Nieruchomości Ryszard Grzyb - Onyx Park

Inwestycje zakończone.

Moderatorzy: Autor, sueno, Sirek1

Cooleczka
Kontakt:

Post autor: Cooleczka » 10 listopada 2010, o 01:27

Andi, kolejny ''życzliwy'' forumowicz który założył konto tylko po to aby ostrzec przed ''niedobrym'' developerem. niestety kolego mieszkania już sprzedane a zatem za późno się zalogowałeś

z harcerskim pozdrowieniem cooleczka :lol:
11

hey
Ranga: Inspektor nadzoru ;)

Post autor: hey » 10 listopada 2010, o 10:37

Czyli "udało się sprzedać mieszkania z widokiem na stację zanim nabywcy się o niej dowiedzieli a teraz to niech nas pocałują w d."

Gorzej mają ci, którzy kupili mieszkania w inwestycji Ekoinvest na Domaniówce. Od strony Zapolskiej przed oknami mają całodobową myjnie samoobsługową, która powstała w czasie budowy bloku. Jeśli developer wcześniej nie sprzedał tych mieszakań to nie wiem czy ktoś je teraz kupi. Jeśli sprzedał to pewnie też się teraz cieszy tak jak Cooleczka a nabywcy go przeklinają,że ich nie poinformował o myjni...

Awatar użytkownika
AR
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Kontakt:

Post autor: AR » 10 listopada 2010, o 15:31

Off.
Ja widziałem we Francji wieżowiec, które miały na parterze budynku (pod wszystkimi kondygnacjami), normalną stację benzynową :)
Wynalazki nie tylko u nas :)
Wszystkim się podoba, a tobie się nie podoba

Awatar użytkownika
pawel_ŚLV
Kontakt:

Post autor: pawel_ŚLV » 10 listopada 2010, o 17:42

Stacja pod oknami, ruchliwa ulica, supermarket, itp - ot miejskie życie. Przez 30 lat mieszkałem w CK a teraz wiem co to cisza i spokój po pracy.

mandaryn

Post autor: mandaryn » 10 listopada 2010, o 18:09

Ej... cooleczka, ale ty to chyba od tego developera jestes;))) Przekaż, że blok fajny, na prawdę bardzo mi się podoba.... tylko miejsce troche ... fakt ulica ruchliwa, tesco i jeszcze ta stacja... A parking przed blokiem jakiś będzie??? Może developer postawiłby obok drugi blok ... zamiast stacji:))))????? Miejsca jest sporo....

Awatar użytkownika
Wizard
Kontakt:

Post autor: Wizard » 10 listopada 2010, o 19:32

Jest od Grzyba. Pozdro
Every dream has a price

michau

Post autor: michau » 11 listopada 2010, o 14:39

Cooleczka pisze:Andi, kolejny ''życzliwy'' forumowicz który założył konto tylko po to aby ostrzec przed ''niedobrym'' developerem. niestety kolego mieszkania już sprzedane a zatem za późno się zalogowałeś

z harcerskim pozdrowieniem cooleczka :lol:
Kolejna życzliwa... Jak by się mieszkania nie sprzadały to byśmy tu lizanie dupy czytali i wielkie reklamowanie inwestycji, ale jak już sprzedane, to można śmiało podrwić sobie z ludzi, którzy mają jakieś "ale". Mnie np. zniechęciłaś do ewentualnego zakupu kiedykolwiek mieszkania od tego właśnie developera bo widać, że jak już sprzedane to koniec życzliwości dla ludzi.

andi

Post autor: andi » 12 listopada 2010, o 08:17

Co do terminu mojego logowania to nastąpiło to od razu po zakupie mieszkania, a potwierdzenie u administratora sieci trwało ponad miesiąc. Moim celem nie było i nie jest odradzanie zakupu mieszkania w tym obiekcie, gdyż sam kupiłem tam mieszkanie lecz na szczęście usytuwoane w taki sposób, że nie będę miał niestety:) widoku na tą zapewne śliczną stację benzynową.
Co do "Cooleczki" to oczywiście jest to osoba od Pana Grzyba dlatego też zabiera głos wyłącznie w celach poprawy interesów firmy o czym można się przekonać na forum innej inwestycji Pana Grzyba, a mianowicie "Ryszard Grzyb - Osiedle Via Botanica [M]".
Co do tego, że wszystkie mieszkania kupione to powiem tyle, że według mnie jest to celowo pisane przez Cooleczke ponieważ umowa zakupu jest tak skonstruowana, że w każdej chcili możemy zrezygnować nie ponosząc żadnych kosztów, a jeśli ludzie usłyszą, że wszystko sprzedane to pomyślą iż nie ma najwidoczniej problemu.
Nic nie zmienia tego faktu, że developer wiedział o budowie stacji benzynowej i nawet gdy pytałem przy zakupie co będzie przy budynku to o tym nic nie wspomniał - w sumie kto by powiedział kierując się pieniędzmi i dobrem firmy (niestety kosztem klienta).
Decyzję o zakupie, o tym czy jest to wada czy też zaleta, bądź czy rezygnować z mieszkania każdy podejmie osobiście. Na pewno niestosownym zachowaniem developera było celowe niedoinformowanie klienta celem własnych zysków.
Pozdrowienia dla Cooleczka:)

silka

stacja

Post autor: silka » 15 listopada 2010, o 13:33

A czy ktoś wie, z której strony ma być ta stacja jeśli w ogóle?

Awatar użytkownika
malpka

Post autor: malpka » 15 listopada 2010, o 15:08

Od strony Tesco

mandaryn

Post autor: mandaryn » 15 listopada 2010, o 16:54

Od Tesco???? A gdzie to się zmieści??? Przecież obok placu budowy jest parking przy tesco..... I nie wydaje mi się żeby było jeszcze miejsce na stację.... ???

andi

Post autor: andi » 16 listopada 2010, o 19:02

Właśnie tam będzie - między parkingiem Tesco, a ONYX PARK!
Zdjęcie umieszczone na mierwszej stronie nie przedstawia rozpoczęcia budowy inwestycji Pana Grzyba lecz bezobsługowej stacji benzynowej. W tej chwili obie inwestycje (stacji i ONYX) trwają jenocześnie. Dla niedowiarków zapraszam na plac budowy - zostały tam umieszczone tabliczki informacjyjne.

Awatar użytkownika
Wizard
Kontakt:

Post autor: Wizard » 16 listopada 2010, o 22:32

Niezła miejscówka :wink:

Trzeba też pamiętać, że w przyszłości Bohaterów Warszawy będzie stanowiła dość ruchliwą trasę.
Every dream has a price

silka

sąsiedzi

Post autor: silka » 17 listopada 2010, o 11:05

A czy ma ktoś jakieś informacje na temat sądziedztwa budynku od drugiej strony tzn. północno-zachodniej?

Awatar użytkownika
Krzysiek Kielce

Post autor: Krzysiek Kielce » 18 listopada 2010, o 09:17

Czy ktoś wie jakiej sieci będzie to stacja?

ODPOWIEDZ