Ryszard Grzyb "Pod Żaglami" - ul.Klonowa 55A

Inwestycje zakończone.

Moderatorzy: Autor, sueno, Sirek1

PawełW
Posty: 54
Rejestracja: 22 października 2005, o 17:48

Ryszard Grzyb "Pod Żaglami" - ul.Klonowa 55A

Post autor: PawełW » 22 października 2005, o 20:17

Ryszard Grzyb "Pod Żaglami" ul.Klonowa

http://www.inwestycjekielce.krn.pl/ryne ... i-214.html

Apartamentowiec ‘’POD ŻAGLAMI’’

Kielce Ul.Klonowa (bezpośredni dostęp do plaży i zalewu)

Już w sprzedaży mieszkania od 48 do 140m² Indywidualny charakter inwestycji, rozwinięte zaplecze rekreacyjne, fitness, billard, salon odnowy biologicznej, korty squash, hala garażowa.

Rozpoczęcie inwestycji 2005/2006 Zakończenie 2007

Cena 2800-3150zł za m²

Obrazek

Lokalizacja :arrow: http://www.gis.kielce.eu/geoportal_tool ... p?link=845

konrad

Post autor: konrad » 23 października 2005, o 10:31

a co duzym fiatem jedziasz czy co?? :lol:

ja jestem zainteresowany kupnem mieszkania nad zalewam chociazby dlatego ze nie ma jakiejs świetnej alternatywy mam 7letni samochód i czystem paznokcie :lol:

Gość

KOMIN

Post autor: Gość » 1 listopada 2005, o 12:02

Może i sielski klimat panował by przy inwestycji nad zalewem gdyby nie wielgaśny komin zza ulicy Zagnańskiej.

Gość

Post autor: Gość » 1 listopada 2005, o 16:04

sielski klimat to jest w alpach a tutaj jest miasto zresztą kto siedzi w domu i wygląda przez okno paranoja jakas, na tej zasadzie to mozna śmiało stwierdzić ze tysiące mieszkańców kielc mają kiepski widok bo tez go widzą, zresztą szkoda gadać myśle że kiedy budujesz coś fajnego w fajnym miejscu to zawsze znajdzie sie masa ludzi którzy ze zwykłej zawiści beda szukac dziury w całym.

Gość

Post autor: Gość » 1 listopada 2005, o 21:00

Ja wcale nie twierdzę,że zajebisty komin to jest średni widok.Choc zapewne z zalewem komponuje się słabo.W Bełchatowie mają takich więcej.Ja raczej myślę,że z tego komina wylatują trujące gazy na okolicę.

Coolka

Post autor: Coolka » 2 listopada 2005, o 13:50

Uwazam że osoba ktora pisała o osobach ktore maja kupić mieszkanie nad zalewem jest lekko skrzywiona. ja sama zarezerwowałam tam mieszkanie i wręcz przeciwnie nie mam brudnych paznokci i nowej fury. To ona sama ma brudne paznokcie bo zazwyczaj osoby ktore sie przeprowadzaja na wieś są "WIEŚNIAKAMI" I MAJĄ BRUD NIE TYLKO ZA PAZNOKCIAMI


Awatar użytkownika
Sz.J.
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1113
Rejestracja: 22 września 2005, o 18:14
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Sz.J. » 3 listopada 2005, o 21:02

Dla mnie, chyba najlepsza inwestycja mieszkaniowa w Kielcach. Ze wzgledu na projekt i położenie.

Szkoda tylko, że Pan Grzyb zrezygnował z budowy hotelu.

Awatar użytkownika
Autor
Site Admin
Posty: 11713
Rejestracja: 21 września 2005, o 14:05
Lokalizacja: Bilbało!
Kontakt:

Post autor: Autor » 3 listopada 2005, o 21:05

Projekt fajny, polozenie tez, ale teren nie byl przeznaczony na taka inwestycje, wiec wolalbym pozostac tylko przy krytyce :)

halny
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1807
Rejestracja: 27 września 2005, o 20:15
Lokalizacja: Kielce

Relax

Post autor: halny » 3 listopada 2005, o 21:25

Może trochę dalej jest wolny teren i powstanie jednak Relax ?

Awatar użytkownika
Autor
Site Admin
Posty: 11713
Rejestracja: 21 września 2005, o 14:05
Lokalizacja: Bilbało!
Kontakt:

Post autor: Autor » 3 listopada 2005, o 21:35

ale hotelu nie moge przebolec :(

!!bart

Post autor: !!bart » 4 listopada 2005, o 18:29

Mi sie projekt bardzo podoba!!! Nie ma ładniejszego w Kielcach!!

halny
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1807
Rejestracja: 27 września 2005, o 20:15
Lokalizacja: Kielce

Post autor: halny » 4 listopada 2005, o 23:28

Mnie się projekt podoba w innym miejscu :!:

stefan

Post autor: stefan » 17 listopada 2005, o 21:43

halny pisze:Mnie się projekt podoba w innym miejscu :!:
nic dodać, nic ująć! :)
projekt nie jest zły (taki trochę "gdyński"), ale mnie się dużo bardziej podoba projekt hotelu - wyjątkowo mi podpasował.
Trudno mi się więc pogodzić, że nie zostanie zrealizowany... Czy przypadkiem warunkiem przy sprzedazy działki Grzybowi nie było zachowanie hotelowego charakteru tego miejsca? Czy wolno tam stawiac budynek czysto mieszkalny?
I w ogóle coś mi nie gra - jestem przekonany, że pierwszym uchwalonym w "nowych czasach" (tzn. pod koniec lat 90-tych) planem zagospodarowania przestrzennego był właśnie teren wokół zalewu. Pisano, że miasto nie uległo naciskom włascicieli działek, którzy chcieli tam stawiać domy jednorodzinne, że teraz będzie to teren pod infrastrukturę rekreacyjno-sportowo-hotelową... Czyżby mnie pamięć zawodziła? Teraz zupełnie się o tym nie wspomina (np. gdy mówi się o utworzeniu oficjalnego parku przy brzegach zalewu). Trzeba by to sprawdzić... Może Charon się orientuje?

Awatar użytkownika
Autor
Site Admin
Posty: 11713
Rejestracja: 21 września 2005, o 14:05
Lokalizacja: Bilbało!
Kontakt:

Post autor: Autor » 17 listopada 2005, o 22:16

Chyba inwestor sobie poradzil w ten sposob, ze jako uzupelnienie budynku dodal te elementy rekreacyjne...a UM jak chcial tak da pozwolenie.

ODPOWIEDZ