o 14:19
Lokalizacja: Kielce

Ryszard Grzyb - Segmenty ul. Leśniówka

Post autor: Kiper » 13 października 2006, o 08:02

Z atrakcji:
w pobliżu planowane drugie pasmo Sciegiennego.
Tiry i wywrotki dojezdzajace ta ulica do kamieniołomów i majace w d... zakaz.
Z tyłu 2 kopalnie - Trzuskawica i Kowala - w palanch dalszych wykup terenów w strone ul. Sciegiennego - rozszerzenie złoża.

nick

Post autor: nick » 14 października 2006, o 09:23

a ty kiper to gdzie pracujesz u konkurencji :lol:

husqa

Post autor: husqa » 15 października 2006, o 19:05

gostek niezły dał komentarz :D ale jak dla mnie to drugie pasmo to plus bo ruchu to nie zwiększa raczej tylo ułatwia dojazd z lub do centrum.

Rokiś

Re: Ryszard Grzyb - Segmenty ul. Leśniówka

Post autor: Rokiś » 10 listopada 2006, o 20:51

Ceny około 410 tys netto.
Więc całkiem do przyjęcia

Awatar użytkownika
Jarek
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1118
Rejestracja: 2 lipca 2006, o 22:35
Lokalizacja: Kielce - Bocianek

Re: Ryszard Grzyb - Segmenty ul. Leśniówka

Post autor: Jarek » 11 listopada 2006, o 00:27

Rokiś pisze:Ceny około 410 tys netto.
Więc całkiem do przyjęcia
Za te pieniądze to można kupić łanie położony kawałek gruntu i coś sensownego sobie zbudować, a nie segment.
Kielce - tu jest moje miejsce, tu jest mój dom.

leon

Post autor: leon » 12 listopada 2006, o 16:52

to prawda ale nie zawsze jest czas na zajecie sie budowa , uzeranie sie z "fachowcami" egzekwowanie usterek itd, czasem lepiej robic coś co sie umie a innym dac zarobic na tym co umieja robic :lol: tak chyba dziala ten nasz rynek wolny :wink:

husqa

Post autor: husqa » 12 listopada 2006, o 20:45

jak dla mnie to wygląda bardziej jak bliźniaki a nie segment ale teraz ta nazwa moze sie nie najlepiej kojarzyć:)

Awatar użytkownika
Sirek1
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 3940
Rejestracja: 4 maja 2006, o 20:37

Post autor: Sirek1 » 12 listopada 2006, o 21:04

Bo to są dwa bliźniki, czyli razem cztery domy :wink:
Obrazek

Kiper
Posty: 33
Rejestracja: 19 lipca 2006, o 14:19
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Kiper » 15 listopada 2006, o 13:01

[quote="nick"]a ty kiper to gdzie pracujesz u konkurencji :lol:[/quote]
raczej nie u konkurencji zreszta zastanow sie jaka jest konkurencja na tym rynku... Co i kto nie zbuduje to i tak sprzeda. Zatem nawet jezelibym pracowal dla konkurencji (ktorej nie ma) to cobym nie napisal i tak sie sprzeda. Ja tylko stwierdzam stwierdzam fakty

hey
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1475
Rejestracja: 24 kwietnia 2006, o 13:47

Post autor: hey » 2 stycznia 2008, o 21:56

POSŁOWICKA: Zakończono prace ziemne 02-01-2008

Z przyjemnością informujemy, że zakończyliśmy prace ziemne w inwestycji na ulicy Posłowickiej.

http://www.nieruchomosci.kie.pl/?mod=98 ... D=26&tab=4

Wilhelm
Posty: 255
Rejestracja: 24 lutego 2007, o 10:22
Lokalizacja: center

Re: Ryszard Grzyb - Segmenty ul. Leśniówka

Post autor: Wilhelm » 3 stycznia 2008, o 02:48

Jarek pisze:Za te pieniądze to można kupić łanie położony kawałek gruntu i coś sensownego sobie zbudować, a nie segment.
już kolejny raz widze na forum takie wypowiedzi i trochę mnie to śmieszy!

Jarku zaponmij że kupisz sensowną działkę w najbliższej okolicy kielc (bilcza, nowiny, masłów itp) ładnie położoną i uzbrojoną za mniej niż około 200tys a za pozostałe 200 nie wybudujesz domu w stanie deweloperskim. Ladny dom w ładnym miejscu do tego ładnie wykończony to wydatek 1milion złotych.

sorry że nie w temacie

Morell
Posty: 76
Rejestracja: 2 stycznia 2008, o 11:47
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Morell » 3 stycznia 2008, o 08:46

Wszystko zalezy od tego co kto uznaje za ładne miejsce i za ładny dom oczywiscie. Bo jesli za takie uzna sie reklamowane ostatnio osiedle Bilcza 2 to tam ładną działke kupić można juz za około 100 tys.Co do stanu developerskiego to jest to tak naprawde stan surowy zamkniety.I znów należy sie zastanowic jaki dom chcemy wybudowąc za te 200 tysięcy bo jeśli będzie miał około 120-130 m to spokojnie sie zmieścimy.

Swoja droga przejezdzałem dzis tamtedy i niechciałbym tam mieszkać.

Wilhelm
Posty: 255
Rejestracja: 24 lutego 2007, o 10:22
Lokalizacja: center

Post autor: Wilhelm » 3 stycznia 2008, o 11:31

stan surowy to mury dach i okna, developerski to dodatkowo tynki wylewki, instalacje, piec, elewacja i zagosp terenu, zatem to nie to samo. Osobiście nie chciał bym mieszkać w osiedlu bilcza ani żadnym innym w tej odległości od kielc już wolałbym okolice Zagnańska ale tam ładna działka kosztuje i koło się zamyka

ten bliźniak ma ok 200m więc nie ma sensu porównywanie do budowy 120m domu w systemie gospodarczym bo zakładam że tak chcesz budować. W mojej opinii jeżeli mówimy o domu to musi mieć ok 220m powierzchni całkowitej.

Taki bliźniak można bardziej porównać z zakupem mieszkania 120m to ten sam przedział cenowy!

Gdybym miał wybierać między 200bliźniakiem w przyzwoitym miejscu a mieszkaniem w bloku to kupiłbym bliźniak

1. jesteś sam u siebie
2. 200m to już sensowna powierzchnia
3. masz kawałek swojego ogródka
i najważniejsze - wbrew pozorom koszt co-miesięcznych opłat mieszkania w bloku jest o wiele droższe niż w domu

W każdym razię rzyczę powodzenia w budowie domu za 200tys :wink:

Morell
Posty: 76
Rejestracja: 2 stycznia 2008, o 11:47
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Morell » 3 stycznia 2008, o 12:11

Masz racje ten bliżniak jest w cenie mieszkań dwu poziomowych na ślichowicach i gdyby był w innym miejscu to napewno byłby według mnie wart zastanowienia.Ale miejsce jest mało urokliwe jak dla mnie .
Co do budowy domu za 200.000 zł w stanie surowym zamknietym bez działki opłat administracyjnych ,przyłączeń to jest to jak najbardziej możliwe pod warunkiem ze nie buduje sie hangaru :-) jak na moje potrzeby domek o powierzchni 130 metrów jest wystarczający.

ODPOWIEDZ