Volumetric MK Polska - Jagiellońska Point

Inwestycje zakończone.

Moderatorzy: Autor, sueno, Sirek1

Awatar użytkownika
kamilkw
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1458
Rejestracja: 25 czerwca 2007, o 09:48
Lokalizacja: Morawica/Kielce

Post autor: kamilkw » 10 lutego 2009, o 15:06

Ja uważam, że miejsce nie ma tutaj nic do rzeczy.Wystarczy spojrzeć na inwestycje pana Grzyba na Stoku i tam raczej nie było problemów ze sprzedażą mieszkań.A Stok też sie raczej nie cieszy dobrą opinią.Blok będzie ogrodzony więc miejsce tutaj nie ma raczej nic do rzeczy.No może dla nielicznych wyjątków.
pletwa

Awatar użytkownika
sueno
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 4907
Rejestracja: 31 maja 2006, o 21:56
Lokalizacja: Świat czerwonego smoka
Kontakt:

Post autor: sueno » 10 lutego 2009, o 15:41

T0MIKE: Biorąc pod uwagę reklamę, że mieszkania są objęte programem "Rodzina na swoim" to nie jest już tajemnicą cena m2 ? :P
Najlepsza gra w sieci: http://www.reddragon.pl

"Są fachowcy i nie widzę potrzeby, żeby nauczyciel dyktował, jak ma się budować drogi" - autor znany :D

Awatar użytkownika
T0MIKE
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1375
Rejestracja: 25 marca 2007, o 19:35
Lokalizacja: ni stąd ni z owąd
Kontakt:

Post autor: T0MIKE » 10 lutego 2009, o 16:05

nie do końca, mądralo! :D

Awatar użytkownika
T0MIKE
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1375
Rejestracja: 25 marca 2007, o 19:35
Lokalizacja: ni stąd ni z owąd
Kontakt:

Post autor: T0MIKE » 10 lutego 2009, o 16:39

średnio poniżej 5.000 PLN za m2 :lol: :lol: minus 5 Eur

Awatar użytkownika
sueno
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 4907
Rejestracja: 31 maja 2006, o 21:56
Lokalizacja: Świat czerwonego smoka
Kontakt:

Post autor: sueno » 10 lutego 2009, o 16:57

Aż musiałem uncla googla zapytać ile to teraz :P Szczerze, to myślałem że mniej i się miło rozczarowałem ;)
Tutaj można sobie sprawdzić: http://www.bgk.com.pl/index.php?module= ... ile&id=795
Dla Kielc cena m2 nie może przekraczać: 4 597,07 PLN :P

Ciekawy jestem tylko jak z ceną gruntu. Czy ta cena może obejmować nieruchomość bez gruntu pod nią, czy musi to być całkowita cena metra. Byłaby to jakaś furtka w przypadku droższych inwestycji :D
Najlepsza gra w sieci: http://www.reddragon.pl

"Są fachowcy i nie widzę potrzeby, żeby nauczyciel dyktował, jak ma się budować drogi" - autor znany :D

Awatar użytkownika
T0MIKE
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1375
Rejestracja: 25 marca 2007, o 19:35
Lokalizacja: ni stąd ni z owąd
Kontakt:

Post autor: T0MIKE » 10 lutego 2009, o 16:59

Nie tak, sueno, mądrzy ludzie w warszafce już wymyślili: zdejmujesz z ceny m2 mieszkania i dorzucasz do garażu, który i tak nie może być finansowany kredytem. W związku z tym miejsca postojowe na Białołęce są po 50.000 zł.

Awatar użytkownika
sueno
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 4907
Rejestracja: 31 maja 2006, o 21:56
Lokalizacja: Świat czerwonego smoka
Kontakt:

Post autor: sueno » 10 lutego 2009, o 17:04

niewiele mi brakło :P
Najlepsza gra w sieci: http://www.reddragon.pl

"Są fachowcy i nie widzę potrzeby, żeby nauczyciel dyktował, jak ma się budować drogi" - autor znany :D

Awatar użytkownika
sueno
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 4907
Rejestracja: 31 maja 2006, o 21:56
Lokalizacja: Świat czerwonego smoka
Kontakt:

Post autor: sueno » 10 lutego 2009, o 17:25

Tak sobie zacząłem kombinować co by było, gdybym teraz musiał kupować mieszkanie w takiej Białołęce i wychodzi na to, że musiałbym mieć 50k żywej gotówki na ten garaż (bo rozumiem że inaczej się nie da kupić) a przecież zakup nowego mieszkania to dodatkowy wydatek w postaci remontu i wyposażenia go.

Dobrze że mi się udało jeszcze przed górka kupić ;)
Najlepsza gra w sieci: http://www.reddragon.pl

"Są fachowcy i nie widzę potrzeby, żeby nauczyciel dyktował, jak ma się budować drogi" - autor znany :D

Awatar użytkownika
T0MIKE
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1375
Rejestracja: 25 marca 2007, o 19:35
Lokalizacja: ni stąd ni z owąd
Kontakt:

Post autor: T0MIKE » 10 lutego 2009, o 17:29

Dobrze kombinujesz, to rozwiązanie dla ludzi, którzy mają cash, ale chcą zaoszczędzić na kredycie, więc przepisują mieszkania na dzieci, a sami biorą kredyty, poza tym za miejsce mogą zapłacić później, nie pali się. Ktoś, kto ma tylko na wykończenie mieszkania ma małe szanse na cenę niższą niż cennikowa. Z drugiej jednak strony w W-wie, nie tylko na Białołęce ceny wielu mieszkań są realnie na poziomie kredytu Rodzina na swoim. Drążysz :D

Awatar użytkownika
sueno
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 4907
Rejestracja: 31 maja 2006, o 21:56
Lokalizacja: Świat czerwonego smoka
Kontakt:

Post autor: sueno » 11 lutego 2009, o 09:09

Obrazek
Międzynarodowy kapitał buduje w Kielcach przy Jagiellońskiej i Solnej
Anna NIEDZIELSKA

Volumetric MK Polska, deweloper o międzynarodowym kapitale wkrótce rozpocznie budowę pierwszej z dwóch planowanych inwestycji w Kielcach. W dobie kryzysu najsilniejsi szukają nowych nisz rynkowych.

Obrazek
Luksusowy apartamentowiec "Promenada Solna” powstanie wkrótce w centrum Kielc. To jedna z najbardziej prestiżowych lokalizacji w mieście, przy parku miejskim.

Grupa Volumetric MK Polska to firma deweloperska z kapitałem polsko-hiszpańskim, która zainwestuje w Kielcach w dwa projekty o łącznej wartości ponad 100 milionów złotych. Dotychczas spółka działała aktywnie tylko na warszawskim rynku, gdzie jest zaangażowana w realizację pięciu projektów mieszkaniowych o łącznej liczbie ponad 400 mieszkań i domów.

- Do tej pory na taką skalę żadna międzynarodowa firma deweloperska nie inwestowała na rynku kieleckim. Naszym zdaniem jest to region z wielkim potencjałem i z dużymi aspiracjami. Wyraźnie widzimy, że w Kielcach istnieje zapotrzebowanie na ciekawe, często ponadstandardowe projekty mieszkalne - mówi Michał P. Kubicki, dyrektor generalny i jeden z udziałowców Volumetric MK Polska.

"Jagiellońska Point” to pierwsza inwestycja dewelopera w Kielcach, którą uzyskała pozwolenie na budowę. Rozpoczęcie prac przewidziane jest na drugą połowę marca 2009 roku i również wtedy podane zostaną ostateczne ceny metra kwadratowego w tym budynku.

- Obecnie jesteśmy na etapie wybory generalnego wykonawcy dla obiektu. Staramy się, żeby jak najwięcej prac wykonywały firmy lokalne. Mam więc nadzieję, że wyra firma mająca największe doświadczenie na kieleckim rynku - mówi Kubicki.
Dziesięciopiętrowy blok będzie zlokalizowany u zbiegu ulic Jagiellońskiej i Grunwaldzkiej. Znajdą się w nim 74 mieszkania wraz z miejscami postojowymi.
Nowością na naszym lokalnym rynku mieszkaniowym jest podwyższony standard budynku: na parterze zaplanowano recepcję, z 24-godzinną ochroną i monitoringiem wideo, a ostatnie piętro zajmą dwa stuczterdziestometrowe penthousy z przestronnymi tarasami, z których będzie można podziwiać panoramę miasta.

- Ponadto, w recepcji znajdzie się, po raz pierwszy w budynku mieszkalnym duża płaskorzeźba znanego kieleckiego artysty Adama Wolskiego. Chcemy nadać naszemu budynkowi nieco artystyczny charakter, a instalacje ścienne pana Adama doskonale się w to wpisują - informuje Kubicki.
Ciekawostką jest także to, że nazwa projektu została wybrana przez firmę z propozycji pochodzących z propozycji i głosowania uczestników forum internetowego inwestycje.kielce.pl.

W drugiej kolejności deweloper będzie realizował budowę luksusowego apartamentowca "Promenada Solna”, który powstanie w centrum Kielc. W ocenie fachowców to jedna z najbardziej prestiżowych lokalizacji w mieście, położona wśród zieleni przy parku miejskim i równocześnie w pobliżu ulicy Sienkiewicza. W budynku zaprojektowano ponad 70 apartamentów oraz lokale użytkowe.

- Naszym najważniejszym elementem przewagi konkurencyjnej jest wiarygodność finansowa. Grupa Volumetric MK Polska posiada kapitał zakładowy w wysokości 12 milionów złotych, co stanowi gwarancję bezpieczeństwa zainwestowanych przez klientów środków. Ponadto będziemy chcieli zaproponować kupującym dodatkowe zabezpieczenia, których do tej pory nie stosowano na kieleckim rynku oraz preferencyjne warunki kredytów. To powinno stanowić istotny element zachęcający do zakupu w naszej inwestycji - obiecuje dyrektor Kubicki.

źródło: http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/ar ... /128851203
Najlepsza gra w sieci: http://www.reddragon.pl

"Są fachowcy i nie widzę potrzeby, żeby nauczyciel dyktował, jak ma się budować drogi" - autor znany :D

issac
Posty: 94
Rejestracja: 5 grudnia 2007, o 12:26

Post autor: issac » 11 lutego 2009, o 09:34

jest jeszcze jedna rzecz : TOMIKE robi jedna rzecz napewno idelanie: szum wokol tej inwestycji:) Marketing to mam on w jednym palcu. Wywolal tu burze na ten temat i .... sprawa idzie w swiat. Jak to mowi Madonna ..niewazne co mowia ...wazne ze mowia:) a to na dzis jest najbardziej poczytny i najczesciej komentowany temat forum. Umowmy sie... nie tylko my to czytamy:) Ci co szukaja mieskzan tez:) Ech TOMIKE cwaniaczku:)..za marketing "+"
issac

Awatar użytkownika
T0MIKE
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1375
Rejestracja: 25 marca 2007, o 19:35
Lokalizacja: ni stąd ni z owąd
Kontakt:

Post autor: T0MIKE » 11 lutego 2009, o 10:25

Issac, dzięki za uznanie, ale chyba przesadzasz z tym marketingiem :D

Awatar użytkownika
sueno
Ranga: Dyrektor budowy ;)
Posty: 4907
Rejestracja: 31 maja 2006, o 21:56
Lokalizacja: Świat czerwonego smoka
Kontakt:

Post autor: sueno » 11 lutego 2009, o 10:29

T0MIKE: Pewnie chce wyciągnąć jakąś zniżkę od Ciebie :P
Najlepsza gra w sieci: http://www.reddragon.pl

"Są fachowcy i nie widzę potrzeby, żeby nauczyciel dyktował, jak ma się budować drogi" - autor znany :D

issac
Posty: 94
Rejestracja: 5 grudnia 2007, o 12:26

Post autor: issac » 11 lutego 2009, o 11:24

sueno pisze:T0MIKE: Pewnie chce wyciągnąć jakąś zniżkę od Ciebie :P
sueno - zepsules mi plan:)
issac

Awatar użytkownika
T0MIKE
Ranga: Inspektor nadzoru ;)
Posty: 1375
Rejestracja: 25 marca 2007, o 19:35
Lokalizacja: ni stąd ni z owąd
Kontakt:

Post autor: T0MIKE » 11 lutego 2009, o 12:09

Zapraszam, Sueno już ma upust 5 Euro :D

ODPOWIEDZ