Kolporter Development (Herby, Sł. Wzgórze, Podkarczówka) [M]

Inwestycje zakończone.

Moderatorzy: Autor, sueno, Sirek1

Awatar użytkownika
Autor
Site Admin
Posty: 11713
Rejestracja: 21 września 2005, o 14:05
Lokalizacja: Bilbało!
Kontakt:

Post autor: Autor » 3 marca 2006, o 23:47

Nowy pisze:trzymaj sie Jurek :!:
trzymam sie ;) dzieki i tez sie trzymaj!

PawełW
Posty: 54
Rejestracja: 22 października 2005, o 17:48

Post autor: PawełW » 4 marca 2006, o 23:47

Trochę dziwna sprawa .Nie śledziłem dokładnie wątku i chronologii.Skąd info,jakie info i kiedy .Ale uniwersalnie można się wypowiedzić ,że Cię mogą pocałować w ...... .

Ani ivch nie obraziłeś ani nie szkalowałeś ani nic.Na forum pojawiły się informacje pochodzące z innego źródła i tyle .

Mogli ładnie poprosić i pewnie info też by zniknęło .Reasumując w prężnej i pozytywnej firmie kolportej jest conajmniej jeden dupek . I tyle.

A za Kolportera trzymam kciuki bo inwestuje,działa w sporcie i daje w Kielcach pracę 8)

Boss
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1165
Rejestracja: 20 grudnia 2005, o 21:21
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Boss » 5 marca 2006, o 14:28

PawełW pisze: Reasumując w prężnej i pozytywnej firmie kolportej jest conajmniej jeden dupek .
ja bym powiedział że conajmniej kilkunastu
PawełW pisze: A za Kolportera trzymam kciuki bo inwestuje,działa w sporcie i daje w Kielcach pracę 8)
co do tego ostatniego to owszem dają prace ale za marną kasę - wiem bo mój kolega pracuje w kolporterze i mówił że zarobki są kiepskie i oszczędzaja nawet na srajtaśmie w WC :shock: , a podczas mrozów mieli prawie zakaz otwierania okien bo wg szefostwa byłoby to marnotrawieniem ciepła :shock:

Awatar użytkownika
cochi
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1533
Rejestracja: 21 grudnia 2005, o 16:09
Lokalizacja: Kielce, Warszawa

Post autor: cochi » 5 marca 2006, o 15:25

to sie nazywa polityka zatrudnienia... Dziwnie postepuja. Nie godza sie na darmowa reklame... Troche to paranoja... Jestem z Toba :) Pozdro :)
cochi

PawełW
Posty: 54
Rejestracja: 22 października 2005, o 17:48

Post autor: PawełW » 6 marca 2006, o 09:52

Boss pisze:
PawełW pisze: Reasumując w prężnej i pozytywnej firmie kolportej jest conajmniej jeden dupek .
ja bym powiedział że conajmniej kilkunastu
PawełW pisze: A za Kolportera trzymam kciuki bo inwestuje,działa w sporcie i daje w Kielcach pracę 8)
co do tego ostatniego to owszem dają prace ale za marną kasę - wiem bo mój kolega pracuje w kolporterze i mówił że zarobki są kiepskie i oszczędzaja nawet na srajtaśmie w WC :shock: , a podczas mrozów mieli prawie zakaz otwierania okien bo wg szefostwa byłoby to marnotrawieniem ciepła :shock:
Wiem,że to źle zabrzmi co napiszę ale napisze prawdę .Takie działenie wcale nie jest głupie jest .... ekonomiczne.Płacą mało bo koszty zatrudnienia w Polsce są duże . Rynek pracy jest niekonurencyjny i pracodawcy na tym korzystają . Płacą kiedy muszą- specjalistom .

A oszczędności . Norma .Kapitał bierze się tak naprawdę z oszczędności a nie z działalności. Każdą kase mozna rozwalić i kasy zawsze będzie za mało . Jesli nie będziesz działał na mnijszych kosztach niż konkurencja polegniesz . Ekonomia to sztuka oszczędzania a nie inwestowania. :cry:

hm

Post autor: hm » 6 marca 2006, o 17:23

takie zycie, ale nikt nikomu nic nie nakaże :? kazda prace trzeba szanowac bo moze dzieki niej kiedys dostanie sie lepsza

Awatar użytkownika
tom
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 2504
Rejestracja: 29 grudnia 2005, o 10:15
Lokalizacja: Kielce, Lublin
Kontakt:

Post autor: tom » 6 kwietnia 2006, o 13:30

Wydaje mi się, że rozpoczęto inwestycję przy ulicy Glinianej. Dzisiaj robotnicy ogrodzili teren.
Komisja Rewizyjna czuwa!

Awatar użytkownika
Autor
Site Admin
Posty: 11713
Rejestracja: 21 września 2005, o 14:05
Lokalizacja: Bilbało!
Kontakt:

Post autor: Autor » 6 kwietnia 2006, o 23:35

Obrazek
Kolporter buduje mieszkania

Obrazek joge, 07-04-2006

Na Podkarczówce będzie nowe osiedle.

Komfortowe mieszkania wybuduje na kieleckim osiedlu Podkarczówka firma Kolporter Condite. To pierwsza tak duża inwestycja deweloperska w mieście. W ciągu trzech lat na osiedlu Panorama przy ul. Kołłątaja powstanie 10 bloków z około 300 mieszkaniami. Budowa trzech pierwszych rozpocznie się w połowie roku. Osiedle będzie ogrodzone, teren zagospodarowany, a wszystko otoczone dużą ilością zieleni. - Działalność deweloperską chcemy realizować w całej Polsce, ale ponieważ jesteśmy spółką kielecką, chcielibyśmy, by tu najwyraźniej były widoczne jej efekty - mówi Maciej Topolski, rzecznik Grupy Kolporter. To nie jedyna inwestycja mieszkaniowa Kolporter Condite w Kielcach. Wkrótce ruszy budowa bloku przy ul. Glinianej oraz przy ul. Domaniówka. Sprzedaż mieszkań rozpoczyna się 19 kwietnia. W zależności od standardu ceny kształtować się będą od 2500 zł do 3200 zł brutto za metr kwadratowy.

Awatar użytkownika
Autor
Site Admin
Posty: 11713
Rejestracja: 21 września 2005, o 14:05
Lokalizacja: Bilbało!
Kontakt:

Post autor: Autor » 6 kwietnia 2006, o 23:42

Mam już dla nich 2 klientow :] chyba powinienem zacząc pobierac prowizje hehehe :)

Boss
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1165
Rejestracja: 20 grudnia 2005, o 21:21
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Boss » 7 kwietnia 2006, o 11:06

autor pisze:W zależności od standardu ceny kształtować się będą od 2500 zł do 3200 zł brutto za metr kwadratowy
troche sporo :roll: za 2000zł za m kwadr. to moze i bym sie skusił.
jaka będzie najmniejsza powierzchnia mieszkań :?: czy wogóle wiadomo coś o metrażu tych mieszkań :?:

Awatar użytkownika
Autor
Site Admin
Posty: 11713
Rejestracja: 21 września 2005, o 14:05
Lokalizacja: Bilbało!
Kontakt:

Post autor: Autor » 7 kwietnia 2006, o 12:12

Wiadomo, tzn. mam te informacje, ktory byly juz na stronie i kazali zdjąc. Zalezy, który Cię interesuje,a takiej klasy mieszkan za mniej niz 2300-2500 to raczej nie kupisz, Master Kort sprzedaje nizszy standard na Bukówce bodajze od 2200.

Awatar użytkownika
argos
Posty: 112
Rejestracja: 29 grudnia 2005, o 10:09
Lokalizacja: z Kielc

Post autor: argos » 8 kwietnia 2006, o 22:55

chyba juz mozna na stronie z powrotem umiescic informance o inwestycjach grupy kolporeter.przeciez juz sie pojawily w mediach wiec nie moga Cie zaskarzyc!
Rappers I monkey flip em with the funky rhythm I be kickin, musician, inflictin composition...

halny
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1807
Rejestracja: 27 września 2005, o 20:15
Lokalizacja: Kielce

Post autor: halny » 8 kwietnia 2006, o 22:58

Wręcz przeciwnie powinni podziękować za reklame :)

Awatar użytkownika
Autor
Site Admin
Posty: 11713
Rejestracja: 21 września 2005, o 14:05
Lokalizacja: Bilbało!
Kontakt:

Post autor: Autor » 8 kwietnia 2006, o 23:30

Wiesz teraz to mam ich daleko gdzies :) bynajmniej nie wynika to z braku profesjonalizmu czy strojenia fochow. Po prostu nikt mnie jeszcze tak nie potraktował, wiec mam uraz do nich jako tako. Czekam na oficjalną informację. Sprzedaz jest od 19, wiec pewnie wtedy ją dostanę, jak nie zapomną. Jesli nie przyslą to zastanowie sie nad zamieszczeniem.

Awatar użytkownika
tom
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 2504
Rejestracja: 29 grudnia 2005, o 10:15
Lokalizacja: Kielce, Lublin
Kontakt:

Post autor: tom » 12 kwietnia 2006, o 10:38

Przy Glinianej ogrodzona cały teren i chyba rozpoczęto wykopy, bo zauważyłem koparkę.
Ponadto w pobliżu budowana jest ulica Wróbla. Ulica wcześniej istniała, teraz ją wyasfaltują, stawiają nowe chodniki i oswietlenie.
Komisja Rewizyjna czuwa!

ODPOWIEDZ